4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
renik- ja teda radim nejdriv kupovat boty az pak saty..kuli delce ;-)
Profilova fotka
Efe: Jenze co kdyz nevim jestli saty budou bile nebo smetanove...o tom jsem taky premyslela, ale spis nejdriv at vim jake budou saty...
Profilova fotka
Tak holky, včera jsme odjeli do Krumlova přes Telč, bylo tam 7st. Už včera mě bolelo v krku, a dnes jsme se vrátili :(. Když jsme z Krumlova odjížděli, bylo tam jasno a přes den prý 19st...no tak aspon budu pokračovat v ručních pracích na svatbu a pak vám to vyfotím... Carry gratuluji k obleku :) a že jste si nakonec jisti tím místem..
Profilova fotka
Díky. My jsme oba s přítelem tak ynějací nachcípaní...celej víkend jsme do sebe lili horký čaj s rumem, tak už je to lepší :) Tak pak ukaž co jsi vytvořila, jsem zvědavá :) Já mám už organzy na vývazky, ještě hledám nějaké perličky nebo něco na svázání a pak se o to budu doma pokoušet :)
Profilova fotka
Tak jsem přidala pár foteček :-D
Profilova fotka
No byla jsi pilná :) Ty květinky budeš mít místo vývazků? Na ty kornoutky sis pořídila tu děrovačku? :-) Já se chystám na vývazky dneska, stejně je venku hrozně... ale já zůstanu u mašliček, jen budou z organzy a bez takových těch našitých květinek, jen s perličkama...
Profilova fotka
Jj mám děrovačku ty srdíčka... Jinak na ty květinky chci dát zezadu ten spínací špendlík, ale ten co se dává na brože, ne ten obyčejný co se pak přetáčí. Víš jaký myslím...no a ještě musím vymyslet nějakou variantu pro svědky a pro rodiče... Jinak jsme se dnes s milým dohodli, že po obřadu se půjde na oběd, pak se půjdeme fotit a svatebčané z oběda (cca 20ks) dostanou vstupenky a půjdou na prohlídku zámku - aby se nenudili :-D . Večer budou pěkně utahaný :-D
Profilova fotka
JJ to je supr nápad. My jsem tak ytak plánovali na tom Slavkově kdyby to bylo tam, že by byla prohlídka zámku. Teďko jsme to vymysleli tak, že část fotek nafotíme ještě před obřadem, a zbytek po obřadu. A to jsme domluvili hostům na 40 min. tu degustaci vína, tak doufám, že se nám moc nezbombujou :-D
Profilova fotka
Carry, postupně ty věcičky tak nějak přibývají... :-) Už mám i šatky a botky na převlečení, asi se mi nebude chtít z té bílé krásy převlíkat, ale uvidíme.... co na sebe mám! :-) místo hostiny zatím pevně nemáme, za 14 dnů objedeme asi pět míst, které máme vytipované a něco vybereme... snad budou ještě na náš datum volná! Fotografku máme Zuzku Černou..už se na spolupráci s ní moc těšíme! Botky na obřad koupím asi až budu mít šatky, délku ve všech salonech většinou upravují až těsně před dnem Deee :-) tak uvidím, v jaké barvě je budu mít a pak se začnu poohlížet... :-)
Profilova fotka
A hostinu byste chtěli mít někde u Slavkova? My měli vytipovaný ještě jeden krásný hotýlek kdyby nám nevyšel Mlýn, ale ten je spíš od Brna směrem k Vyškovu. Ale kdybys ctěla pošlu ti odkaz. To bylo naše no. 2 :) Já už taky plánuju že vyrazím za šatkama...v Brně se mi líbí akorát v Belle nebo v Naive, ještě mám vytipované nějaké i v Praze. Šaty na převlečení si nechám ušít, a svatební botky is koupím v New Yorku kam se chystáme na výlet na jaro. Už tam mám vytipovaný obchod kde mají neskutečně krásné boty. Bojím se je objednat bez zkoušení, tak si tam zajdu jak budem v NY a nakoupím :)
Profilova fotka
Carry, tak to moc gratuluju... to je super, predsvatebni vylet do Newyorku... :-) Budu rada za odkaz... posli mi ho, prosim.. potrebujeme i ubytovaci kapacity, nebot moje rodina se bude sjizdet z ruznych koutu republiky a bude potreba min 20 luzek na prespani... Ja mam v Brne vybranych spoustu saticek v Oriele... moc se mi tam ten jejich styl satu libi... jsem dost vysoka... uvidime, jak mi sednou! ;-)
Profilova fotka
Tak jsem ti to poslala do zpravicky :) Je to tam fakt hezke, byli jsme se tam i podivat. I ta ohrada se srnkama a tak, pro deti supr :)
Článek se načítá
Profilova fotka
Diky moc, Carry... ano, tak i tento hotylek mame v planu navstivit... :-)
Profilova fotka
Tak mi pak dej vedet kde jste se rozmysleli :) nebo muzete zkusit i ten Bukovansky Mlyn, kde mame svatbu my. Akorat tam uz to bude ais zamluvene.
Profilova fotka
Carry, diky moc... ten Bukovansky mlyn je uz beznadejne plny... a hlavne je pro nas uz i dost daleko od Brna... spousta lidi pojede domu (bude zajisten rozvoz) a uz je to z Brna dost z ruky, ale nadherne to tam tedy jeee!!! to maximalne souhlasim! :-)
Profilova fotka
Tak uvidite, urcite je kolem Brna spousta hezkých míst. Já jsem se včera pustila od těch vývazků, akorát čekám, až mi dojdou ty perličky abych je mohla dodělat.
Profilova fotka
Tak holky, dneska mi přišel závoj co budu mít při focení na oznamko :) Je supr...mám radost :D
Profilova fotka
Nany: Koukám, že jsi zase nakupovala na Ebay :)
Profilova fotka
Jj chci to dát místo těch korálků na moje organzové kytičky. Za tu cenu jsem to tam nemohla nechat :-D . Koupila jsem toho nějak víc, takže pak to dám i do bazaru, a myslím, že nebudu tratit :-D . Včera jsem dělala ještě "lucerničky" ze sklenic. Pak zase vyfotím :-D .
Profilova fotka
Teda ty se činíš :) Já objednala ještě 2 ty růžové kravatky v dětské velikosti, ať mám i pro malé družby :)
Profilova fotka
Jéé to je pěkné :)
Profilova fotka
Už mi pomalu dochází nápady co bych ještě kde měla sehnat :) Mám pocit, že vše důležité už jsem pokoupila :) Teď peču přítedlovi bábovku, chudák už o ní vykládá od soboty a já na to neměla čas :D
Profilova fotka
Hehe :)...já dělala včera jablečný páj :D...dneska jsem ještě home office, kvůli tomu nachlazení... No vy už máte ten oblek...a jaký jste vybrali? My půjdeme asi zkoušet až po novém roce. Buď žaket nebo úzký typ obleku...
Profilova fotka
carry to je supr, vypada ten zavoj pekne?:) a co budes mit k nemu na sobe?? teda holky holky, ja vas nejak nestiham :D
Profilova fotka
My se tam šli jen podívat pro inspiraci...abychom spíš věděli jestli počítat s tím že ho budem půjčovat, nebo že ho budem muset koupit. A zkoušel si 3. V jednom vypadal jak muj tata, ten druhy byl zas moc leskly a extravagantni, a nakonec jsme zamluvili černý, malinko lesklý, s jedním knoflíkem, i když přítel chtěl původně se dvěma. Ale vypadal v něm moc pěkně :) Je taky mírně zúžený, takže na něm nevisí :) No závoj je fajn, takový celkem obyčejný a docela mi sluší :) No k tomu budem mít normální oblečení, možná koženou bundu pro kontrast :) Přítel bez kožené bundy neudělá ani ránu :)
Profilova fotka
Jo Efe, zítra jdu na první kůru té ultrazvukové liposukce. Mají tu v Brně akci 4x4 plochy za nižší cenu, takže to zkusím :) Určo to zkusím na ruky, břicho a asi vnitřní stehna. Tak uvidíme jestli to asp trochu funguje. Jinak držím od konce srpna dietu a už se mi povedlo shodit 4 kila, tak mám radost :)
Profilova fotka
tak to budou krasny fotky :) to se tesim.. a jakou dietu drzis?
Profilova fotka
Carry pak dej teda vědět jak to funguje...mě by taky zajímala ta dieta. asi by mi teda stačilo nejíst sladké..ale za měsíc 4 to je docela dost...
Profilova fotka
No já jsem si objednala tu krabičkovou detu...vždy den dopředu mi přivezou 5 jídel na další den, jen si to ohřívám v mikrovlnce. Je to celkem normální jídlo, jen není moc kořeněné a solené, není tam nic sladké a přepálené. Jsou to docela maličký porce, první týden mi to dalo zabrat pač jsem měla pořád hlad. Ale teď už v poho, teď začnu ještě cvičit tak doufám, že to půjde stejně dobře. Hodlám na těch krabičkách zůstat až do svatby, abych měla jistotu že zase zpátky nepřiberu :)
Profilova fotka
Aha, tak krabičky, to já nee...já jsem trochu na to "bio" nebo "spíš farmář"...takže mražené ee...ale když jsi spokojená tak to je důležité!! Hlavní je úspěch!! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?