4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
sarpie: bylo myslím 400 Eur. Záloha 100.
Profilova fotka
carry: fíha, to je docela dost, nebo v porovnání s tím co jsem zkoušela já je dost, krom Naive, tam chtěli za půjčení 15 000 Kč, v Kleinodu a Andělském za trochu vyšší cenu šaty prodávají..
Profilova fotka
No co já jsem zkoušela v Naive a v Belle tu v Brně, tak šaty co se mi jakš takš líbily tu tak 14 a 15 tis. Takže mně to vyjde ještě o trochu míň. Ale ještě zajdu asi i do Prahy mrknout. Ty máš to půjčení za kolik?
Profilova fotka
No podle toho pro které bych se rozhodla, ale v rozmezí od 5500 - 7500 Kč a i tolik mi je líto dát za půjčení. Ty salonu kde jsem byla já ti můžu jedině doporučit, měla jsem štěstí na moc milé slečny.
Profilova fotka
jj ty ceny za půjčení jsou celkem maso no...ale tak počítala jsem tak 15-20 ze za to pujcení dám, takže to zas tak neřeším. Hlavne chci hezké šatky :)
Profilova fotka
Carry, videla jsem ty tvoje krasne zarezervovane satecky v Brne za 5.500Kc pujceni, 10.000Kc prodej ci usiti na miru.. ;-)
Profilova fotka
reni a kde jsi je viděla?
Profilova fotka
Carry, posilam do IP.. at tu nedavam primo odkazy.... sama jsem si je zkousela, jsou fakt uplne stejne jako mas ty na obrazku... :-) nechces sem na chvilenku hodit ty tvoje fotecky, at se muzeme pokochat...?!? :-)
Profilova fotka
ale original saty to nejsou ne? No stejne jdu dnes do mesta, tak se tam skocim mrknout...a uvidim. Fotecky pak pridam, ted trochu nestiham :)
Profilova fotka
Ok, Carry, ok... nedokazu odhadnout, abych rekla pravdu, tak jsem se moc nedivala na to, jaka je to znacka, spis jak jsou zpracovane, jak mi sedi, zda jsou lehke... atd..... ;-) tak hodne stesti.... :-)
Profilova fotka
jj dekuji moc za kontakt, hned dnes si tam skocim...preci jen rozdil 6 a 15 je dost :) Nejde mi o znacku, spis jak jsem si zkousela ted ty, tak ten material byl supr. Takze se spis bojim, aby nebyl rozdil v materialu...ale hned na 11 tam pujdu :)
Profilova fotka
Ja jsem si v tom salonu zkousela, co se snad dalo a nemuzu rict, ze by mi material prisel nehezky.... ba naopak! ale samozrejme nedokazu odhadnout ten v Kosicich.... vsak zkusis a uvidis.... :-) ale vybrala jsi krasne... jsou to nadherny saty...
Článek se načítá
Profilova fotka
Mne se libily nejvic ty prvni...ale meli je o cislo mensi, takze jsem je mela hrozne stahnute a navic byly o dost tezsi...takze volim jednoduchost a pohodlnost :)
Profilova fotka
To verim.. i na tom obrazku vypadaji tak trochu tezce... a ono se to nezda, ale preci jen v tech satickach nejakou dobu budeme, takze pohodlnost a jednoduchost urcite zvitezi snad u vetsiny nevest... :-) ja na zacatku prosince vezmu obe maminy jeste do toho salonu, at se podivaji.... a uvidim.. ale asi ty krajky vyhraji.... i kdyz, ja proste nevim.... :-|
Profilova fotka
mne se na tobe nejvic libi ty posledni...ale mozna bych jeste zkusila nekde jinde...ale jestli se ti tento styl satku libi, tak u mne asi vedou ty posledni...ty prvni mi prijdou moc zdobene.
Profilova fotka
Pokud temi prvnimi myslis s tou dlouhatanskou vleckou, tak... opravdu.... sice sedly krasne, ale byly straaaasne tezke a az prezdobene, to souhlasim.... pokud myslis prvnimi ty krajkove, tak... jsou zdobene jen temi krajkami samotnymi a perlickami.... ty posledni se mi taky docela libi, ale necitila jsem se v nich tak, jak bych asi chtela... kolem dekoltu a na zadech docela skrabaly... :-(
Profilova fotka
Reni, já jsem buď pro ty poslední nebo předposlední... Carry chtěla bych vidět foto, takhle se to nedá říct...ale hlavní je se v tom cítit dobře a aby pěkně sedly...
Profilova fotka
jee, Nany, diky za rady...tak holky, a ted jste me uplne hodily jinam... :-) ty posledni dvoje jsem nemela vubec v planu.... nepripadam si v nich tak dobre jako v tech predeslych dvou...??!? tak jsem fakt zvedava, ktere zvitezi.... ;-)
Profilova fotka
Reni: Tak jsem tam dnes byla a je to tak jak jsem si myslela...ty saty jsou site podle originalu od navrharu...ty moje jsem zkousela, ale neni to "ono". Kdybych predtim ty origos MS nemela na sobe tak bych asi rekla ze ok... ale tady tem chybel proste smrnc. Zkousela jsem tam jeste asi dalsi 3, tak ti to vecer preposlu do mailu. Nany: Jestli chces taky videt fotky tak mi posli do IP nebo na FB tvuj mailik, a poslu to i tobe...nechci to davat tady do alba.
Profilova fotka
Carry jasně, posílám :) a těším se :)
Profilova fotka
Carry, super.. tesim se na fotecky... jakmile ma clovek srovnani, tak se hned lepe posuzuju... pokud to neni "ono", jdi do tech z Kosic, to je jasne... uz se moc tesim na obrazky.. :-)
Profilova fotka
tak jsem vam to holky poslala...bohuzel ty fotky jsou tak blbe nafocene, ze ty saty tam nejsou buhvi jak videt...ale aspon neco. Pak pisnete svuj nazor, akorat fakt jak rikam, vubec to na tech fotkach nevyzni jak v realu.
ahoj holky, tak se k vám přidávám...museli jsme měnit datum z 11.6. a skončili jsme u 4.6. ...:-) už se mi to začíná i víc líbit.. :-)
Profilova fotka
Ahoj, tak te tu vitam mezi nama :) My puvodne chteli taky 11.6., ale vsechno uz bylo zamluvené :) Ale 4.6. máme výročí, takže to je lepší :) A shodly jsme se s holkama tu že 4.6. určitě nebude pršet, tak buď ráda že se nevdáváš 11.6. :-D
no tak to je super s tím počasím:-D my jsme měli všechno zamluvené na toho 11:, ale na našem místě bude ten den majáles a spousta koncertů, tak jsme to přesunuli...
Profilova fotka
a kde bude svatba?
ve Valdštejnské lodžii u Jičína... konají se tam občas i koncerty a kulturní akce...ale je to moc hezké místo, je to venku, ale "pod střechou", takže tam neprší přímo, kolem velký park - není to žádný vyumělkovaný zámeček, prostě romantika :-)
Profilova fotka
Tak to budete mit super. Koukam ze mas v planu kratke satky :)) supr. Taky jsem chtela, ale pritel rikal ze by se mu to nelibilo :( Ach jo. Navic u nas v salonech jsem zadne kratke nevidela.
jj, krátké..přítelem schváleno..ale taky jsem žádné nikde neviděla, budu si je nechávat šít..
Profilova fotka
tak to ti budu závidět :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?