4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
A kdy jedete a jak dlouho ta výstava trvá?
Profilova fotka
Je to ode dneška někdy do půlky ledna...asi poletíme 10.12. a 12.12. zpátky...
Profilova fotka
tak to je supr :) určo si to s mamkou užijete :) a přítel nic?
Profilova fotka
No přítel v Paříži ještě nebyl, takže necháme na jindy aby viděl památky. Má radši památky než výtvarné umění...
Profilova fotka
tak 16 jedeme na to predsvatebni foceni..urcite se mi akorad tou dobou neco vyrazi, nebo budu mit rymu a rudej nos jak lampicku :D ne, takle na to nesmim myslet.hihi.. Mate nejaky napady na predsvatebni foceni holky? Vim, ze carrynka bude mit ten zavojik a to mi prijde skvely. Ja porad dumam co na sebe,ale vezmu si proste to co nosim obvykle.. jako rekvizity budeme mit aspon na jedny fotce(na vsech to rozhodne nechci) nase baskytary.. tak sme se seznamili a pujdou s nami cely zivot. No a pak asi tabuli..to je hodne variabilni vec :)
Profilova fotka
ale jinak napady nemam :D
Profilova fotka
Efe: JO ta tabule je supr vec, nekde jsem i videla fotky s ramem od obrazu, to bylo taky hezky :) Nebo tu bylo jedno albicko se svatbou ve tvem stylu, a tam meli zase fotky na takovym tom starym kole, to taky vypadalo bomba :P
Profilova fotka
Holky ja mam dneska desnej den...dneska mi v praci rekli, ze hold nas vynosny job bude ais fungovat jen do unora, takz epak budu nezamestnana :( a navic si musim do prosince koupit auto a zacit ridit, coz je dalsi kamen urazu...ridicak sice mam, ale dva roky jsem za volantem nesedela a mam z toho silenou hruzu...navic netusim z ceho zaplatime druhe auto :(
Profilova fotka
carrynka urcite to zvladnete..bude to dobry. Nakonec si najdes lepsi praci co te bude hrozne bavit!
Profilova fotka
Carry, určitě se to vyřeší!
Profilova fotka
Tak, konečně pátek a před náma víkend :) Co máte v plánu holky? My jedem z přítelem do Košic, to zas bude cesta...
Profilova fotka
košicéé! ja se tam tak tesim :) jezdite teda autem? me porad segra nabizi autobus, asi do toho pujdu, jede pres noc, je levnej a tunel na jahodny uz diky bohu je. To byly ty nejneuveritelnejsi serpentyny, co sem kdy zazila :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo jezdime autem. Taky v noci. Z Brna vyrazime kolem pul 4 rano a dorazi kolem 9. Já půl cesty prospím, tak se to dá :) Akorát se to prodraží no... a zpátky v neděli po obědě, to je šílený.
Profilova fotka
Holky...nějak to tady vázne...chtělo by s tím něco udělat ;-) Co máte novýho? Já už mám doma kabelečku a je božííí :) Efe, co focení?
Profilova fotka
ahojky..no u nás nic nového..zítra jde přítel zaplatit zálohu za pronájem hájenky..holky kolik budete mít hostů na hostině? carry ti nakupuješ na tom ebay viď? když nemám ten účet paypal nebo jak to je, tak tam asi nemůžu nakupovat co? jak se to prosím zakládá?
Profilova fotka
sarpie: JJ ja mam pulku veci z Ebay. Je to uplne jednoduchy, nejdrivsi udelas registraci na Ebay, a pak na strankach paypal.com. Tam musis zadat info o karte, cislo a paltnost (akorat musis mit kartu, kterou se da paltit na internetu, ja jsem si to musela aktivovat v bance). A dokoncis registraci, a pak kdyz neco an Ebay koupis, bude to pri platbe po tobe chtit jen heslo co zadas na tom pay pal, a pak jen klikanim to zapaltis a uz nikam nezadavas cislo karty. Je to fakt lehke. Pak ti na paypal strhnou z karty 50Kč aby overili platnost, a pak ti to poslou zase zpet. No my budeme mit hostu kolem 50, doufám, že víc už ne :)
Profilova fotka
Ahoj Carry, není ta kabelečka těžká? Taky o nějaké takové uvažuji, ale mám strach, že to kovové zapínání bude těžké. Já už mám skoro hotové ty "kytičky" na myrty, už jsem na ně dala i špendlíky na brože a čekám jen na kamínky co mi mají dorazit. Taky jsem si udělala předběžný program dne a hlavně. OHŇOSTROJ bude! Byli jsme si to kolem místa party pořádně prohlídnout (teda spíš já) a je tam místa dost. Takže z toho mám radost :D
Profilova fotka
Ahoj holky :) Foceni se nam muselo posunout,tak porad doufam ze stihnem jeste aspon trochu hezky pocasi..ale vzdycky je to risk ://
Profilova fotka
nany: Kabelka je úplně lehounká...i přítel řekl že je v reálu moc hezká :D Jsem z ní nadšená. My budeme mít taky ohňostroj. Už jsi koukala jaký typ? Efe: My už bysme taky mohly jít fotit, akorát já jsem teď pracovně pořád někde rpyč, tak doufam že počasí ještě taky vydrží.
Profilova fotka
Holky, focení s listama bude určitě nádherný! Viděla jsem i podzimní svatební fotky a nádhera! Tak se těším na vaše ukázky! Carry: ohňostroj ještě nevím jaký typ, ale ne ten samo odpal...profi. Ale chci vidět nějaké ukázky prvně :-N
Profilova fotka
efe: ten náramek se super!!!
Profilova fotka
to byl prstynek :D
Profilova fotka
aha :-D tak to jsem trochu mimo mísu :-D :-D a ten budeš mít na sobě?
Profilova fotka
neee, uz ho mazu..jen jsem ukazovala kamaradce muj posledni a velkej hrich :D Na to co to je, byl skoro zadarmo.. ale stejne, za to mohli byt boty site na miru :/
Profilova fotka
inu nelituji :-D stejně
Profilova fotka
no teda holky, my to zanedbavame.. Ja sem ted pekne nasrana, proto ze jsem psala na to misto co mam v albu a oni mi napsali ze "jenom" svatebni hostiny nedelaji, ze pronajimaji jen na tri dny (asi 30tisic) NO CHAPETE TO? Ja cekala aspon trochu vstricnosti nebo mile chovani..a nic :-N
Profilova fotka
Efe: Tak to je drsný...takže tam hostina nakonec nebude??? Já už mám doma ty šaty pro drůžičky a jsou fakt super, za ty peníze jsem čekala, že budou nějaké odfláknuté, ale fakt pěkně ušité a krásný střih...jen mi přijde ta velikost menší, ale snad to holkám bude sedět.
Profilova fotka
Efe, tak to mi přijde divné, že pronajímají na tři dny. Co to je prosím tě za podnik :-S Carry tak to je paráda, kdyžtak je pak v těch šatkách vyfoť :) V sobotu si jedu pro šaty, jestli mi teda budou :-D
Profilova fotka
carry: četla jsem od tebe před nějakou dobou příspěvek, že jsi uvažovala svému nastávajícímu koupit jízdu v nějakém fáru. Na slevových stránkách zapakatel nabízejí jízdu za 999 Kč.
Profilova fotka
Nany: takže už máš jasně vybráno? Tak to je supr, nějaké co máš v albu? Sarpie: tak to je supr, zkusím n to mrknout. Ještě uvidíme, jestli to budeme řešit na svatbě, nevím jestli by toho nebylo nějak už ten den moc. Že bych mu to dala třeba k narozeninám, nebo tak. Aby nedostal na svatbě z toho všeho infarkt :D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?