4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Efe, tak já jsem pro abys to co nejdřív rozhodla. Zdraví je to nejdůležitější a roudnice je od Phy kousek. Muj strejda jezdi každý den z Litoměřic do Phy. A Kuba nemůže do Phy? Já jsem taky na živnosťák (kdo dnes není), takže chápu tvé obavy...ale holt kdo neriskuje...každopádně zdraví je jen jedno. A jestli chceš mít zdravé děti...
Profilova fotka
Carry a to pivoňkové album je úžasné! Asi zvolím tu světle růžovou...
Profilova fotka
Zabíraly mi v mém albu moc místa, tak jsem je šupla zvlášť:) Taky přemýšlím o světlunce růžové pro sebe a výraznější růžové pro drůžičky.
Profilova fotka
Holky, taky jsem se dočetla, že někdo dává svědkům dárky? To se dělá? A koho máte za svědka? A rodičům se prej taky něco dává...nějak jsem s tím nepočítala. Koukala jsem, že rodičům třeba dělají nějaký poděkování na dortu (no tak jako dort si naši můžou koupit normálně a na svatbě budou přejezený), nebo se něco napíše. A co pak s tm? Se na to třeba práší. Nesnáším prkotiny na který se práší. Nebo se jim to vloží do alba? A co těm svědkům? :-S
Profilova fotka
no maminkam se davaji vzdycky kytky zejo..my je budeme davat i babickam. Svedkum nevim,ale spis se davaji ty darecky svatebcanum :-) Ja mame vysiju ten kapesnicek.. Kubovy mame asi taky ;-)
Profilova fotka
No tak jako kytky, to neberu ani jako dárek, s tím počítám. Ten kapesníček je pěkný dárek...no a svědkům? :-o
Profilova fotka
svedkum se snad nic nedava ne? to sem nezazila, ze by nekdy neco dostali
Profilova fotka
No já jsem to tu četla na diskusi...tak jsem z toho byla v šoku... :-o
Profilova fotka
A jak ti je efe?
Profilova fotka
ja bych jim nic nedavala :) vzdyt ma byt pro ne cest, ze jdou za svedky. Dam jim darecek malej,stejnej jako vsem svatebcanum. Nanyska je mi dost blede, chrchlam tu v praci,ale na zejtra musi bejt katalogy hotovy..tak se snazim co to jde :-|
Profilova fotka
Tak to je mi líto efe. Drž se a snad už to brzy vyřešíš..
Profilova fotka
nanyska neboj :) myslenku na Kubu a na svatbu me vzdycky dostanou do jinyho sveta :-D Kolik budete mit lidi na svatbu? my jeste nemame presnej seznam.. ale obavam se ze ke ctyriceti..a to je pro me dost. chci malou svatbu :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
No já jsem chtěla tak 50 max a myslím, že to bude 70 :-( . Honza má hrozně příbuzenstva a kamarádů z dětství. Ale přislíbil, že udělá revizi. Na oběd, ale bude jen tak 20.
Profilova fotka
no to je prave to... "koho vysoupnout z obeda" Vzdycky si reknu, vzdyt oni pojedou dalku.. Navic sem slibila obed i kapele a chci pozvat i fotografku? nebo fotografove nejedi?
Profilova fotka
No já počítám s tím, že budu mít jídlo i pro kapelu i pro fotografa. Ale fotograf udělá při obědě pár fotek a pokud bude jíst tak mimo náš stůl. Co se pak rautu týká, tak kapela si udělá pauzu a něco si dá. Bylo by mi blbé jim nic nenabídnout, přeci jen jsou to lidi...
Profilova fotka
tyhle veci jsou pro me hrozne zapeklity... musime ty osoby ještě prepocitat a par jich eliminovat :-| Budete ten seznam probirat s rodicema? my moc nechcem..
Profilova fotka
Holky ja chtela taky malou svatbu do 30 lidi, a ted jsme na cisle 48!!!! A to drahemu moc lidi z rodiny neprijede pac je to pro ne daleko (nastesti! :)) a ja drze rozdelila svou rodinu na pulku co mam rada, ta je zvana, a druha pulka neni... Busou mne nenavidet ale co uz! My pocitame na jidlo i s fotografkou, kameramanem i s koordinatorkou, na raut i s DJ. A taky ubytovani pro koordinatorku... A svedkum zadny darky davat nebudu, druzicky dostanou saty a kytku, maminky taky kytku a zbytek...neresim :) Holky mne nejvic stve, z eu pulky lidi musite pocitat +1, pac jsou momentalne v nejakem "vaznem" vztahu...pak se za rok rozejdou a mate na fotkach ze svatby 5 lidi, ktere uz v zivote neuvidite... nejradsi bych to + 1 zrusila.
Profilova fotka
ja taky !! samosebou sou i vyjimky...ale jinak me to taky hrozne stve.. nam takle pribude osm lidi co uvidim prvne v zivote a mozna naposled
Profilova fotka
No my puvodne fakt planovali min, ale jen diky tomu nam taky asi 5 lidi pribude. Ale ja hold reknu at dojdou v paru ti co se s nima zname, a ostatni pokud na svatbe znaji jine lid proste prijdou bez protejsku... Jinak jsem se dneska bavila s pritelem a rikala jsem mu ze me mrzi jak se jeho sestry k tem satum postavily...a on mi rekl ze je nemam co nutit do nejakych satu... tak jsem akorad za idiota :(
Profilova fotka
carrynka nic si z toho nedelej :) nic spatnyho jsi neudelala.. naopak. muzou byt radi,ze jsi takova hodna a supr holka
Profilova fotka
akorat mne mrzi ze pritel nerekne proti sestram ani slovo, ale zacne nadavat mne ze po nich chci buh vi co... ze jim nemam co rikat co a jak si maji oblect :( Nemam doma zadnou podporu.... Jeste ze si muzu postezovat asp tady :)
Profilova fotka
nemas jim rikat,co si maji oblect? vzdyt takle to bylo u druzicek uz odedavna :) druzicky maji byt na paradu!
Profilova fotka
No asi se to tu jeste neujalo no... co uz. Jsem si mela vybrat vsechny svoje kamaradky a bylo by, ty by si je oblikly. Ja chtela byt mila a zapusobit, tak jsem si myslela ze ony budou rady... no tak asp ze vim no. Ted jsem nebyla tri dny doma a prisl ami spousta balicku, musim zitra na postu tak uz se hrooozne tesim copak mi prislo :)
Profilova fotka
a mas aspon predstavu co to bude?:)
Profilova fotka
no asi jeste nejake stuzky, mozna kravaty...na zavoj je to jeste brzo. A taky jeste cekam na podvazek :)
Profilova fotka
at si udelas radost.. :) My mame vybrany penizky na prstynky a nemuzeme se dockat patku... nejradsi bych si koupila i ty vyhlidle boticky ke sv. satum,ale nevim jestli jeste nejaky penizky zbudou
Profilova fotka
a ktere botky?
Profilova fotka
podobne co mam v albu :)
Profilova fotka
a jo takove, puvodne jsi sich tam mela vic...a jakou barvu?
Profilova fotka
nakonec mi s mistem obradu doslo, ze na svatbu na trave na statku se lodicky proste nehodi :) Jsou svetle sedivy.. tak uvidime, jsou hrozne pohodlny a libi se mi na noseni i tak.. do svatby je ale samozrejme nosit nebudu :) a kdyz najdu lepsi,taky litovat nebudu

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?