4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
to umasti,ale to by umastilo i tu krabici, to si clovek moc nepomuze,leda ubrouskem :((( Jake sacky myslis?
nanyska a co takhle dat pecici papir dovnitr do tech krabicek a na to nejakej peknej ubrousek? i kdyz to treba projde ubrouskem, tak se neumasti krabicka ;-)
Profilova fotka
něco jako tohle: http://www.tippaper.cz/index.php?idst... Jak se přehne nahoře, tak bych děrovačkou udělala dvě dirky a jima provlíkla mašli...
Profilova fotka
moc se mi to nezda, ten pytlik je na to podle me dost tenkej, je to dost slabej papir :((
Profilova fotka
No oni se dělaj i z větší gramáže...ale taky o tom dost pochybuji :-| ..ale chtěla bych něco vymyslet...jak to budeš dělat ty?
Profilova fotka
my nebudeme s oznamenima roznaset :// ale porad doufam, ze na vysluzky se daji sehnat i hezky krabicky typu dortova krabice,ale ve velikosti tak 15x15 a z hezkyho treba prirodno-papirove vypadajiciho kartonu.. Pripadne si je budu muset vyrobit.. obalky budu vyrabet urcite(libi se mi vzorovanej vnitrek).. teda pro pozvane,takze asi 30. Na oznameni o uzavreni manzelstvi na to kaslu :)
Profilova fotka
No my taky nebudeme oznamovat po...ale budeme rozvážet před no...takže bych ráda vymyslela něco estetického, ale zase aby ta jedna krabička nestála 20 Kč...když se tam dá hedvábný papír, tak to taky hned jinak vypadá...
Profilova fotka
to je pravda :)
holky, tady mate a i pekny ceny ;-) http://www.svet-obalu.cz/
Profilova fotka
Taky jsem tam koukala, ale zatím jsem tam kulaté krabičky nenašla :(
Profilova fotka
dobry rano ;-) Tak me celkem zmohla chripka. Vcera sme se meli jet do prahy podivat na koncert toho nase potencionalniho harmonikare,ale musel nakonec jet jen kuba. Neze se mu to hrozne libilo a dokonce si i potykali :-D . Nakonec vysla najevo ta cena. Je to 9000,ale za tri lidi.. houslistu,harmonikare a kontrabasistu.. takze sem nadsena 8-)
Profilova fotka
Efe, tak se pořádně kurýruj, to je určitě z toho jak jsi toliko pracovala. Tak to je super, že už máte vybranou muziku! Mají něco na youtube? Ze bych si poslechla? :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, konecne z prace doma pro dnesek... ja jsem o vysluzkach taky premyslela, a myslela jsem na ty krabice na dorty, delaji se i mensi, ze bych to ovazala hezkou stuhou a dala k tomu dekovani a bude... Efe: gratuluji! Ja ted shanim hudba na obrad a porad nemuzem nic sehnat...kamoska mi ted doporucovala saxofonistu ze ho meli na svatbe a pry super...
Profilova fotka
teď jsem v jedné diskusi narazila na krabičky od firmy astera g. Mají tam i růžové 7 Kč za jednu tak to je dobrá cena. Asi je koupím od nich. Saxofinista mě taky včera napadl :-D ...jednou mi takhle hrál kámoš, a holky, to bylo tak romantické, že bych na něj normálně hned skočila :-D jak mě dostal :-D
Profilova fotka
Efe: volala jsi té paní ohledně vyšívání?
Ahojky, tak koukám, že jsme pěkně pozadu... Plánujeme svatbu na příští rok v červnu, ale ještě nemáme přesné datum s o místě zatím jen přemýšlíme... :-) A vy už jedete o výslužkách
Profilova fotka
golfpetra: My resime vsechno :D Nikdy neni dost brzy zacit :) Klidne se pridej :)
Profilova fotka
holkyyy tak sem byla nucena si na fotky z alba dat nick..uz me to vazne pece,jak holky co k tomu nemaj prazadnej vztah si bez dovoleni kradou veci z myho alba, a ja nad tim stravila hodiny hledanim.. a maj to 8-) Nanyska:pani na vysivani sem jeste nevolala, nakonec to vazne zkusim nejdriv sama :))
Profilova fotka
golfpetra jediny co pro vas asi bude dost tezky takle "pozde" sehnat je fotograf :-(
Profilova fotka
jinak myslim, ze v pohode a ze casu mate jeste dostatek ;-)
Profilova fotka
Efe, to neres...mojich fotek ma taky spousta lidi dost...ale ja to neresim. Ale oznamko bych tam treba nedala...
Profilova fotka
carrynka_to je fakt..ja jdu proste po vzoru jeve a ikarkulky,kdy je opravdu lepsi mit to na cem ti zalezi oznaceny :-D
Profilova fotka
Jinak jsme dneska byli na vylete na zamku v Buchlovicich (dalsi potencialni misto obradu) a zamecka zahrada i zamek jsou nadherny...ale cim vic o tom premyslime, tak to mozna nechame vsechno na jednom miste...bude to o hodne jednodussi s casem i organizaci, a asp to bude originalni...
Profilova fotka
Efe: neda se nekde na slunecnici nebo na stahuj.cz poridit nejaky freeware kde jsou k dispozici nejake nove fonty??? Koukala jsem a cosi tam je, tak jen nevim co z toho je dobre jestli nemuzes neco doporucit...
Profilova fotka
zadej si do googlu free fonts a hledej spis tak. Ono v zahranici je vetsi vyber ;-)
Profilova fotka
ono je blbé že většina z nich nepodporuje češtinu :(((( co s tím? :(
Profilova fotka
ahaa :(( me tohle vubec nedoslo, protoze ja si tam ty hacky pak pridelavam sama :((( tak jedine http://www.ceskefonty.cz/ http://www.fontoid.com/ http://www.ceskefonty.ic.cz/index.php a podobne :-(
Profilova fotka
tak na ty uz jsem koukala...sice jsem nenasla to co jsem hledala, ale i tak diky. To pridelavani carek a hacku je hodne slozite?
Profilova fotka
no ja to treba delam ve photoshopu.. takze musis mit nejaky zkusenosti s programem a vedet jak tu carku nebo hacek vyrobit a pak dosadit :-|
Profilova fotka
aha, tak to nic, ale ja si nejak poradim :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?