4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Efe, už jsem si říkala, že si na některý obrázky dám taky jméno. Jak se to tam pls dává? Jedna si dokonce zkopírovala moji fotku v šatech...tak jsem jí napsala a smazala to teda...
Profilova fotka
nanyska jestli nemas photoshop nebo neco podobne, tak se to da prinejhorsim udelat i v malovani :) nebooo mi je nejak oznac(treba vykricnikem) a ja to udelam :) vyberes si pismo a tak..
Profilova fotka
Tak nakonec nebudeme mit pri obradu kytaristu,ale houslistu.. jen to nebude takovy to klasicky hrani, ale spis mirne lidovka :-D Moc se tesim!! V patek si jdem vyzvednout prstynky..jupi jupi a pak uz jen najit misto na hostinu, podobny boty co mam v albu, krajku na saty a nejvetsi starosti budou pryc :)
Profilova fotka
Efe, tak to musíš pak ukázat fotku prstýnků! Jsem zvědavá! Já jsem si dala do alba ty saáčky jak jsem si představovala na výslužku... Zkusím to v tom malování. Photoshop na PC bohužel nemám. leda že bych stáhla nějakou zkušební verzi ;)
Profilova fotka
ty sacky vypadaji vazne skvele!!! :-) predtim sem si to neumela vubec predstavit,ale takle je to moc pekny
Profilova fotka
No, je vidět, že jsou z pěkného pevného papíru a mají dost velké dno. Uvidím, třeba mají i něco takového v Makru. Jinak mě nenapadá, kde to sehnat... A proč nebudete mít kytaristu?
Profilova fotka
kdyz sem slysela pisnicku na housle co mi poslal, bylo vymalovano :-D Je to jen o tom, se domluvit,co presne bude hrat :) a myslim, ze se to poradne zvrhne.hihihih jinak prstynky se vam asi tolik libit nebudou,jsou uplne jednoduchy obyc bez kaminku :)
Profilova fotka
:-D Tak to je paráda. Já bych to už taky celkem ráda řešila, ale holt si to musím nechat po novém roce. Mě se líbí i jednoduché prstýnky. Ke každému se hodí něco jiného, jak jsme již diskutovaly, takže myslím, že na tobě se nám s Carry líbit budou! :-D
Profilova fotka
oui oui oui to mam velkou radost :-) taky se na ne hrozne tesime... snad se nebudou muset upravovat a hned si je odneseme
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem konecne dosla z prace...a zitra zas...:( Tak jsem ukazovala satky pro druzicky a holky mi an to rekly z se jim ty saty nelibi :( ze pry do toho nemaji co dat...tak nevim no :( uz jsem myslela ze mam vyhrano...
Profilova fotka
takovy say,stejne jako svatebni maji vystuzeny poprsi,tak se bat nemusi..navic to opticky zvetsuje ;-) no a to nejdulezitejsi-oni si nemaji co poroucet-ty si tu sef. Prijde mi hodne neslusny a zly, ze ti je takle zkritizovali.. ja bych jako druzicka byla rada, ze to nemusim vymyslet a ze mi ty saty nekdo zaplati.. navic hneda je tak skvela neutralni barva, ze v ni nikdo nemuze vypadat jak idiot.... vazne je nechapu :-(
Profilova fotka
nakonec ze si je pry teda trochu upravi nebo nasijou raminka... no co uz. Moje svedkyne je v klidu, ta z nich byla nadsena...ostatni druzicky jsou pritelovi sestry, takze tak no... ach jo, lidem se nezavdecis.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak na prstynky jsem taky zvedava :) Holky nekdy si pripadam jak magor...byla jsem u rodiny a myslela jak nebudou nadseni z toho co uz mame vymyslene a naplanovane, a oni mi rekli hmm... a pak jeste dodali ze jestli to pry neresim zbyecne moc dopredu...
Profilova fotka
jo, to znam-rodice Kuby..takovy lidi ale nepredsvedcis :-| Nadruhou stranu je to lepsi, nez aby to resili a prozivali az moc. Tak se ted vyvrbila moje teta, ktera se nikdy nevdava a zacala mi do toho hrozne mluvit... jako "to tam ale nebudete mit ze ne" a podobne. Uz ji nic rikat nebudu, at se necha prekvapit ;-)
Profilova fotka
Jo mas pravdu, ono je to asi lepsi... clovek se akorat nastve.. :) ja ty saty objednam a hotovo, vsimla jsem si ze ty za 10 dolacu tam jsou jen 20 dnu, a pak zacali ty same saty ve vsech ostatnich nabidkach davat za 20, takze podrazili. Tak to je musim koupit dokud jsou levnejsi :) a nasla jsem i supr saty pro upe ty malinky druzicky, taky za supr cenu :) Tak, vsichni budou oblikli jen ja ne :D
Profilova fotka
uvidis, ze si ty saty vyzkousi a zadny raminka prisiat nebudou :) a ty uz ma teda nejake vyhlidnute?:)
Profilova fotka
No mě teda taky udivuje jejich reakce. Já teda šaty pro svědkyni neřeším. Takže by mohly ocenit, že se jim o to postaráš a ještě navíc zaplatíš...
Profilova fotka
přesně tak..stoprocentní souhlas nanys!
Profilova fotka
Dneska jsou holt lidi hrozně nevděčný...ale hlavu vzhůru! Rodiče od Honzy se na svatbu ani neptaj, takže si taky říkám jestli s tím souhlasí a tak...ale raději po tom moc nepátrám :). Hlavní je, že se nám do toho nikdo necpe..
Profilova fotka
je to tek :) Holky ja ted resim hrozny dilema, jestli neodejit z prace :((( Vim, ze je to hrozne blby, kor takle pred svatbou..ale jak jste trochu poznaly jaky to tam mam, neni to vubec poprve. Minuly rok sem si tam uplne znicila zdravi.. mam od ty doby poruchu protilatkove imunity,takze chytnu cokoliv, cemu by se normalni clovek ubranil.. Jsem porad unavena a nemocna a ten zaprah v praci by nevydrzel ani zdravej, navic me tu v Roudnici krom kuby nic nedrzi.. Doktorka, ktera se tim konecne zacala jako jedna z mala zabyvat, mi rekla ze to takle dal nejde.. Vsechny nemoce v praci musim prechazet, zejtra jdu napriklad z rojetou chripkou do prace (zas a znova) a kdyz sem chytla mononukleozu misto abych byla mesic v nemocnici a na diete,ani o tom pomalu nikdo nevedel.. Navic za jedenact tisic si takle nicit zdravi?!?!?! proc.. ja vazne nevim proc to delam.. navic za par let chceme deti a takle se nikdy neuzdravim.. ;-( :-(
Profilova fotka
Efe: a mas asp predstavu kam bys sla delat kdyby si z tama odesla? At mas asp nejakou financni jistotu nebo neco... ale jinak, co se tyce mne, uprimne...za ty penizky bych nedelala ani to co by mne fakt bavilo :( Ten plat je teda ulet, to se divim, ze ti vubec davaji tak malo...vzdyt je to hluboko pod minimalni mzdu....a travis tam tolik casu :(
Profilova fotka
A saty pro druzicky objednam a basta fidli! :) 20 min to v nich musi vydrzet a pak at si vemou treba teplaky...co uz :) Pro dobrotu na zebrotu jak se rika. Uvidime az dojdou, treba na nich budou vypadat dobre a rozmluvim jim i to presivani. A kdyby nahodou ne, tak i tak je prodam na aukru a mozna na tom jeste vydelam :)
Profilova fotka
carrynka: jedina moje jisto je ta, ze bych mohla delat z domova na zivnostak a lecit se u toho :) uvidim jestli se to nejak vyvine..ale sla bych do toho :-|
Profilova fotka
tak ja budu tvuj prvni zakaznik, muzes mi udelat oznamko, program svatby a etikety na vino :)
Profilova fotka
:D tak to vidis!! s tema satama se vubec neboj :) bude to dobry...vypadaji moc hezky a jak sama rikas-prodat se daji vzdycky :-)
Profilova fotka
A s tou praci, hlavne to prober s muzem, hlavne jak vam to bude vychazet...a pak uvidis. V nejhorsim tam jeste chvili vydrz a shanej behem toho neco jineho no... Jinak s praci je to obecne slozite. Ja mam treba relativne zajimavou praci (pro nekoho), ktera mne teda moc nebavi...ale zas penizky jsou nadmiru super. Ale je to taky tak, na zivnostak nemas jistotu co bude zitra, takze to je taky blby...
Profilova fotka
Ja vim.. nas nejvic trapi, ze bychom nemohli byt spolu.. ja v praze on v roudnici :(( O ty penize ani tolik nejde, nejak sem se smirila s tim, ze na to nemam moc stesti.. Vzdycky sem si vybrala praci,ktera byla o mesto dal ohodnocena trikrat tolik a prace by bylo min. Klidne bych sla prodavat do nejakyho obchudku, proste potrebuju cas na uzdraveni.. mam skoro 38 a mam jit zejtra do prace? musim, nikdo jinej to za me neudela.. to je nevyhoda toho kdyz je nekde jenom jeden grafik
Profilova fotka
a nemuzes to treba udelat z domu? asi ne co :(
Profilova fotka
tu praci co delam ne..ale jinak vsechno ostatni jo :) no do vanoc to zkusim jeste vydrzet..
Profilova fotka
JJ a pak uvidis... ach jo jsem dneska tady upe mrtva. Jeste mam extra pracovni den zitra a pak mam volno :) Koukam na fler a premyslim co si koupim :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?