4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Přesně tak i já:) A co oznámení? Už víte jaké?
Profilova fotka
jojo holky, u nas s tim asi lidi budou mit problem. nanyska: taky sme omezeny kyclema :D, kaplicku sme hledali a nenasli a naaadhernej ale bohuzel vysvecenej kostelik nam nepovolili, prave z toho duvodu, ze nejsme pokrteni. Aale je to logicke :-|
Profilova fotka
Hele já bych chtěla takový ten ruční papír a na tom okrasným písmem - chtěla bych to nějak trochu vintage. Byla jsem na jednom veletrhu a tam byla firma co se na takovýhle specializuje. Tak asi to...ale až bude jistý datum, tzn. po novém roce...Ještě uvidím, třeba mi vymyslí něco bratr co se zabývá designem ;) Vy chcete něco zajímavého? Máte už jasno?
Profilova fotka
pracuju jako grafik a design miluju, navic mam k dispozici vsechny programy, tak si vsechno papirove udelam sama :) uz mam par napadu a par inspiraci z ameriky..ale je to vsechno netradicni ;-)
Profilova fotka
Tak to může být taky hezký...nemáš nějaký obrázek? My pořád váháme...ale asi bychom chtěli nějaké s fotkou. Líbilo se mi jedno netradiční co jsem tu viděla, a pak přítel našel takové jedno s fotkou co vypadá jako puzzle an tvrdém papíře, že si to hosti musí nejdřív složit :) A kdyby to neklaplo tak máme ještě v záloze jedno takové "normální" ale co s ek nám hodí :)
Profilova fotka
No já bych asi nechtěla nějaká ty přání jak jsou vidět na netu u nás v Čechách. Brácha je dost originální, tak uvidíme co si nakonec vyberu. Jestli klasickou eleganci nebo něco úúúplně jiného :). Jo a efe, koukala jsem na ty šaty.Myslím, že typově to k tobě půjde moc pěkně.
Profilova fotka
nanyska dekuju :)) vsichni rikaj ze sem takovej vílí typ :-N Ani moderni obleceni se ke me nehodi, natoz svatebni saty a svatba na zamku
Profilova fotka
Tak to máte fajn že máte doma designéry :) My stejně čekáme než bude potvrzené to místo, tak máme ještě čas :) Tak pak až budete mít jasno tak se nezapomeňte pochlubit :)
Profilova fotka
no ja to zatim tutlam :D protoze pak se na me slitnou zensky jako vosy a budou chtit taky
Profilova fotka
Jako před kým to tutláš? ;) Já to teda neřekla např. naší bábince, to by nedělala nic jiného než by to řešila..a nedej bože kdyby to nevyšlo...
Profilova fotka
Efe asi myslela to oznámení :) Aby se nám nezalíbilo a nechtěly jsme taky :D
Profilova fotka
Aha :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
tutlam oznameni predevsema, az ho rozesleme, tak uvidi a dam ho i sem :) snad se vsechno povede.. hlavne holky vite co myslim, ze nam bude lejt :D protoze 4.6. ma jako termin pomerne malo holek a pochybuju, ze narvanemu terminu 11.6. by slunce nepralo, kdyz vetsine holek na svatbe neprsi :D Vyte jak to myslim..
Profilova fotka
"vyte"..boze!!!! tak to chodi kdyz clovek mysli uplne nekde jinde, pracuje a dotoho pise :D
Profilova fotka
Hele nestras...ja myslim z e4.6. bude krasne a prset bude az 11.6. :)
Profilova fotka
JO! to by bylo supr :-D neee, celej cerven bude krasnej ani hic ani zima a dest uz vubec ne 8-)
Profilova fotka
No hele, letos bylo 3.6. opravdu hnusně, 15stupňů a 4.6. bylo krásně :)). Takže to je fakt každý rok jinak. Pak většinou je ošklivo v druhé půlce prázdnin. My byli myslím 24.7. a ještě pár dní před tím byly ty pařáky a na jejich svatbě sice nepršelo, ale foukal vítr a bylo max 20st. Si nevybereš...já chci mít party taky venku, pač je tam krásný "park" se vzrostlými stromy a krásným podiem. Ale když to nevyjde tak holt budem vevnitř :(
Profilova fotka
4.6. jsme byli my na svatbě, a to bylo fakt nádherně...no uvidíme. Teď jsem našla jednu emerickou stranku s oznamenim a tam bych si teda urcite vybrala...proc u nas neumi vymyslet hezke oznameni????? ]-(
Profilova fotka
nany: koukala jsem k tobe do alba a takov eoznamko jako tam mas chces? Na te strance co ted koukam je taky dost takovych s motivama pivonek a tak... Mne by se takove taky libilo, ale k mistu kde bude svatba se to nehodi...
Profilova fotka
weddingpaperdivas vid :) jojo,tam chytam hodne inspirace..ale reknu to, ze kdyz si vyberes tak pro dobryho grafika neni problem udelat TOTOZNOU kopii :) jen se u nas hur shani hezky pisma..to je fakt :)
Profilova fotka
No jasný, grafik ti udělá co chceš..pracuju s jednou paní a ta je fakt šikovná. Holt to musí být velká firma aby si ta písma mohla zaplatit...bratr dělá v ilustratoru a taky s tím má problém :(
Profilova fotka
Jo jo... ty jsi vseved :) Hrozne se mi tam jedno libi, tak jak pritel dojde tak mu to hned ukazu... akorat ja teda zadnyho grafika neznam, ale snad to nejak pujde no...
Profilova fotka
Carry: no ještě nevím...uvidím co mi nabídnou v té firmě a pak se rozhodnu, co mě víc chytí za srdce :)
Profilova fotka
Teda to ja ani nevim ze nejdrazsi je to pismo :D Ja myslela ze i nekde ve Wordu se takove da najit :DDD No asi jsem naivka naivni :)
Profilova fotka
ne, spousta krasnych pisem se da sehnat zadara :-) Nejradsi delam ve photoshopu, ilustratoru, indesignu a quarku.. protoze sazeci program potrebujes na tisk a pismo..hotoshop na fotky atd, ilustrator dela vektory(to je presne jako ta pivonka na tom krasnym oznameni co mas v albu:) ) Nejlepsi je, kdyz ma grafik k dispozici jak vektorovej, bitmapovej i sazeci program.. zalezi teda presne na predstave jak ma oznameni vypadat :)
Profilova fotka
ve wordu ne!!!..jen to slysim, oprudi se mi zadek :DD
Profilova fotka
na netu holky muzete najit spoustu pisem na free fonts atd ..
Profilova fotka
No tak tohle jde uplne mimo mne, ale tak ja si oznamko sama delat urcite nebudu :)
Profilova fotka
carrynka a ja myslim, ze tak je to spravne..protoze kdyz vidim vetsinu pokusu o vlastni vyrobu oznameni(vetsinou opravdu ve wordu) tak se mi z toho jezi hrst! :-N Proste pracovni deformace
Profilova fotka
jsem si ale jista, ze pro ne je to to nejkrasnejsi oznameni na svete a neni na tom vubec nic spatnyho ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?