4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
efe: u nás skvěle, už máme téměř vše :-D no, to zas ne, ale docela jsme s tím teď hýbli....máme prstýnky, bolerko, spoustu serepetiček k výzdobě a výrobě vývazků, mám rozjednaný závoj a podvazek, tak uvidíme...:-) ostatní až po novém roce... zásadní změny v přípravách: změna termínu, a změna ženichova oblečení, asi nebude v obleku, chodí v něm každý den do práce, tak aŤ si odpočine a nepaří se :-) takže teď už jen moje šaty a nějakou bižu a v podstatě to máme ready :-)
Profilova fotka
:D jeeeee scvrcek ja koukam jako blazen!!! ty budes taky 4.6.?! to je skvely!!!!! :-N
jj, co se dá dělat, ale už se mi to líbí i víc než to profláknutý 11.6.11 na tom našem místě je ten den Majáles a spousta koncertů, tak by se to moc nehodilo...
Profilova fotka
já si to datum vybrala záměrně :) maji se dávat sudá.. Uvidíš že vyjde počasí 8-)
Profilova fotka
Efe a co ty? Jsi nějak zmizela..jak to vypadá s tvými šaty? A co nového máš?
efe: tak to ani nevím, mě se právě sudá čísla v datumech nelíbí, aspoň že rok je lichej....ale tak fajn, jeslti si objednala hezký počasí, tak to beru:-D okres Semily, to je hend vedle nás, tak to snad bude platit i pro nás :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, pridala jsem dalsi foto saticek... poradite?! Diky moc... ;-)
Profilova fotka
Ahoj reni, tak z těch nových se mi líbí asi jen ty 91 resp.93. U těch jiných se ta látka nějak moc leskne a přijde mi, že ti ani tolik nesedí...tyhele jsou sice jednoduché, ale zdá se mi, že v nich vypadáš nejlíp :-D . Tak uvidíme co na to ostatní :)
já souhlasím s nanyskou:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mam za sebou zkouseni v Pze...byla jsem v Nuanci, tam mne nic nezaujalo, same velke saty ktere jsou tezke a nepohodlne...a vyber taky nic moc. A pak jsem byla v Adine na Pze 7, tam to bylo super, vyzkousela jsem asi 20 satu... a pak na Pze 4, tam ale na mne pani nemela tolik satu :( Ach jo, zacinam nenavidet svatebni saty, zkouseni a chozeni po salonech. Porad si rikam, ze u nekterych satu si musim rict JO,TO JE PRESNE ONO, ale to se jaksi nedeje :( Ach jo, uz nevim ani co se mi libi... Reni: Za mne taky ty jak rika Nany, ale je to o osobnim vkusu.
Profilova fotka
Carry a z těch v Adině se ti žádné nelíbily? A do té Blavy sjedeš? Musím říct, že u mě to bylo taky hodně o pohodlí. Že jsem se v nich cítila dobře a sedly mi...ale ty co máš z Košic ty se ti líbí ne?
Profilova fotka
Jo líbí, ale taky nejsem uplně převědčená že je to ono...v Adině se mi líbily jedny antický a jedny trochu princeznovský...jenze kazdy mi rika, ze mi slusi neco jineho, takze jsem z toho uplne mimo :( Nevim jestli am cenu chodit do dalsich salonu, uz jsem zkusila snad vsechny typy satu :(
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak holt musíš dát na vlastní pocit a ne co ti kdo říká :)...však sama víš v čem se cítíš nejlíp a v čem by sis uměla představit být x hodin...
Profilova fotka
dám si se šatama chvilku pauzu, stejne mam zamluveny ty v kosicich, takze kdyby nic tak ty jedny porad mam...a pustim se do zkouseni treba za mesic :D
Profilova fotka
To je dobrý nápad..co je s tou efe viď?
Profilova fotka
No to netusim :) Objevi se tu a zase zmizí...
Profilova fotka
carry: naprosto vím jak se cítíš..taky jsem měla toho zkoušení už dost, nemohla jsem narazit na žádné u kterých bych si řekla, že jsou to ty "vyvolené" jak tady spousta holek popisuje..líbilo se mi jich pár, ale ty co se přesně líbí mě se nelíbily třeba holkám tady..vyber si podle sebe a na ostatní nedej..A máš fotečky?
Profilova fotka
něco mám, fotila jsem jen ty co se mi aspoň trochu líbily...v adine mi pani rekla ze mi ten anticky styl slusi, v druhym salone zas ze mi to pridava kila a ze mi neslusi :(
Profilova fotka
tak ukaž :-) mě v adině taky říkala, že mi tehle styl sluší..kila mi taky přidává, to asi každýmu protože jsou to volnější šaty, ale já se v nich cítím právě skvěle a uvolněně..
Profilova fotka
jak je budu mit v kompu ju. Jinak saty v nuanci se mi libily hrozne na fotkach, ale byly tezke a prezdobene, a pulku z tech so se mi libily na fotkach tam stejne nemeli. Takze tam si nevyberu.
Profilova fotka
a jak ty ses nakonec rozhodla? jinak saty davids bridal i ostatni co se daji koupit online maji treba na veveveteckahouseofbridesteckacom, taky jsem premyslela ze bych si neco proste objednala... maji tam toho spoustu a ceny jakztakz ok :)
Profilova fotka
já v naive zkoušela jen dvoje, takové ty lehčí, ještě jedny se mi líbily, ale ty tam neměli, takže tam bych si taky nevybrala.. už mám objednané přimo z davids bridal, tak se na ně těším..jsou to ty dvoje co mám v albu.. jé mají tam ty co se mi líbily v Adině od Eden Bridal, ale za cenu za kterou mám teďka troje šaty ;-)
Profilova fotka
mne se libily v adine nejvic prave jedny anticke, maji to na strankach pod davids bridal jako "valentynka" ale na davids bridal jsem je nenasla, asi jsou z nejake starsi kolekce :( jinak bych si je asi objednala taky...skoda :( a jeste se mi hrozne libi "berenika" ale ty nemely ani v moji velikosti :( a an davids bridal taky nic.
Profilova fotka
Carry, mam uplne stejne pocity jako ty.... taky jsem jeste nenasla saty, nad kterymi bych rekla JO!!! kazdemu se na mne libi neco jineho.... moc shody se nesejde..... a me pocity zatim nedokazi rozhodnout..... ale verim, ze ty spravne jeste prijdou... ci uz prisly, ale nedosel jen pocit.... tak uvidim..... ale rada bych je uz mela vybrane.... ;-)
Profilova fotka
ja bych uz taky chtela mit jasno, prece jen kvuli kytkam, zavoji, botam a vsemu...ne vse se hodi ke vsem satum...takze uz mne to taky stve :(
Profilova fotka
jj, naprosto te chapu..... taky to tak mam..... 4.12. se sejdu s obema maminama a pujdeme jeste jednou na tour de salony.... a doufam, ze uz vyberu......
Profilova fotka
carry: tak to byly přesně mé favoritky, ale ty bohužel na netu nemají..ty berenika jsou ty, které jsi my vybrala, nevím jestli si na ně pamatuješ, ty netu mají, ale bohužel jen v obchodě, na netu se nedají koupit.
Profilova fotka
jo to jsem se dívala že se nedají koupit :( i kdyz jsem koukala ze na Pze 4 je meli i vetsi...ale tam jsem je nejak nezkousela...ty mi pani nedonesla :( Skoda. Na Pze 7 mi totiž byly malé, ale byly fakt pěkné.
Profilova fotka
jj na Praze 4 je měli, tuším, že ve 42 nebo 40..dívala jsem se tam na ně..to jsem ještě myslela, že si je koupím.. Tak jedině jestli si o té značky zkoušela nějaké jiné a velikost ti seděla, tak to můžeš risknout a objednat si z netu podobné jako já, cena je super, tak kdyby nakonec třeba neslušely, tak se dají prodat
Profilova fotka
ja si dam na chvilku se satama pauzu a pak se rozmyslim co dal, jestli koupim nebo pujcim, nebo is necham ty co mam zamluvene.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?