4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Efe posli odkaz na tu restaurcku, nemuzu to podle jmena na netu najit.
Profilova fotka
http://www.strouhal.org/lm/ je to tady v ty svatbe,ale meli tam grilovani, ne normal obed.. no je to tri minuty od mista obradu.. Zkusim domluvit,aby to mohlo byt ve stodole,co je hned vedle.. protoze cumily nechci =-)
Profilova fotka
To vypada hezky... akorat ty reklamni slunecniky...
Profilova fotka
Já myslím, že to tradice je...teda aspoň u nás (jak já furt říkám) na severní Moravě se to ani bez prstýánků nedává :). Objednala jsem stříbrné svázané mašličkou :). Dřív se dávaly samozřejmě jako, že zlaté... Jo dnes sou slunečníky holt skoro všude reklamní...
Profilova fotka
no prave :) ty bychom tam nemeli..jen ty stoly..grilovani nechceme
Profilova fotka
ale laka me ta stodola :) dneska zavolam na urad jestli nam ji pronajmou
Profilova fotka
Jj stodola je dobrý nápad, a hlavně kdyby bylo špatné počasí..dej vědět jak to dopadlo...
Profilova fotka
no tak sem tam volala :D uz sem to nevydrzela a vypada to tak, ze obecni urad,kteryho to je to ani nahodou pronajmout nechce :-(
Profilova fotka
jinak kdyz vyjde pocasi tak to bude fajn.... s tim pocasim je to nejhorsi. Jestli bude prset budeme mit obrad na zahradce s krytou strechou, ale je tam bar, gril a je to tam takove neesteticke :( Tak snad prset nebude... Holky mela jsem upe strelenej napad, kterej asi zrealizovat nepujde a pokud jo bude stat balik penez. Pritel je hroznej blazen do Ferrari, ma vsechno s touto znackou a i kdyz vi, ze si takove auto nikdy nekoupi tak o nem porad mluvi. Ze by se chtel asp nekdy svezt. Tak mne napadlo, vim ze se to auto da pronajmout treba na pul hodiny, jako jeden z tech adrenalinovych zazitku... tak jsem si rikala jake by bylo prekvapko, kdyby po obradu proste pred hotelem stalo ferrari, a mohl by se aspon projet... asi blbej napad co? :(
Profilova fotka
Tak jako překvapení to je dobré carry :-D , aby se chudák z těch všech emocí nesložil :-D ..jen nevím kolik to stojí..ale nápad super!
Profilova fotka
No tak jsem zkoukla ceny, na hodinu to stojí 10-15 tisíc, akorát v rámci Prahy. Takže bych musela doplatit přistavení, což by vyšlo na dost, 11Kč na km. Ještě o tom popřemýšlím, ale byl by z toho hotovej :) Nebo treba den po svatbe by to tak ybylo fajn :)
Profilova fotka
skvelej napad :) tobe to vymysleni jde !!! bude z toho uplne na vetvi.. lepsi darek mu ani dat nemuzes :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Jenze vis co, má to spoustu ale...nebude si moc do té doby dát ani panáka aby mohl řídit, a bude mu podezřelé proč nemůže...pak když by se projížděl, tak jsou to zbytečné prostoje pro hosty...musím to nějak domyslet, jesti třeba ještě před svatbou a že by jsme si třeba v tom autě dojeli na obřad, al eto je zas takové snobské....ach jo nevím :)
Profilova fotka
me by se to libilo "rano po svatbe".. dopoledne by stejne nepil ne? ;-)
Profilova fotka
no aby rano po svatbe nemel jeste draka :DDD
Profilova fotka
ale jeste pre dobradem kdyz se budeme fotit by to mozna slo nejak vykoumat :) Tak yse musim domluvit s nasima jestli by mi na ot prispeli, to bych musela zacit setrit vic jak jsem planovala..
Profilova fotka
Carry, krásný tip na dárek pro manžílka... :-) Určitě by ho to strašně moc potěšilo.... ;-) Teď z jiného soudku, přemýšlela jsi nebo už víš, kdo Tě bude líčit a česat tady v Brně??! ;-)
Profilova fotka
Ahoj Reni, no tak to nemám vůbec tucha, nemám tu ani kosmetičku ani kadeřnici...asi mi někoho domluví agentka, a budu zkoušet dokud nebudu spokojená. Mám i nějaké tipy tady z beremka, tak uvidím. Co ty?
Profilova fotka
jj, tak to joo.. No ja jsem si taky vzala kontakty tady z beremka, plus mam nejake kontakty od kamaradky a zkusim moji kadernici, zdy by byla schopna neco hezkeho vymyslet... zatim si nechavam poradne dorustat vlasky, nebot jsem si je pred pul rokem dost razantne zkratila... citila jsem se v tom lip, ale pritel chce mit nevestu s dlouhymi vlasky, tak...se musim snazit! ;-)
Profilova fotka
renik :) ja to mam s tema vlasama taky tak... ted asi zainvestuju do poradnyho samponu
Profilova fotka
Carry: místo máme, v tom Kostelci, mají tam krásnou kapličku. Teďka se zrovna rozhodujeme o fotografce, máme dvě a nevíme kterou si vybrat.
Profilova fotka
sarpie uka uka :)
Profilova fotka
efe: jedna slečna odtud tam měla obřad a mají krásné fotky http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
sarpie je to vazne pekny a vzdusny :-) libi se mi to
Profilova fotka
sarpie: :-D taky se mi to líbí :)
Profilova fotka
sarpie: krááása ;-)
Profilova fotka
jé holky moc děkuji..to jste mě potěšily..taky nám dalo práci najít něco co by nám tak padlo do oka..
Profilova fotka
to znam sarpie ;-) je to nekdy dost tezky
Profilova fotka
fotky hezky, taky se mi moc libi :)
Profilova fotka
sarpie a mezi kteryma fotografkama se rozhodujete?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?