4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
co rikas tady na tyhle obalky? http://cgi.ebay.com/C6-A6-Envelopes-B...
Profilova fotka
Jo ty jsou přesně v té barvě pečícího papíru :D...a cena dobrá :D
Profilova fotka
jeste jsem nasla i ty tmave hnede, ale nevim jak pak na to budu tisknout ty jmena, nevim jak mi ty barvy vytiskne tiskarna...
Profilova fotka
posli mi ten link na ty samolepky :)
Profilova fotka
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?...
Profilova fotka
pekne, to chces an ty sacky ze? Ja bych chtela nejake ne tak napadne, videla jsem tam pruhledne samolepky jen s logen, to by se libilo mne na ty obalky na zadni stranku.
Profilova fotka
Jj chci to na ty sáčky aby se to oživilo...na obálky by se to nehodilo, to je jasné..průhledné s monogramy by byly krásné!
Profilova fotka
Tak si koupím jen ty polepky, celé bílé, tady v Čechách a nechám si na to udělat vlastní návrh...chudák Efe,ta se dneska moří..
Profilova fotka
premyslim jakou barvu toho pisma na tu hnedou obalku aby to bylo videt...
Profilova fotka
jo to by taky šlo, ja nejdriv koupim nekde obalky a pak podle vysledne barvy asi budu resit ty lepky... jj efe bude mit co docitat az prijde z prace :)
Profilova fotka
No tak asi je nejvíc vidět černá...
Profilova fotka
ale stejne, vem si ze chlapi o takovych vecech vubec nepremysli...nejake nalepky na obalky, a aby barva obalky ladila se svatbou...kdyby ten muj vedel ze pulku dne jsem stravila premyslenim o barve obalky a nalepek na ne...to by zas byl komentar :D
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak to je asi to samé u nás doma. Ony je takové detaily ani nenapadnou...
Profilova fotka
Tak koukam ze pytlicky uz si si objednala :) pak musis poslat finalni vysledek tech zdobenych :)
Profilova fotka
No jsem na to zvědavá... :-p
Profilova fotka
ale ten odkaz na ty krabicky je good, bezove jsem jeste nikde nevidela....vsude jen bile nebo nejake pomalovane.
Profilova fotka
Jj mě se ty béžové taky líbily, i ty růžové. Uvidím jak dopadnou sáčky, při nejhorším koupím ještě krabice. Jsem zvědavá, pač my budeme mít velké koláčky, takže aby se to tam vešlo. Ani nevím kolik se tam toho dává.
Profilova fotka
no my budeme mít asi jen svatební koláčky a pak mimimedovníčky. Nic jiného asi dávat nebudem.
Profilova fotka
No my jen ty koláče :). Asi si je objednám u babičky na sev.Moravě, pač tady v Pze to nikdo neumí...
Profilova fotka
určo by ti poradila i babička ne? Třeba jako az starých časů si sedne s kamarádkama babičkama a koláčky ti upečou :) Ja kdybych měla babičku hned bych se jí zeptala... Ty domácí jsou stejně nejlepší!!! a myslím že na těch koláčkách se zkazit nic teda. Třeba dort bych je dělat nenechala, ale koláčky...:)
Profilova fotka
No moje babička asi určitě ne...ona se ráda nechá spíš obsluhovat. Ale je tam pekárna a pečou tam výborné. Já nechci ty svatební malé, to se tam u ní ani nedělá. Jsou to prostě moravské koláče. Nejradši makové :-D . Naštěstí z Litomyšle to není tak daleko, takže nám tam pro ně někdo snad sjede :-D
Profilova fotka
BU! uz sem tu :) teda jeste nez odpadnu do pelechu.. Nanyska jaky bezovy krabicky? Ja budu mozna kupovat tyhle obyc s tim ze si je dozdobim sama.. popripade je budu vyrabet..http://svatebniobchudek.vltava2000.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=A100220002 Jinak my budeme mit jen kolacky, dva tri frgaly, dva tri domaci strudliky a bublanunu od babi..to staci bohate :)
Profilova fotka
tyhlety krabičky efe: http://www.astera.cz/e-shop?page=shop... Bež se pěkně prospat a vyležet! koukala jsem na prstýnky do koláčů a je to drahé jak čert! :-|
Profilova fotka
nanyska.. ty jsou krasny, jak si je probuh nasla??? :-N ja aspon tuhle hledala pul dne
Profilova fotka
nasla jsem je tady v nějaké diskusi :). Celkem jsou občas dobré tipy :-D ...já nakonec koupila ty sáčky...ještě uvidím, třeba vemu i ty krabičky :-D
Profilova fotka
no ja budu urcite kupovat krabicky. a jak jsou ty pytliky velky? neni to na vysluzku male?
Profilova fotka
ty krabicky jsou dokonaly...jen se bojim aby nebyly moc placaty :(
Profilova fotka
no snad není...už si rozmě nepamatuji...stejně, tak kolik, 4-5 koláčů? to by se mělo vejít...
Profilova fotka
ja se jeste mrknu nekde v papirnictvi po tech klasickych, asp at vidim ten rozmer...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak víkend před námi...jupííí :) Snad se dokopu k tomu jít vyzkoušet konečně nějaké šatky. Nany: Tak jsem objednala ty obalky, snad budou hezke :) A co mate na vikend v planu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?