4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Nany: já nevím, když je to dálkově tak už se to dá...a navíc je to většinou jen magisterská nástavba nebo MBA, takže to je na 2 a půl roku, dalších 5 let denního studia bych už nedala. Všechno dálkově. A to se dá, tím že dělám jak chci já.
Profilova fotka
No to asi ano...ale stejně :-D .
Profilova fotka
Holky děkuji Vám za rady..taky jsem si říkala, že ten počet za celý den je málo, hodně fotek jsou pak i detaily a těch společných už pak tak moc není. Navíc ani nepotřebujeme profi fotografa na hostině, protože tam ani nebude moc co fotit, tak nám to nafotí strýc, je dobrý fotograf. Jinak jsem se holky dívala do Vašich alb a úplně jsem čučela jaké budeme mít určitě honosné svatby ;-) My budeme mít něco spíše blíže ve stylu jako Efe..
Profilova fotka
No honosné, to bych zas netvrdila :) Taky se snažíme sehnat něco co nemá každý, a ušetřit při tom co nejvíc... každá svatba má něco do sebe :) a k těm fotkám, koukala jsem že my budeme mít od Simony upravneých 220, a 70 vytištěných. těch 100 je určitě málo. Ale stejně si vybereš určo podle toho, jaký styl se ti líbí víc :)
Profilova fotka
Holky, přidám do alba ty sáčky. Chce to ještě dost vylepšit a vymakat, takže zapojte představivost :-D . Každopádně musím sehnat děrovačku co mi udělá dírky daleko od okraje (teď jsem tam vrazila nůžkama), použiji tu přírodní dýhu (růžovou) a musím teda nějaké ty nálepky, kdy konce mašličky přilepím. Vešly se tam 4 větší housky. Myslíte, že to nevypadá blbě?? :-(
Profilova fotka
No a fotek ještě nevím kolik budu mít...musím se zeptat :-p ...ale pařit bude fotograf s námi a večer už to bude brát jako focení ve volném čase :-D
Profilova fotka
takže na tom bude ještě ta nálepka? No já bych asi ten vrch možná ohnula a přelepila, ale záleží na tobě. Nebo bych možná ty dírky nedělala tak uprostřed, možná spíš víc ke kraji a pak protáhnout tu stužku. Ale určo to bude hezké až to bude finální podoba :) Ale určo je to originální :)
Profilova fotka
No musím to vymakat k dokonalosti...možná to přehnutí bude nejlepší varianta :-D .díky za tip!
Profilova fotka
já byc to asi ohnula a zalepila bud tou nalepkou, nebo na to dala nejakou ozdubku a tu nalepku jako etiketu. A ty pytlíky jsou docela velký, jsem myslela že to chceš na ty mandličky...
Profilova fotka
Nn na výslužky :-D ..na mandličky mám takové ty kruhy z tylu..
Profilova fotka
holky, našla jsem celkem hezké stránky s vintage doplnkama...sice to asi zas budete znat, ale prihazuju odkaz kdyby nahodou :) veveveteckabellaroseteckacz :)
Profilova fotka
:-D :-D :-D jj tak to znám :-D ..mám je i na FB, jen jsou trochu dražší...koupila jsem tam takový tabulky na kolíčku a nějaký stuhy...
Článek se načítá
Profilova fotka
no jo jsem is myslela ze to asi znate:)
Profilova fotka
já pořád přemýšlím jak ten svatební den zkoordinovat, jak s lidma, s přejížděním, jestli pojedeme na hotel z Brna nebo tam zůstanem už noc před, pak jak s tím překvápkem...hold pořád dumám jak to udělat...
Profilova fotka
No já to budu mít tak, že nejbližší rodina bude se mnou v htelu, mamka atd...ráno mi mamka pomůže do šatů. Svědkyně a svědek zajistí myrty, kluci auta. Všichni se sejdou na coffee breaku v restauraci, tam se omyrtují a půjdou společně do kostela. Já přijedu separé aby mě nikdo neviděl. Ale vy se budete fotit už před.Ale jistě je podle mě lepší spát už tam, člověk si ušetří nervy podle mě...a taky třeba dohlídneš na výzdobu atd...když to máte na jednom místě...
Profilova fotka
akorát já nevím jak kadeřnice a kosmetička...původně jsem myslela že bud mít někoho z brna, takhle by za mnou musela jet az do kyjova. a kdyby to s tim prekvapkem vyslo, napadlo mne vytahnout draheho jakoze fotit sv.fotky na masarykove okruhu v brne, je to od nas kousek, a tam bych zkusila domluvit to faro pristavit. aby s emohl i projet na okruhu, a zaroven to spojit s nejakym svatebnim focenim, kdyz uz budeme obliknuti :)
Profilova fotka
no chce to to poradne promyslet, i s tou pritelovou rodinou...ach jo.
Profilova fotka
No za mnou pojede kadeřnice z Phy do Liomyšle...takže se to určitě dá nějako vymyslet...uvidíš ještě s tím autem no...
Profilova fotka
No teda!!! cely den nic???? to bych se na to koukla!!! Holky jinak v albu uz mam nase prstynky..jsou dokonaly, presne takovy sem si vysnila.. uprimny a cisty.. :-)
Profilova fotka
efe: tak ty jsou moc krásný..taky se mi líbí jednoduché, nechceme žádný s kameny nebo tak..teďka se nám docela líbí titanové se stříbrným proužkem, tak se ně chceme jet podívat..
Profilova fotka
tak to budu drzet palce at se vam libi :)
Profilova fotka
Efe: Prstynky jsou hezounke... hlavne ze mate co jste chteli, to je hlavni :) Ja mam tento vikend skolu od rana do vecera, takze se sem dostanu jen na chvilinku...ted jsem prisl adomu a jsem mrtva, takze jdu hajat :) Dobrou
Profilova fotka
Efe: prstýnky jsou moc pěkné... Já dnes jedu na Moravu vyřizovat nějaké dokumenty a přítel mi doma rozflákal pc, takže jsem teď trochu mimo...
Profilova fotka
nanyska to me mrzi :(( Ja sem ted v praci a je tu i sefova,tak sem jit o cely rekla a prekvapila me milou reakci.. ze jim budu chybet atd a ze nikoho tak sikovnyho nenajdou.. ale ze chape, ze zdravi je prednejsi.. tak pujdu na dohodu do 31.11.
Profilova fotka
Efe: Ja myslim, ze jsi udelala dobre. Hlavne ze to od tebe vzala a domluvily jste se. Vsak jak se das do kupy tak to bude vse v poho a pak se pomalu rozhlizej kde a co... A treba se ti to rozjede i na zivnostak a bude :)
Profilova fotka
presne tak carrynka :) Jak si to vymyslela s tim svatebnim darkem pro manzela?:) Ja tomu svymu koupim starej fotak na kinofilm :) a spoustu filmu..
Profilova fotka
Efe: tak jse to rekla mamce o tom darku a byla z toho nadsena, takze se pokusim to zkusit nejak domluvit, jeste pred obradem a uvidime..treba se to nakonec nepovede, uvidime :) Ale zkusim to :)
Profilova fotka
jsi skvela.. drzim palce at to vyjde
Profilova fotka
Uz jste holky premysleli o pisnickach na obrad?
Profilova fotka
my budeme mit toho houslistu, takze si vyberu z jeho repertoaru.. Ale ja kdybych si mohla vybrat tak Damien Rice "nine crimes"

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?