4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Efe ja vubec nevim kdy...doufam, ze brzo. Snad stihneme do konce rijna. Pitel se nechal minuly tyden ostrihat a vypada jak pako, tak doufam, ze mu to doroste :D A do kdy musis jeste v praci zustat? jak jsi mi teda nabizela udelani toho oznamka, jeste to plati? Nebo toho mas moc? My bychom chteli mit oznamko hotove do Vanoc, abychom ho dali rodicum pod stromek. Nany, ja jsem na aukru taky dost nakupovala, ted uz ani ne...treba knihy, za minimum ceny z antikvariatu a tak, supr. Ja jsem ted lina na tech strankach listovat. Zacala jsem ted nakupovat na fleru, tam maji fakt nektere veci supr. Takze tam jsem skoro denně :) Taky přemýšlím, že si koupím šicí stroj a zanu s taky něco tvořit:) Docela mně to baví, a jestli budu od února nezaměstnaná tak bude čas :P
Profilova fotka
Ty jo šicí stroj...to je super věc. Ale na mě je to zběsile rychlé :-D . Mamka umí šít, šila i oblečení, ale tohle jsem nepodědila. A co kupuješ na fleru? Efe a kde budete fotit? Koho máte jako fotografa?
Profilova fotka
mám z tama podvazek, teď jsem nakupovala nějaké polštáře do bytu a polštářek pod prstýnky :) A taky nějaké zdobení a papíry, chci si vytvořit vánoční přáníčka :) Jo a teď jsem tam našl asuper vánoční věnec na dveře.
Profilova fotka
Já tam taky kupuju krásné věnce...myslím, že ta paní se jmenuje STrejcová nebo jak..
Profilova fotka
já přemýšlím, co bych ještě tak potřebovala pořídit, a už mně toho moc nenapadá. Teď už jen květiny a dort s cukrovím, a ještě hudbu na obřad. A moje šatky :) Určo toho bude asi víc... zase bych nakupovala :)
Profilova fotka
Jo Nany, náhodou s žádnou floristkou jsi se zatím nebavila o výzdobě? Hledala jsem na netu nějaký velkoobchod, ale pivoňky tam nikdo nenabízí, snad s tím nebude problém. Baby, máte už předběžný odhad na kolik Vás celá ta sranda přijde? Já si dělala předběžný rozpočet úplně se vším, a vyšla mi cifra 230 000,- ]-( Snad to nebude tak moc nakonec.
Profilova fotka
Nanyska: Bude to ted v nedeli, jedeme za ni do Sumperka, ma tam nejaka mista vyhlidnuta :) Je to Lucie Peskova Kulichova. Photographypk.com naprosto ji zboznuju.. neni to jen fotografka, ale pro me ted uz kamaradka. Carry: V praci musim byt do konce listopadu a pak jedu nachvili na slovensko a mezitim obiham urady, takze k pouziti budu az tak 15-20 prosince a to je dost pozde. Protoze ve vsech firmach tisknou PFka,takze maji vetsinou dlouhou cekaci lhutu na tisk :(( Kdyby ste je chteli az na leden unor, tak budu k dispozici..ale takle narychlo bych to asi nezvladla a ja nejsem z tech co by to odflakli.. Jinak kdyz nepocitam prstynky (radsi) a svatebni cestu atd..tak nas to vyjde asi na 80.000..
Profilova fotka
ty jo, tak to máte dobré, já jsem svatební cestu taky nepočítala...nám to dost naběhne na tom ubytování, to bude tak cca 30 tis. Efe to nevadi, uvidime jak to bude s tema nasema fotkama a bud si nekoho najdeme nebo to posuneme.
Profilova fotka
my sme hrozny-ubytovani si hosti plati sami (kuba bude cerstvej absolvent skoly) vsichni to doufam cekaji, hlavne kdyz vedi ze to bude kratka svatba. Kdyz se zenil jeho bratr podnikatel, tak to holt bylo jine..ja doufam ze to kazdej pochopi. :-x
Profilova fotka
No já to nakoupím halt asi všechno přes květinářství. Kytky si nechám uvázat a možná, že kytky na výzdobu vezmu z jiného květinářství. Levnějšího...no a výzdobu nechám ne restauraci. To by měli zvládnout. Kytky chci volně do váz. Rozpočet ještě netuším. Nemám kalkulaci na restauraci. Na ubytko mám, ale tam to je zase přes známé, tak jim to budeme zase nějak částečně kompenzovat...ale odhadem to bude podobná suma :-( ...ale zase žijeme jen jednou!! :-D
Profilova fotka
Já právě nemám teď vůbec odhad na ty kytky, to je svatební kytice, korsáž, tři kytice pro druzicky, 2 pro maminnky a tak 10 váz s kytkama na stoly + něco na výzdobu obřadu...takže vůbec netuším kolik ot může stát. Nám naštěstí skoro celou svatbu platí rodiče, jinak bychom se museli asi taky trochu uskromnit. Ale taky se snažím šetřit na čem se dá, ale taky si říkám, že svatb aje jen jedna :)
Profilova fotka
no to rozhodne.. u me je to tak ze do ty sumy nepocitam veci ktery kupuju uz ted, takovy ty drobny polozky..ale to se taky hodne nascita..zrovna v patek si jdu vyzvednout sal co mam v albu za 1.500 ;-) Takze ta moje suma zahrnuje, kapelu na obrad a hostinu, prumernou cenu za hostinu, obcerstveni po obrade, fotografa, oblek pro muze a kyticky..jo a poplatek za svatbu.. Cim to ze vas to stoji tolik holky?
Článek se načítá
Profilova fotka
No já mám drahou kapelu a drahého DJ. Pak teda ten ohňostroj 10-15. Šaty si kupuji, to je 25, ale zase je pak prodám, takže ve finále to bude míň. Ráno občerstvení tak pro 70lidí,na oběd 20 lidí, na party 75. Pak lístky na zámek, ubytování cca pro 20 lidí. Kytky...pro ženicha lakýrky (to dnes stojí i 6tisíc), mě šaty na převlečení, boty...par pronájem party stanů, podlaha (nechci mít party na trávě...)...ono se mi to prostě nasčítá...my si teda platíme sami, takže právě jsme kvůli tomu zrušili náš výlet do NY apod...původně to měl platit otec, ale nakonec to tak bude lepší..třeba pak něco dostaneme... Carry u těch kytek taky netuším kolik to bude...moc se ty pivoně běžně neprodávají :(
Profilova fotka
No my máme hlavní položky ubytování a hostina pro 50 lidí, výzdoba, video za 18 tis., foto za 10, šaty počítám tak 15, pak svatební víno, kytky, cukroví, DJ a kapela na obřad no..
Profilova fotka
No a ještě jsem zapomněla oznámení, koláče, dorty...
Profilova fotka
Jo a prsteny...
Profilova fotka
No vidis, ono se to proste nascita...to je jedno s druhym... ach jo, za ty penizky bychom meli nove auto...
Profilova fotka
My část pozemku, který bychom jednou chtěli koupit..já si říkám: Peníze budou, my nebudem...
Profilova fotka
pozemek bychom si taky chteli koupit, zrovna akorat koukam na net jestli nekde neco neni :) ale ceny jsou strasny.
Profilova fotka
No to mi povídej...vesnice za Prahou a 4500Kč za m2...a to jsou už dost bídný, všechno na polích..to jen ten pozemek člověk splácí do konce života :(
Profilova fotka
aspon si muzeme snit,ne? :) my uz kuli penezum sen o dome vzdali..(asi sem si mela najit bohatyho chlapa radsi :-N) Tak si snad jednou poridime aspon ten byt :D nanyska:mimochodem co ten v kutny hore, neptala si se?.)
Profilova fotka
No u Brna to taky není buhví co...ne sice tak drahé jako u Prahy ale i tak. lepší lokalita a velikost, okolo 3 mega. A to nemyslim primo v Brne. Jeste jsme nesplatili jeden byt, a uz chceme dum :D ale na to jaksi nebude..tak jsme premysleli asp o pozemku...
Profilova fotka
carrynka:ty saty jsou krasny!!! do tech jdi :)
Profilova fotka
myslis ty co mam v albu s tema holyma zadama?
Profilova fotka
jo! :)
Profilova fotka
JJ ty jsem mela vyhlidle, ale vdavala se v nich kamoska, takze si je nechavam jako rezervni :) Kdyz nesezenu jine. Navic bych do nich musela shodit tak 10 kilo.
Profilova fotka
Jo snění je krásné. Efe ptala jsem se. Tak Honza myslel, že ten byt je jejich, ale prej není. Byli tam v podnájmu...a už je tam prý někdo jiný :-S . No tak škoda...
Profilova fotka
Efe: šál je moc pěkný!
Profilova fotka
no hlavne nazivo bude..ta fotka je fuuj :-)
Profilova fotka
Je supr!!! Potrebovala bych nejaky svetrik v hnede barve kdyby nahodou :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?