4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
o naramku vubec nevim... ja ani nemam prehled o tech antik vecech, jsem vetsinou ve srovnani s vama pozadu :)
Profilova fotka
prave ze by nemusel byt antik..chci vase nazory, co by se mohlo hodit :) prosim prosim
Profilova fotka
kdybych na neco hezkeho narazila tak ti to poslu :) jinak zatim vubec nevim...
Profilova fotka
dekuju dekuju :) ja uz nad tim dumam tyden :))
Profilova fotka
efe, tvůj dotaz mi nějak včera unikl..no k tobě rozhodně něco jemného...třeba by se daly i nějaké kameny, nebo prostě jen jednoduhé kroužky...nevím...ale rozhodně nic se štrasem apod...aby se to hodilo k těm náušnicím...
Profilova fotka
no ja ty nausnice budu mit az na hostine, az sundam venec :D k nemu by se nehodily.. napadl me ruzenec omotanej kolem ruky..ale nevim jestli to neni hrich ;-)
Profilova fotka
No tak hřích...těžko říct no...aspíš to je asi divné když nejsi věřící...ale tak něco takového, nějaké korálky třebas z růženínu nebo tak..
Profilova fotka
ja sem spis takovy verici neverici..slovenska rodina je cela tezce verici a ja jsem spis pro to aby se lidi chovali spravne a mam striktni zasady..tak nevim ;-) to by bylo semnou na velkou debatu.. Spis mam takovy nabozensky veci rada,jak je znam od mala. Treba jedna z mych nejoblibenejsich veci ve svete je labyrint v Chratres :) Takze sem vazne divna
Profilova fotka
No tak, záleží na každém jak to cítí...takže když to cítíš jako, že je to v pořádku a je to částečně tvojí vlastní součástí tak bych si ho klidně na tu ruku vzala...
Profilova fotka
jeste se nad tim zamyslim... aby to bylo opravdu to spravne :-)
Profilova fotka
vy uz mate koupeny doplnky?
Profilova fotka
Ahoj holky, ja se akorat ted probudila...nevim co se mnou je ale takhle dlouho jsem spala naposled mozna pred deseti roky :D Efe, jestli k tomu mas takovy vztak tak bych si to klidne vzala...ale treba jeste najdes neco co se ti bude libit vic... Jo holky, budete si vyvazky delat samy nebo kupovat? Nenapada vas nejaka jina vyrianta nez ta klasicka? Napadlo mne tam treba misto myrty navazat neco jineho, treba vetvicku rozmyrynu, nebo tak neco...to klasicke se mi moc nelibi...mate napad?
Článek se načítá
Profilova fotka
taky se mi klasicky nelibi :// budto nejaky bylinky,nebo mozna vubec :) a jen pro zenicha..
Profilova fotka
Efe, já budu mít půjčené perly od mamky, náúšnice moc nenosím (bolí mě z nich uši), a náramek mám třířadý perlový (taky starožitný). Takže to snad k těm šatům půjde.. Carry, vývazky si koupím na veletrhu v Diplomatu...taky jsem přemýšlela o něčem jiném...ale na jednu stranu mám ráda tradiční věci, tak asi myrtu nechám..prej ale na Slovensku se dává rozmyrýn...ale zase bych ho toliko asi nevypěstovala..jinak taky přemýšlím jak s tou myrtou aby mi do druhého dne neuvadla. Kytky si povezu z Phy v pátek..
Netradiční nápady na vývazky. Rosťa Novák měl svatbu v takovém cirkusovém stylu a místo vývazků měli odznáčky se jmény novomanželů:-) Pěkný nápad jsou i látkové kytičky na špendlíku, spousta takových je k vidění na Fleru, můžete tam oslovit nějakého šikovného "umělce" a ten vám něco netradičního vyrobí.
Profilova fotka
A nedá se to dát do vody a převézt tak? Ja bych neco asi dát chtěla, ale ta myrta mi prijde spis takova pohrebni...nevim. Akorat teda nevim, kde ty bylinky vezmu. Bych musela nekde koupit... a maslicku budete davat klasickou? Nany aji ja chci na veletrh do Diplomatu, ale je to az pristi rok ne? U nas v Brne byva taky, ale tedko jsem si rikala ze bychom mohli aji do Prahy. Ty uz jsi tam byla? Jak to tam vypada? Da se tam i nakoupit?
Profilova fotka
Carry ještě jsem tam nebyla, ale prý tam je to celkem dobré co se týká třeba slev na prstýnky. Někde je tady o tom diskuse. No a ty vývyzky se tam dají koupit. Já bych tam chtěla určitě - už nejlépe asi v páetk odpoledne (je to vždy kolem sv.Valentýna) Chtěla bych klidně nějakou jinou i tu mašličku, ale dělat se s tím nechci...tak ještě mrknu na ten fler. no psala jsem si o radu, tak prej by to mohlo přežít, že se to dá do vody a třeba i do lednice kdyby byl hic.
Profilova fotka
Na fler jsem se taky dívala a zatím jsem nic nenašla...v té hnědé barvě je toh docela málo... u nás bývá ten veletrh někdy v březnu... tak jsem zvědavá. U ná steda na ty prstýnky tam je vždy hrozná fronta...naše agentka má 10% slevu u Mogatti, takže nakonec asi budeme objednavat tam, mam od nich i snubak na zakazku.
Profilova fotka
Aha, tak tu firmu vůbec neznám. Já mám dobré reference na Rýdla...kouknu jestli mají webovky. Mě se líbí Alo diamonds, ale koukala jsem, že snubní asi nemají.
Profilova fotka
Jo tak to už vím..Mogatti..taky se mi tam líbí nějaké prstýnky, ale chci si je prvně vyzkoušet..ještě ani nevím jestli bílé nebo žluté zlato...
Profilova fotka
nam uz tenhle tyden konecne zavolaji, ze si pro ne muzeme prijit..jsem hrozne zvedava... uf uf snad to bude dobry
Profilova fotka
Oni ti tam udelaji podle obrazku nebo podle prani co a jak chces...nam se libi ty co mam v albu. urcite bile zlao...a podle ceny se uvidi jestli ten svuj budu mit s diamanty nebo se zirkony...
Profilova fotka
No já chci určitě diamanty, zirkony se hrozně zničí časem..to je pak lepší bez kamenů podle mě... Musím prvně vyzkoušet co mi sluší. Mě se na chlapech líbí žluté zlato, ale zásnubní mám zase z bílého.. Efe, to je pak musíš vyfotit ať se taky pokocháme..
Profilova fotka
ja teda kdyby zlato, tak jedine bile.. u chlapa je to tak nejak jedno,ale holka vetsinou nosi vic veci, nez snubni prstynek.. takze to udelej tak-co nosis radeji,tak to je pro tebe lepsi :)
Profilova fotka
Holky co rikate na tohle pod prstynky? http://www.fler.cz/zbozi/green-day-ov...
Profilova fotka
Mě se to moc nelíbí..ta kombinace proutí a saténu... :-(
Profilova fotka
videla jsem na fleru i zajimavejsi, pripomina mi to jehelnicek :-|
Profilova fotka
ja si nemuzu nikde vybrat zadny polstarek...nic se mi nelibi :(
Profilova fotka
asi si ho bud muset nakonec vyrobit doma sama..
Profilova fotka
Já mám takový růžový polštář a na něj chci živé květiny...sice nic extra zajímavého, ale mě se líbí nejvíc živé květy.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?