4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
To není mražené...je to normální jídlo, které dáš jen přes noc do ledničky. A pak jen ohřeješ.
Profilova fotka
aha, tak to je dobrý, když to není mražený :-D ...
Profilova fotka
a hlavně nemusím vařit, teda kromě víkendů, to papám normálně :) Ješt ěse mi za ten měsíc nestalo, že by se nějaké jídlo opakovalo, takže mi to vyhovuje :)
Profilova fotka
jo to je fajn..já si teda zase do práce začla vařit, pač já vařím lehká jídla a v hospodě je to samá omáčka a maso a právě se to opakuje... :-| ...jen to teda žere čas...ale já jsem totiž na sladký...Honzovi peču atd a sama si taky ráda dám...to je asi nejhorší no...
Profilova fotka
no to já celkem taky, přítel má rád koláčky, buchtičky a bábovičky, tak tady horko těžko odolávám... a na věčeři vařím jenom mu pokud má chuť na teplou véču :) Hlavně je to fajn, že když jezdím po kontrolách, tak si to vše vemu sebou a pak si to pěkně v klidu spapkám a nemusím chodit do hospod na oběd :)
Profilova fotka
No to je dobré, my tomu v práci říkáme, že krabičkujem :D..koukám, že se všema chlapama je to podobné :-D
Profilova fotka
Kdybych snědla co ten můj tak už mám 100 kilo!!! a on nepřibere ani deko!!! vrrrr ]-( a cpe se od rána do večera.
Profilova fotka
Hehe, musím se smát...má doma to samé!! Má asi tasemnici! To je tak nespravedlivé...
Profilova fotka
Jo to je! Hold máme v životě všechno těžší :(
Profilova fotka
Carry a k tomu obleku bude mít kravatu? mě se celkem líbí ta regata, ale asi to je hůř k sehnání, když chceš nějakou pěknou ne?
Profilova fotka
no ta kde jsme zkušeli oblek mají na půjčení i vesty s regatou, bud ty smetanové nebo do střibrna. Ještě uvidíme jestli nenajdem nějakou originální, ale jinak by si ji pujcil asi taky tam. Odstin podle satu jestli budou bile nebo smetanove.
Profilova fotka
No já bych si představovala třeba růžovou...pač on je hrozně bledý a v bílé či krémové by byl jak sedma :D..no tak se musím poptat...
Článek se načítá
Profilova fotka
já jsem ještě jinde nekoukala, ale docela mu to slušelo, takže bych asi nebyla proti kdyby si tam nějakou vybral.
Profilova fotka
to je jedině dobře!
Profilova fotka
a tvuj bude mit i vesticku nebo jen kravatu? a jakou barvu obleku?
Profilova fotka
chci i vestičku...uvidíme :) jak mu co bude slušet...chci asi černou barvu, ta je nejvíc slavnostní. Určitě ne světlou, ani šedou...a k černé by se růžový vnitřek hodil...
Profilova fotka
jj my jsme taky chteli jedine cernou...svetle obleky se mi na svatbu taky moc nelibi, a hlavne ten muj by se ve svetle necitil...
Profilova fotka
me by se libil taky cernej, nebo atracit.. Ale krasne postupujete,krasne :-D gratuluju! ...ja sem zatim na mrtvym bode..ale to se zmeni.. hihihi.. uz za mesic
Profilova fotka
co bude za mesic? :)
Profilova fotka
Ahojky holky, můžu se k Vám přidat? Museli jsme přesunout termín z 11.6. na 4.6. kvůli matrice, jelikož 11. neoddávají..
Profilova fotka
Ahojky, jasně že se můžeš přidat :) kde máte svtabu a co už máte?
Profilova fotka
Svatbu máme v Kostelci nad Černými lesy, máme zamluvenou fotografku, domluvené místo pro raut a nakoupené nějaké věci, oblek, dekoraci a tak. Chystám se ještě pro inspiraci vyzkoušet šaty a pak si nechám nějaké ušít.
Profilova fotka
Aha, a místo obřadu ještě nemáte? a koho máte na focení? Holky mně dnesk apřišly z Ebay obálky na oznámení a jsou super, přesně takové jsem chtěla :) Už jen to oznámení. A taky mi přišly hnědé stuhy na židle :D To má člověk po ránu hned hezčí den ;-)
Profilova fotka
carry za mesic uz budu mit vetsi klid v praci a pujde to lip :) uka ty obalky!!! Uplny detaily jako maslicky a tak zatím neresim.. to az tak v zime :) ani bychom to nemeli kde skladovat.. Musime ted na tom turnovsku najit nejakou restauraci.. zatim se nam libi U Boucku, tam by to mohlo byt venku, ale nesmi prset..stany bych opravdu nechtela :(((
Profilova fotka
Holky mě dnes přišly ty papírový sáčky, tak večer v Globusu koupím koláče a zkusím to naaranžovat a pak vám povím :D..jinak jsem si objednala i prstýnky do koláčů přes mimibazar..
Profilova fotka
Jo tam jsem koukala že toho mají taky dost...viděla jsem tam taky takové obálky co mám z Ebay. Tak pak vyfot vysledek :)
Profilova fotka
Jj jsem na to zvědavá, ale dno je dost velké - se mi zdá :-D . Efe bohužel to na Turnovsku moc neznám, tak neporadím :-|
Profilova fotka
Už jsem dala obrázek té obálky, stáhla jsem to z netu. Jsou zabalené a nechce se mi je vybalovat. Sice fotka na Ebay vypadala trochu jinak, ale jsou presne takove jak jsem tam dala ten obrazek.
Profilova fotka
nanyska sem hrozne zvedava :) Proc se davaji prstynky do kolacu? to je nejaka tradice?
Profilova fotka
ja jsem to videla obcas v nejakym cukrovi, treba takovy ty skeblicky a do toho se treba davaji...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?