4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Aha, jasně. No mě právě říkala kámoška, že její známá si najala koord. jen na ten obřad a že tím pádem jí nikdo neotravoval a ona si to mohla užít...to bych taky chtěla...
Profilova fotka
Jj je to dobry napad, je to lepsi i pro hosty ze budou vedet kde a co maji delat a kam jit. Akorat premyslim, jestli bude mit cenu najimat koordinaora kdyz to treba bude vse an jednom miste.
Profilova fotka
No já spíš kvůli tomu, že tam třeba přijede kapela, tak aby věděla kam se umístit...až přijede DJ tak to samé...atd..ono se určitě vyskytne spousta úkolů v kooperaci se svědkyní...
Profilova fotka
jj to mas asi pravdu. Akorat se priznam, ze v prvni agenture mne tam ty lidi moc nesedly. Asi jsem si predstavovala, ze to bude probihat trochu v jinem duchu.
Profilova fotka
No tak to je asi dulezite aby to obe strany citily stejně...ja myslím, že v Brně budete mít určitě docela výběr ne?
Profilova fotka
No jsou tu takove dve vetsi agentury a nejak mne to neprsvedcilo, a pak vim jeste o dvou, tak zkusim jeste ty. Ja mam radsi takovy osobni pristup, nez ze te ohromi tim co ukazujou kazdymu a ani neposlouchaji co a jak chces ty... a jeste se tak divne tvarily ze tam jsem tak brzo :(
Profilova fotka
No tak to asi nebude to pravé ořechové...když už za to chtějí toliko peněz, tak by měly poslouchat a udělat to dle tebe no...to bude asi těžké...hodně lidí je takových "ovladatelných" a vlastně ani neví co chtějí...
Profilova fotka
Možná můj problém je, že mám asi dost vyhraněné názory na to co chci a s tím oni asi nemají moc zkušenost. SPíš tam chodí lidi co nic nemají a je jim to trochu jedno...
Profilova fotka
Jo tak to znám...taky více méně přesně vím co chci a hlavně co nechci..tak přeju abys dobře pořídila! :-D
Profilova fotka
Díky, ale myslím, že i kdybych nenašla tak zaúkoloju mamku a svou svědkyni aby to měli na povel co já nezvládnu :)
Profilova fotka
No tak to víš...já taky svědkyni budu úkolovat...a mamky nejlépe vědí co a jak ;)
Profilova fotka
a ty už jsi zajišťovala nějakého koordinátora? To asi nebudeš řešit v Pze ne?
Článek se načítá
Profilova fotka
tak se k vam devcata pridavam :-D Svatbu planujeme na 4.6. a uz ted vime, ze to bude peknej zahul. Pritel bude mit tesne predtim statnice a bude koncit skolu, ale zvladne se to a nepochybuju o tom ze si to uzije uplne stejne jako ja. Jinak uz mame zarezervovanou fotografku, sijou se mi pomalu saty(hledam spravnou krajku), zaplacena zaloha na prstynky a cekame ze brzo budou. Dumame, co si do nich nechame vyryt,ale to se da udelat az pred svatbou. Jinak misto porad hledame, ale snad sme uz na nejaky dobry narazili a v nedeli se tam jedeme podivat. Budeme mit netradicni svatbu a jakozto grafik si budu vsechny tiskovy veci delat uplne sama, takze to zatim moc neresim a jen sbiram inspiraci. Momentalne schanim pekny botky k satum s uzavrenou kulatou spickou a na vyssim podpadku..
Profilova fotka
Efe: No tak to jsi docela akční. My prstýnky budem řešit až po Novým roce, to samé šaty a ostatní. Čekáme na potvrzení obřadu, a jak to bude tak se vrhnem na oznamko :) Máme skoro vše už vymyšlený, tak to snad půjde pak ráz na ráz :)
Profilova fotka
carrynka : tak to je dulezity..mít určitou představu. S prstynkama to u nas bylo raz naraz, chtela sem tam jen zeptat jestli nam je udelaji na zakazku a najednou nam rekli ze za mesic je mame :) tak sme radi. Siti svatebnich satu je (kdyz budou kvalitni) docela casove narocna zalezitost. V rijnu budou vsude nove kolekce krajek, na to cekam a pak to bude trvat klidne i par mesicu..takze cim driv, tim lip.
Profilova fotka
Efe: no ja saty teda neresim vubec...to ma cas. Hlavne ja si je budu pujcovat, takze jasny ze kdyz je chces usit tak to je na dyl... a svatba bude kde???
Profilova fotka
misto je prave uplne jediny co jeste nemame :D Ale uz mame neco vyhlidnute. Hledame uz pul roku a vzdycky kdyz uz uz se nam neco pozdavalo na netu, v realu to bylo v dezolatnim stavu, nebo uplne nepristupne. nechceme totiz v zadnym pripade zameckou svatbu, nebo park, chceme pravou prirodu se vsim vsudy... nejakej krasnej velkej strom, kaplicku, vinici.. jenze vsechno je bud daleko na morave,nebo nas vyhnali ortodoxni katolici :D Chceme svatbu neco jako film Kytice, nebo svatba Želary.. vis co myslim? A to je pekelne tezky v tyhle nasi ceky zahradce najit. V americe se maj ;-)
Profilova fotka
v podstate v kazdym z okolnich statu :D na slovensku je spousta naaadhernejch mist s neuveritelnym vyhledem
Profilova fotka
carry: no jak budeme mít restauraci, tak ji provozuje náš kámoš a má to společně s holkou co má svatební agenturu. Tak se s ní chci dohodnout. Vzhledem k tomu, že tam v podstatě nikoho neznám, tak to bude asi moje jediná naděje ;). Ahoj efe...a jaký styl šatů si necháváš šít? Ty krajky kupuješ někde v látkách? Je to určitě super, když si můžeš takhle úplně přesně vybrat...hlavně, že máš dobrou krejčovou...v dnešní době k nezaplacení ;)
Profilova fotka
Jo a carry ještě, že se vracím k těm kytkám...vidělas tady u někoho ty pivoně? Já našla vždy jen na zahraničních serverech...
Profilova fotka
nanyska: to mas pravdu, mam uplne skvelou krejcovou. Taky za ni jezdim z prahy az do valmezu :))) Krajku pujdu vybrat do pobocky evilatek, nebo textil fora..ono s plesovou kolekci urcite jeste nejaky prijdou. styl satu jako ty co mam v albu,mix mezi dvema.. Ale prave na ty krajce zavisi vsechno a hezky sem videla jen v americe,ale to zas clovek pres net nepozna spravnou barvu atd :( Takze musim vyckavat.. Pripadne me napadlo, ze by mi mamka mohla nasit na cistej tyl ty kytky jako na prvnim obrazku.. uvidim co bude na vyber
Profilova fotka
nanyska: ty pivonky jsou tim, ze tady vetsina lidi moc vyraznej vkus nema... Ale kytice z pivonek sem v praze videla..
Profilova fotka
Myslis jako jestli Ti tu kytku nekdo tady udela??? No ja myslim ze jo...v Praze si myslim ze urcite...chce to jich jen par obejit. Ja doufam ze dostanu co chci!!! :) Já jsem teď spíš zase nakloněná těm orchidejím...ještě uvidím :) Efe: Tak to budete mít super, akorát u nás je problém, že když jim přijdeš na matriku říct, že chceš svatbu někde u lesa nebo tak, tak ti asi vichni řeknou že to nejde a bla bla bla...u nas je nejvetsi problem, aby nas vubec oddali ve 3 odpo., pač je to už prý pozdě... prostě ochota největší... ale snad dobře pořídíš. My to budeme mít u Mlýna když nevyjde zámecký park..
Profilova fotka
Carry: no já myslím, že ti uvážou co chceš, ale, že jsem to v "reálu" ještě u nikoho neviděla... efe: jo s tím mstem na venkovní svatbu to je asi složité...taky jsem viděla na usa webech spoustu krásných fotek, u farem, pod velkými stromy atd...tady v Čechách nevím nevím...mě se líbí třeba jeden neupravený kopec s křížovou cestou, ale to je do kopce atd...a hlavně co když prší...no my to stejně máme v kostele. Až do valmezu? Pánii, to je štreka...
Profilova fotka
No u nás je to hold trochu pozadu ty svatby...tady jaksi asi neplatí heslo náš zákazník-náš pán... A když hold člověk nechce svatbu na radnici a nechce to co mají všichni, je to vždycky komplikovanější... Já v reálu ty pivoňě asi taky neviděla...asi je to pět moc "netradiční" :)
Profilova fotka
No musím říct, že jsem asi dost kritická...to už musí být aby mě něco ohromilo, inspirovalo atd...samozřejmě je to nejen o nápadu, ale i financích, takže to na jednu stranu chápu...pivoně taky nekvetou furt...ale proč mají ty holky pořád jen kytky z růží do buketu - nebo jak se to jmenuje...atd atd... Byla jsem na jedné svatbě a tam dávali na klopy hostům---jéééžiš totální výpadek (jak se to jmenuje skara)---no a připínali to sicherhajskou a to pak viselo dolů...no vypadalo to tak nevkusně... Na obřad jsme byli v "kapli" nevysvěcené (měli to mít na zahradě, ale bylo hnusně), byli jsme namáčklí jak sardinky ve dvou řadách, ani k hnutí. No a ta paní co je oddávala to říkala jak z rychlíku, za 5 min bylo po...vůbec to nebylo duchovní, vlastně jim nic neřekla. Prostě jen - doufám, že budete šťastní, nazdar...hrozný ZKLAMÁNÍ...:(
Profilova fotka
No je fakt, že zatím ze svateb na kterých jsem byla jsem si spíš odnesla poznatky typu...tak takhle to ja urcite nechci... nez ze bych z neceho byla totalne odvarena...proste vsechno byly uplne obycejne svatby bez vtipu, originality a napadu... :( Bohuzel je to asi i pristupem celkove ke svatbam tady v CR :( A je to skoda...
Profilova fotka
Tak nedivím se, že lidi na tom chtějí šetřit, když mají do kapsy hluboko...ale když si s tím člověk vyhraje, tak podle mě i s málem se dá udělat pěkná svatba...a hlavně, v dnešní době internetu se může člověk tolik inspirovat..nemluvě o nákupech přes ebay..tak snad o mojí svatbě nebudou pak mluvit stejně, jako já mluvím o jiných ;))
Profilova fotka
Vis jak, kazdy ma svatbu takovou jakou jsi ji udela :) Nekomu se zas hold nemusi libit to "netradicni", nikdy se nezavdecis vsem...
Profilova fotka
To je fakt...:)..je to jednoduché kritizovat. No já z toho pak asi budu mít nerva aby vše klaplo. Jsem dost perfekcionista a musím mít vše "sladěné". Tak hlavně aby dorazil ženich ;)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?