4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Ahoj carry, tak je pak dej vědět jak vypadají. Jj šaty bys už možná měla pořešit :-D. Budou už mt všude i novou kolekci :-D Já jedu zítra pracovně na kongres do Kynžvartu, takže volno bude až od neděle. A to jedeme do Krumlova a budeme tam až do středy. Budeme jezdit po zámcích. Co plánujete vy?
Profilova fotka
My zatim nevime, na Slovensko nejedeme tak asi budem odpocivat, mozna pojedem nekam na vylet :)
Profilova fotka
Tak hezký víkend...já jsem včera zkoušela dělat takové ty papírové kapsičky na pap.kapesníčky - zatím jen obyč papír, abych si udělala šablonu :). No a taky mám rozešité ty vývazky...a chci se domluvit s bratrem na těch polepkách. Dala bych to i na kapesníčky... :-D
Profilova fotka
Teda ty jsi se pěkně rozjela... :) Pak ukaž svůj finální výtvor :) Včera nám přišly konečně skleničky a servírovací set :) Jupí.
Profilova fotka
:-D doufám, že to dáš do alba :-D
Profilova fotka
uz je tam mam :)
Profilova fotka
Nějak nemůžu tvoje album najít :(
Profilova fotka
jak nemuzes najit moje album? :) vsak je porad stejne... ;-)
Profilova fotka
Když tě hledám podle uživatelů, tak tam nejsi :(
Profilova fotka
ale jsem :) vsak staci tady kliknout na tu ikonu fotoaparatu :)
Profilova fotka
pochlub se pak tema kapesnickama nanyska :) taky bych neco takovyho chtela udelat,ale vubec nevim jak to pojmout :((( Nicmene sme dneska byli na ty prstynky a jsou DOKONALY!!! jeste dvakrat tak hezky,nez co sem si myslela.. Jenze nam je budou o cislo zmensovat,tak sme je tam museli do ctvrtka nechat.. Ale jsem uplne spokojena.. Asi lidi vydesim tim,jak jsou tenky. Muj 3,5mm a kubuv 4,5mm.. tak sem to chtela, je to zdravejsi a podle me i hezci nez centimetrove prsteny.. Jen si na tenci, nez jsem mela predtim musim zvyknou (predtim, ty nase stare snubaky sme meli-muj 4,5 a kubuv 5mm a prave po te zkusenosti dvourocniho noseni, sme se rozhodli pro tenci) Jsou vazne uzasne pohodlne a nadherne..uz ted mi chybi. Musime vymyslet to ryti :) Klasiku jmeno a datum nechci..tak uvidime.. libilo by se mi neco francouzsky :-)
Profilova fotka
efe super! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ot je supr:) Uz se tesim na foto... my chceme taky tenčí. Zkoušel ajsem si takové ty masivnější, ale mám malou ruku a vubec mi ot neslušelo ani se to nenosilo dobře...takže já bych chtěla tak do 0,5 cm, přítel možná o něco širší...tak uvidíme :) Nany už jsi našla album? :)
Profilova fotka
Jj našla :D...byla jsi zkoušet ty šaty? já teda co se prstýnků týká vůbec nevím..já mám 1.80 a docela větší ruce, takže asi budeme mít širší...ale nevím jaký to je pocit...
Profilova fotka
Tak šaty jsem zkoušet nebyla, nějak jsem to nestihla...ale byli jsme zkoušet s přítelem oblek, tak máme aspoň něco :)
Profilova fotka
Tak holky, jsem konecne dostala resume ze Slavkova, a ten nas den je zrovna zamecka zahrada zavrena, protoze se tam kona jarmark a hody. Takze smula, jedine vevnitr. A to jsme zavrhli, takze obrad nechame v hotelu a bude vše na jednom místě. :) Už jsme si to tak plánovali, že by to bylo jednodušší, takže nám to ani nevadí.
Profilova fotka
Ahoj Carry, taky jsem visela na telefonu pres hodinu a pul nez jsem se dovolala.... Mrzi me to, ze Vam to nevyslo, ale na Bukov.mlyne to bude mit urcite taky svoji atmosferu... :-) :-)
Profilova fotka
My jsme uz i predtim premysleli, ze to bude lepsi to mi tn ajednom miste, uz proto, ze pulka lidi prijede az z Kosic a muselo by se prejizdet... A jak jsi to domluvila ty?
Profilova fotka
carrynka :) tak to je nakonec dobre :) a usetrilo ti to dost rozhodovani
Profilova fotka
my hledame misto na hostinu..nevite o necem peknem v okoli turnova?:)
Profilova fotka
Carry, na náš termín 30.7.2011 nám byla nabídnuta jen kaple...tu přítel opravdu nechtěl... a paní z matriky mi pak volala zpět asi za hodinku, že se to pokusila ještě domluvit a vypisují na ten den tedy Divadelní sál, kde jsme to chtěli... takže to vyšlo přesně podle našich představ, 30.7. ve 13:00... paráda! máme oba velikou radost... ;-) i našim rodičům jsme totiž oznamovali to, že se budeme brát ve Slavkově přímo tam.. prošli jsme zámek, zahradu a na nádvoří se přítel rozpovídal a... oznámil tu novinu! takže jsme moc rádi, že to tak vyšlo... :-) vy to budete mít určitě krásné.. je to tam romantické, příjemné.... a pokud rodina bude příjíždět až z Košic, není co řešit... :-)
Profilova fotka
Tak to máte supr. Nám dali na výběr sál i kapli, ale my to chceme venku a přes to nejede vlak.... sice jsem původně chtěla tu princeznovskou svatbu, ale nakonec si myslim ze aspon to bude o to zajimavejsi, a svatba bude takova jakou si ji udelame ne? :) A zamluvime pokoje uz na noc dopredu asp pro rodinu, tak budeme i spat na jednom miste a nebudeme ubytovavat pritelovu rodinu ruzne po brne, a budem vsichni po kope :) Efe: Tak tam vubec nevim, predpokladam, ze jsi vse progooglovala, takze leda kdybych se mrkla na net...jinak nevim.
Profilova fotka
jj, Carry, mate to krasne naplanovane... urcite to bude pohadkovy den... :-)
Profilova fotka
reni a už áte představu o hudbě na obřad?
Profilova fotka
Carry, bude nám hrát kamarád, co nám pak bude hrát i na hostině s kapelou... Hraje a zpívá báječně.. zahraje v podstatě cokoli...U obřadu budeme mít asi jen kytaru(španělku)...ten nástroj zbožňuju, sama jsem na něj hrávala... na oslavu pak zkusím pozvat i další kamarády muzikanty jako hosty, takové zpestření..ale uvidím...
Profilova fotka
jaj, kytaru bychom taky chtěli... marně jsem sháněla na obřad kytaristu nebo saxofonistu... a zatím nic :( To je nějaký tvůj kamrád?
Profilova fotka
Carry, ano je... on ma i kapelu, budu s nim mluvit 9.10. zeptam se ho na moznost, ze by zahral na kytarku i vam, ju?! nechci tu psat jeho jmeno... zeptam se ho a dam ti vedet, ju?
Profilova fotka
jj to budes moc hodna :) jmeno mi pak pisni kdyztak do zpravicky... a ty ted planujes zarizovat co? Sice jsme to uz asi resily, ale ja si pamatuju co a jak ma akorat Nany a Efe, tak to muze spisnout jeste jednout :) Co uz mate?
Profilova fotka
Carry, mame tedy termin:-), hudbu, fotografku, prstynky, snad i vaizazistku a kadernici a pani na cukrovi a kolacky.. v rijnu (po mych statnicich - mam je za 14 dnu) vyrazim se svedkyni na satky... :-) oblek nechame az po novem roce, botky az po satickach, oznameni a to vse kolem uz mame take vybrane... do konce roku to vsechno pripravime, nebot ja studuju jeste dal, pracuju a budeme vybavovat baracek, tak bude starosti vic nez dost... :-( :-) tak at se z toho pak nezblaznime... :-)
Profilova fotka
Teda tak toho uz mas hafo moc :) A hostinu mate kde? A jakou fotografku? My jsme byli spritelem zkouset oblek v Ceremoni, a vybral si tam. Paní tam byla moc milá, tak tam můžete taky zajít se juknout...Přítel oblek do práce nenosí, takže zbytečné pro nás ho za 15 tisíc kupovat.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?