4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
tak to je supr :) ja jeste o botkach moc nemam predstavu. Jako podle obrazku jo, ale vetsinou je u nas nekoupis no...a taky kupovat je bez zkouseni, to nevim :(
Profilova fotka
Carry: hlavně se tím netrap, že tě přítel v šatech pro družičkyy nepodpoří. Víš jaký oni k tomu chlapi mají vztah...no a ty jeho sestry..aspoň víš co si máš myslet. Já teda zásadně nechodím na svatby jako doprovod, když novomanžele neznám. To ať si tam jde přítel sám. Přece nebudu gratulovat někomu koho vidím poprvé v životě??!! Taky mám problém s tím +1...kluci jsou většinou v pohodě, ale ty jejich holky jsou megery závistivé a stejně přijdou jen aby to pak zdrbly :-S . Ale co s tím? Jinak carry je prý dobrý kurz dolaru, tak asi něco zase objednám :-p
Profilova fotka
Mně už došly takyty růžové kravaty...čekala jsem sže mně s nima přítel vyrazí, a on řekl že jsou pěkné :) Že si jednu asi nechá, že by se mu taky hodila :) Takže super!! A za tu cenu...ted jsem tam nasla peknou kabelku psaníčko na svatbu, taky za pár korun. Tak přemýšlím že objednám, jenže nevím jestli budou šaty bílé nebo ivory...ach jo já bych objednávala nejradši všecko :D
Profilova fotka
Jakože víš co, my pozveme doprovod jen ten, který známe...když neznáme tak smůla. A jen vážné známosti. Máme pozvaných dost kamarádů, kteří se mezi sebou znají, takže tam nikdo nebude tak, že by bez protějšku nikohi neznal...takže tak. Nejsem charita abych zvala kde koho...zvlast ty co neznam.
Profilova fotka
Tak to je paráda! No vidíš! :-D Já kabelku mít asi nebudu, bude jí mít svědkyně nebo mamka...budu mít kytku a to stačí...jo a kdy jdeš na zkoušku šatů? Náhodou s tím kobercem se ti neozvala ;)?
Profilova fotka
ještě ne, psala že půjčení stojí 500 a že ej sytě růžový. že fotku nemá, ale že pošle...
Profilova fotka
a šaty zatím nevím, možná v sobotu když pojedem k našim se tam stavím v jednom salonu kde maji jedny z mych vysnenych satu :) tak uvidim...uz se na to zacinam i tesit :)
Profilova fotka
Díky :). Co myslíš s tou sytě růžovou? Hodilo by se to do kostela? Já v tomhle nemám představivost...ale možná bych si ho radši měla rezervovat aby mi ho nikdo nevyfoukl co? Budete taky dělat ty svatební noviny?
Profilova fotka
svatební noviny dělat nebudem...děláme svatební stránky. A pak na hostině bude mít každý natisklý program dne a jídelní lístek. já vím jen co mi ona řekla, jestli chceš pošlu ti na ni kontakt a muzes s ho klidne zarezervovat... Tak jsem objednala ty saty pro druzicky, vsechny tri za 1600 :) a taky tu kabelku at si udelam radost :) ta mne vysla na 250!!! Miluju Ebay :)
Profilova fotka
Tak to je paráda..dej obrázek té kabelky do alba, ať se pokochám :)
Profilova fotka
už jsem dala :) i ty šatky co si chci jít zkusit.
Profilova fotka
Mnoo tak ty jsou hooodně sexy :D..pak se v nich vyfoť...a kabelka je pěkná :), snad nebude moc těžká...ale za 250 :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
No sama jsem zvedava jak to dopadne...jo vyfotim :) a kabelku nebudu porad nosit, spis jen at mam po ruce pudr, rtenku a tak...ale fakt se mi libila :)
Profilova fotka
a co se chystas nakupovat ted ty?
Profilova fotka
No já hledám rukavičky, obávám se, že se mi budou potit ruce...ale chtěla bych takové ty pavučinkové...moc jsem zatím nenašla co by se mi líbilo...
Profilova fotka
ja mam pocit ze timhle tempem bud emit nakoupeno na celou svatbu do Vanoc :D Aha, ja jsem o rukavickach ani neuvazovala...tak hledej. A co ty pytliky, nasla jsi nejake?
Profilova fotka
Jo sáčky jsem zatím našla na webu, ale nevím co se týká gramáže papíru...chci ještě jet do Makra až bude cesta...jinak pak budu muset něco objednat nebo objednám ty krabice. Oni by ty sáčky vyšly i dost výhodně...
Profilova fotka
já teď hledám nějaké pěkné obálky na oznamko....
Profilova fotka
napadlo mě že zkusím ty sáčky na ebayi :)
Profilova fotka
jj zkus, taky jsem tam koukala, ale nic moc jsem nenasla, jsou tam uz pak takove ozdobne a ty vychazi na celkem dost.
Profilova fotka
no já jsem našla hafo těch z hnědého papíru..100ks za 8 doláčů :-D
Profilova fotka
posli odkaz... ja se ted snazim najit nejake hezke obalky v hnede barve, taky se mi libi ty nalepky na prelepeni obalek... moc hezky :)
Profilova fotka
No já si ty nálepky asi udělám sama...taky se mi líbí..využila bych je na ty sáčky
Profilova fotka
No a vyložila bych to ještě pečícím papírem aby to neprosáklo. Líbí se mi tahle přírodní barva, to procvaknu a dám tam stuhu/mašli...lepší než celofán :), a do krabic se taky musí vložit ten papír..
Profilova fotka
nokrabicebudu taky shanet...zatim jsem nenasla lepsi nez ty klasicky na dort, jen v trochu mensim rozmeru.
Profilova fotka
Já jsem našla takové pekně růžové, hranaté asi za 7 Kč jednu. Link mám na PC doma, tak ti to pak pošlu. Co říkáš na ty sáčky? Myslíš, že to půjde,tak jak to mám v albu? A jak hledáš ty nálepky?
Profilova fotka
jo vypada to moc hezky...budes na to davat ruzovou stuhu nebo jak? Ja prave shanim ty obalky v nejake svetle hnede barve, neco jak je barva toho peciciho papiru...
Profilova fotka
Jj asi růžovou, nebo třeba i zelenkavou...asi spíš z organzy. Tak to bude asi těžké, spíš mají hnědou čoko viď?
Profilova fotka
maji tam i svetle, jenze ja jsem uplne mimo z tech jejich cislovani, jednou je to C6, pak A2, pak je to v palcich...se nejak nechytam. Ty nalepky jsem tam nasla nahodou, kdyz jsem si dala hledat "envelopes" tak mi to vyjelo i stickers...
Profilova fotka
Jj nálepky jsem našla, personalized favor labels. Už jsem si i vybrala, kulaté, 120 ks za 19+6. Tak asi je vezmu. No já jsem si tam chtěla koupit album, a taky jsem měla strach z rozměrů. :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?