4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
to me nepredbehnes :D ja mam ruku jako nohu :D ne fakt. Za mlada sem delala serm a mela sem je pekne vypracovany,ale co byly svaly, to sou ted tuky a ja nevim jak z tech rukou tuk odbourat,aby se mi tam neudelaly svaly a jeste dvakrat tolik co driv..protoze k tomu svalnateni sem mela vzdycky sklony :((
Profilova fotka
zavidim holkam, co maji ruce jako spejlicky...vetsinou jsou vyssi i postavove, vid nanysku! :)) ja mam siroky kosti, takze i siroky zapesti a kotniky..presto ze mam hubeny nohy..je to nespravedlivy, bo se s tim neda nic delat :)) leda ty kosti ulamat,nebo co
Profilova fotka
Ja jsem zase driv hodne cvicila aerobik takze jsem je mela taky svalnaty...no co bylo...bylo :) Ja chci vyzkuset tu liposukci treti generace, to se dela i na ruce, tak mne napadlo ze to vyzkousim.
Profilova fotka
A ruku jako nohu nemas :-D Leda bys mela tak hubene nohy :)
Profilova fotka
na ty fotce ruku urcite zatahuju !!! :D
Profilova fotka
hele a to se dela laserem nebo jak?
Profilova fotka
ultrazvukem., prejizdi ti pres to misto takovou ultrazvukovou hlavici...jak normalni ultrazvuk a rozbiji to ty tukove bunky.
Profilova fotka
to bude asi hodne drahy vid.. a vysledky jsou videt jaky..ja bych potrebovala aspon 5cm..tak budu muset cinkama,ale asi delam neco blbe protoze me vzdycky hrozne boli slachy
Profilova fotka
no udajne je vysledek nekolik cm hned...ale nevim jak to je v realu...vim ze se pise ze treba ubytek 3 cm pres stehna, tak nevim jak na rukach...
Profilova fotka
prave,navic co ta kuze..ta tam zustane?
Profilova fotka
no kuze se ti ma casem stahnout ... a drahy to celkem je, vim ze jedna aplikace treba na stehna stoji okolo 3 tisic, na ruky to bude tak pulka...
Profilova fotka
no jestli to nedokazu sama tak na to v dubnu pujdu asi taky.. jinak bych nad svatebnima fotkama musela brecet =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ja to urcit etak pristi mesic nebo min. pred vanocema vyzkousim...tak ti pak poreferuju :)
Profilova fotka
dobre :) sem zvedava
Profilova fotka
Jinak koukam an ebay na saty pro druzicky...premyslim ze bych je koupila tam... je to fakt rozdil v cenach...kdybych je nechala sit tak by jedny vysly tak na 2000,- a potrebuju 3. Na Ebay tak za 1500 vsechny tri...tak premyslim...
Profilova fotka
vazne?:-OOOO tak to do toho jdi! jak je to s postou?
Profilova fotka
no i spostovnym to vypada fakt dobre...akorat co kdyz jim to nebude sedet ze...pocky dam ti tu odkaz...
Profilova fotka
http://cgi.ebay.com/Cute-Brown-Brides...
Profilova fotka
kdybych sundala tu stuhu, tak za ty penize...si rikam ze kdyby jim nesedely tak bych je porad mohla prodat u nas... chtela jsem presne tento strih...tak jak to je i na tech fotkach co mam v albu..a material tam pisou ze sifon.
Profilova fotka
Nany: psala mi agentka ze ted fotku nema, ze ji bude mit pristi tyden, ale ze je to 1,5 x 8 m a je sytě růžový.
Profilova fotka
nádherné jednoduché..hned bych je brala..navic si vezmi ze takovy ty mensi upravy aby sedeli svede kazda mamina .)
Profilova fotka
taky jsem o tom premyslela...i kdyz jsem puvodne chtela jiny material...ale zas proc platit 6 litru z asaty ktere budou mit jeden den...
Profilova fotka
ty si chtela saten? ja myslim ze ta hneda vypada vazne dobre..ale urcite si to jeste promysli..nebo je zbrkle kup a pak je kdyztak prodej :-D
Profilova fotka
spis jsem chtela nejaky neleskly material...ale asi do nich pujdu :) Jeste to proberu se svyma druzickama jestli si teda budou ochotny toto oblect...ale ta cena je fakt super! koukala jsem na reference a vsichni byli spokojeni, tak snad to nebude takovy shit :)
Profilova fotka
pockej ale vzdyt je na tom tyl ne, takze to moc leskly nebude :) naopak
Profilova fotka
no mel by to byt sifon, pod tim asi polyester... ale tak urco o nich popremyslim :)
Profilova fotka
Nany: a nasla jsem na netu kde delaji potisky na stuhy. Je to na ww.stuhy.cz
Profilova fotka
Holky, nejsem tu jedno odpoledne a vy už o liposukci :D...zrovna dneska jsem na pilates probirala s cvicitelkou, ze tak 3 mesice pred svatbou si vemu trenera. A ruce mám malilinko povisly, tak si rikam radsi sval nez povisly. Carry díky za ten koberec. Já bych si počkala na tu fotku, jestli na mě budeš myslet ju? díky A já bych do těch šatů pro družičky šla. Musíš to holt dobře změřit (přepočítat na inche) a možná lepší nechat nějakou rezervu...ale šla bych do nich. Na stuhy se podívám. Zase mám dilema s těma vývazkama :(. Si řikám jestli není lepší mašlička, než dělat nějaký květy :(. Tak já fakt nevím. Ale ve finále na tom asi toliko nesejde ne?
Profilova fotka
no nesejde.. ja ti ani nevim.. budes to mit na vsech fotkach,kde nejakej svatebcan bude :-|
Profilova fotka
No já fakt nevím... A pak ještě přemýšlím o tom jak dávat výslužky při předávání oznámení. Mě se nelíbí ani zabalený v celofánu na tácku, ani v těch košíčkách papírovejch...tak jsem si říkala, že bych to dala do sáčků s křížovým dnem z hndého papíru, a udělala bych dírky, kterými bych provlékla mašli...co tomu říkáte? My budeme mít velké koláče, tak zase jestli to neumastí ten papír?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?