4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Reni: Nebo si je nech prodlouzit, ja je mam prodlouzeny uz skoro 5 let a v poho :)
Profilova fotka
efe: mezi Luckou Rýglovou a Ywonne..máme omezený rozpočet, tak hledáme podle ceny, ale taky aby to zase za to stálo..
Profilova fotka
Carry, uz jsem s touto myslenkou taky zapasila... jenze, ja mam sve vlasy dost vlnite a nejsem si uplne jista, zda to bude hezky vypadat..... na svatbu urcite neco vymyslime, nebo existuje tolik figlu a napadu, jak si s ucem poradit.... :-)
Profilova fotka
jj kamoska si kupovala treba jen ty clip in vlasy jen an svatbu, a pak je prodala. A cukrovi uz vis kdo ti bude delat?
Profilova fotka
sarpie: tak to bude tezke rozhodnout..ja sem ale z tech dvou spis pro Ywonne :-)
Profilova fotka
sarpie: ale ty fotky co jsi posilala odkaz nejsou ani od jedne z nich...ale od Lukase Potucka...
Profilova fotka
a jo, tys to posilal kvuli tomu mistu, ne kvuli fotkam...uz jsem doma :D
Profilova fotka
carry :) ona myslela tak, ze ty fotky jsou hezky, ale ne ze jsou od tech dvou :-)
Profilova fotka
no jo chvilku mi to trva :D
Profilova fotka
neeee :-N hele ja uz sem taky unavena.. navic sem ted jeste k ty praci zdrcena tim, ze Kubuv bratr se bude po trech letech rozvadet. Je mi lito jeho zeny, ktera nemela ani tuseni a dost se bojim jak to ovlivni nasi svatbu-tedy pribuzenstvo z kubovi strany. Protoze Kubuv bratr rekl, ze nam na svatbu nepujde, ze by ho asi bolelo videt jak je nekdo jinej stastnej a bere se z lasky.. Proste my dva nemuzem mit nikdy nic jednoduchy :((((
Profilova fotka
No tak to je od toho jeho bratra docela sobecký, vám to takhle kazit, že nepřijde :-S . To mě mrzí, ale do června je daleko efe, takže třeba to bude jinak...
Profilova fotka
to bylo kvůli tomu místu, protože oni to mají zrovna hezky nafocený ;-) efe: díky za tip..musíme to doma probrat a rozhodnout se..od Ywonne jsme dostali nabídku focení od příprav až po focení po obřadu za 6000 Kč, v čemž je zahrnutá i doprava v ceně 1200 a 100 tištěných fotek a 300-500 fotek na CD. Od Lucky za cenu 4200 Kč focení celý den ale fotek na CD jen 100-150, dopravu si neúčtuje, je z Prahy..Co myslíte, že je lepší?
Článek se načítá
Profilova fotka
vic fotek!!!!
Profilova fotka
je to hodne velkej rozdil v poctu fotek a me teda za celej svatebni den prijde 100-150 fotek malo
Profilova fotka
nanyska: mas pravdu-buhvi jak to bude.. Ale uz ted citim pohledy tchyne "nechcete to radsi odlozit?"..Nakonec budeme za sobce my. :-)
Profilova fotka
Carry: na cukrovi mam tip od mamky pritele... pani od Velke Bitese, dort primo od pani z dediny co bydli rodice... v tomhle mi opravdu pomuzou, nebot ja sama netusim.. :-| Ted jsem cvicne prepsala seznam hostu, kolik celkem, na obrad, na party, na ubytovani... kolik cca vrazime do oznameni, vsech pozvanek ke stolu, na party, jmenovek (i kdyz ty zkusim vytvorit sama) a nestacim se divit.... to jsou paaaalky! :-p No nic, bude se muset nakupovat vse postupne, jinak nas to zrujnuje... 8-) Uz abychom vedeli, kde bude hostina a mohla jsem zacit barevne vybirat.. takhle zatim mame jen plan, ale kdyz bude modry sal, tak tezko udelame zelenou vyzdobu...
Profilova fotka
Hele tak to teda bych to vůbec neodkládala...kdyby to třeba bylo kvůli úmrtí..ale kvůli tomu, že někdo jiný není šťastný (momentálně), tak odkládat svatbu???!!!Sakra co vám je do toho???!!! To je až neuvěřitelné...je to přece váš den! a ne jejich! Sarpie: víc fotek! 100-150 je fakt málo podle mě. Když to má být i s přípravama...
Profilova fotka
přesně, navíc nechchi být zlá, ale může si za to chlapec sám.. že si myslel, že jeho starosti vyřeší zrovna svatba a pak si našel milenku 8-( Nanyska davam ti za pravdu.. snad se to jeste vylepsi do ty doby. Jen bude proste blby, ze vim, ze tchyne nebude brecet dojetim, ale tim, ze si vzpomene jak to dopadlo s jejim prvnim synem. Vzdycky nas pomlouvaly za to, ze se mame "az moc radi", tak snad jim aspon dojde, ze "takle jak to mame" je to v poradku...
Profilova fotka
Efe určitě to dobře dopadne a vám to všechno vyjde. Nesmíš si to prostě připouštět, aspoň se o to snaž. S tchýní nežiješ, tak ať si brečí kvůli čemu chce... Mimochodem, holky, víte jakým spojením dvou slov vzniklo slovo tchýně? Tchoř a svině :-D
Profilova fotka
Efe? Já bych to zatím taky nehrotila...ještě je čas 8 měsíců. Teď je asi z toho chudák zdrcenej a má teď etapu, kdy ho všichni musíte politovat, ale ta bude trvat pár měsíců a zas to bude v poho. A na svatbu určo přijde:) Ale hezké od něj to není, že totakhle podal. Ale jak říkám, je teď na dně a budou se o něj muset všichni starat a zajímat. Ale to přejde a pak se budou všichni satrat o vás ;-)
Profilova fotka
Reni: Já už proto nakupuju kde co, aspoň ty drobnosti teď, pak by to byla pálka vše najednou... možná to vypadá divně že ještě nemám šaty ale už mám vývazky, stuhy a podobný blbiny...ale člověku se to nestratí, a pak už můžeš myslet jen na ty důležité věci :)
Profilova fotka
Carry: jj, to naprosto souhlasím... jen co budu mít po těch státnicích, tak se na to vrhnem (vrhnu)... ;-) tohle zařizování mě totiž strašně baví...vydržela bych brouzdat netem a procházet obchůdky za tímto záměrem hodiny a hodiny... :-)
Profilova fotka
To ti upe verim, a z ceho delas statnice a kde?
Profilova fotka
Regionální rozvoj a management, v Praze ekonomku....
Profilova fotka
To zvladnes, ja statnicovala na ekonomce v Brne pred dvema lety, a slo to :) Ted delam jeste v Brne pravo, statnice budu mit za rok. A jeste budu delat prijimacky na jednu vysku, nejak mne to studium bavi :D
Profilova fotka
Carry: ty jsi blazinek... :-) ty budes delat statnice v obdobi sve svatby?!?! nebo si je das na podzim?!?! respekt!!! opravdu!!!
Profilova fotka
carrynka me nejde o pozornost. On ma hodne nevyrovnany rodice-tak se spis nechci dozit toho, jak budou kubovi nasi svatbu za myma zadama rozmlouvat. |-| ALE to se jim nepovede :-D Navic mi prijde i nefer aby ho kdo utesoval, i jeho mama mu rekla ze je hajzl. Je to z devadesati procent jeho vina, ze se jim to rozpadlo. Chudak ta jeho zena.. byt v petadvaceti letech rozvedena je vazne hrozny :(((
Profilova fotka
Efe, ale zase na druhou stranu v 25 mít za sebou už 3 roky manželství...to je taky asi těžké...lidi by si měli něco prožít...to je aspoň můj názor, vybláznit se a pak být rád za toho jednoho...ale chápu, že holky k tomu inklinují se na někoho upnout v brzkém věku...to je pak lepší si vzít starocha :-D
Profilova fotka
Efe: Myslim, ze Kuba si neda nic namlouvat a vi proc te zadal o ruku :P Uvidis ze to bude v poho, jak pomine bratrova krize tak bude vse v poho :) A svatbu budete mit krasnou...udelate si ji takovou jakou chcete a zadne blbe kecy vam to nemuzou pokazit :) Reni: No ja urcite pred svatbou statnicovat nebudu, necham si to az na pozdeji. Nekdy podzim nebo zima, nebo az pak, co ja vim :) Nespecham na to.
Profilova fotka
Efe: jste jen vy dva a to se určitě nezmění ! :-D Bude to fajn, uvidíš! Carry: ty ses dobrá! To obdivuji, takhle studovat, mě to teda stačilo na 6 let a jsem ráda, že už do školy nemusím. nervy ze zkoušek a tak...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?