4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Klidně se inspiruj :)...já jsem rozhodnutá pro pivoně, pač krásně voní :)...jen nevím jestli kytici celou bílou, nebo v kombinaci s růžovou, nebo celou temně růžovou ;) A barvy svatby už máš vybrané? Hlavně jde o to, že to musíme mít 4.6. (pokud chceme červen), pač 11.6.začíná Smetanova Litomyšl a to pak kamarád co provozuje restauraci dělá rauty na zámku, hotely nebo penziony budou určitě obsazený... Navíc kapela už to má taky v plánu (budeme mít Fireballs - rock´n´roll) a DJ taky...
Profilova fotka
No ja jestli pivonky tak urcite cele bile, pokud to budou orchideje tak bile s tim ruzovym vnitkem... a hlavne ty pivonky jsou lepsi na vyzdobu stolu, chtela bych na stoly hodne kvetin :) My jsme puvdne chteli barvu svatby zelleno bilou, akorat vnitrek hotelu je ladeny do modra, takze by se to s tim tlouklo.... ale hrozne se mi libi zelena na satech pro druzicky...tak jeste uvidime. Ale vyzdobu stolu a obradu nechame v nejake neutralni barve, bud bila, zlata, stribrna nebo kremova. A saty pro druzicky a kravaty pro druzby nechame asi zelene, mozna ruzove pokud budou ty orchideje :)
Profilova fotka
Jo tak to je pěkná kombinace...já sice budu mít šaty champagne, ale právě proto chci zbytek bílo-zeleno-růžový ;)..a na stolech taky plno kytek, jen tak jednoduše, klidně i po jedné v různých vázičkách atd... A kolik budeš mít družiček? Malé holky? A šaty jim necháš šít?
Profilova fotka
Koukla jsem k tobě do alba..ten mlýn je fakt úžasnýýý..nádherné i na focení a tak...hrozně romantické :)
Profilova fotka
Druzicek budu mit 4 nebo 5, jedna svedkyne oblecena stejne, pak muj pritel ma dve sestry, ktere budou druzicky taky (tot vse z dospelych) a v rodine mame dve male princezny, jedna ma 5 a druha rok a pul, takze ta starsi urcite a stou mladsi uvidime. Ale saty chci aby mely stejne + druzby co bude mit pritel budou mit kravaty ve stejne barve a vsichni cerny oblek:) Takze pocitam s tim ze budu muset nechat sit... Ja prave uvidim s vyzdobou az budu mit jasno o satech, ktere chci resit az v zime nebo pristi rok...Jo mlýn se nám moc líbí, právě že z tama by byly hezké fotky a je tam všude kolem jen příroda a ten mlýn stojí na kopci takže hezký výhled do okolí :)
Profilova fotka
No tak to je paráda. Taky se mi líbí tenhle "americký" styl. Hodně jsem toho našla na stylemepretty tečka kom. Tam to mají krásně sladěné. U nás to tak bohužel nebude, ale zas na druhou stranu míň starostí. Kámoši od přítele mají vůbec problém se obléknout do obleku, pač ani žádný nemají :(. Já budu mít jen svědkyni. Máme v rodině děti tak 2-3.třída a ty to nějak neoslovuje ;). Místo je opravdu božské...mám ráda když se fotí venku, v přírodě a jsou krásná panoramata...nic moc strojeného. Takže fakt palec nahoru ;)
Profilova fotka
a vy to máte teda konkretně kde? obřad a hostinu dohromady někde? ja mam jen strach kolik bude stat usiti satu pro tolik holek, vubec nevim kde sezenu latku ani neznam zadnou svadlenu... :(
Profilova fotka
No mozna bys to mela nejjednodušší přes ebay...docela jsem na to koukala a spousta střihů je lichotivých a mají velký výběr barev a tak. Navíc je tam jasně daná spolehlivost a i dost holek si tam nechává šít svatební šaty. Berou hodně mír, takže to pak i sedne...a ceny jsou krásné... My to máme v Litomyšli v kostele a tak 5-10min pěšky do restaurace. Já jsem chtěla v Pze nebo někde na zámku, ale přítel je odtamtud a byla to jeho podmínka svatby...Tam sice zámek je, ale kaple se mi vůbec nelíbí. Kostel je fajn. Focení pak v zahradách zámku, jsou takový moderní, minimalistický...tak snad z toho fotograf vykouzlí něco přirozeného...navíc vše organizuju z Phy...
Profilova fotka
tak na ebay jsem jeste nezavitala, ale zkusim s emrknout...tam ale asi musis mit registraci jako na aukru ne? Tak snad vam to vyjde, Pha je asi lepsi na organizovani, ze tam sezenes vsechno...ale vsude se to da zaridit, mozna jen to chce vic hledat...a ty zahrady budou an fotky super. My premyslime, ze kdyby nevysel zamek na obrad, stejne jsme ho chteli venku, tak se tam pojedeme asp vyfotit :) Jinak jsem doplnila slozku o nejaky pivonky tak se jukni :)
Profilova fotka
Jj pivoňky jsem viděla...jsou fakt nádherné...jen se obávám, že celkem rychle vadnou...no já právě počítám s tím, že kytky objednám v Pze (ozkoušené květinářství), vezmu je v pátek večer, tak aby do so vydržely.... =-) Jj na ebay je to hrozně jednoduchý. Je tady k tomu i diskuse..ale jednoduše. Na paypal tečka kom se zaregistruješ, svojí kartu. Odečtou ti z účtu asi 150 Kč aby věděli, že je karta platná. Ty ti pak zas pošlou zpět. No a pak jen na ebay nakupuješ a platíš přes paypal, kde už zadáš jen heslo karty. Je to asi nejbezpečnější placení po netu.
Profilova fotka
uz jsem o tom slysela... ja o kytkach taky porad premyslim, dostaly mne i ty ruzovobile orchideje .... ach jo proc nemuzeme mit vsechno :)
Profilova fotka
Hele na ty orchideje jsem koukala, jsou taky krásný, když se hezky uvážou... Začla jsem brouzdat po ebayi ;)...přemýšlím, že šaty na převlečení bych si objednala tam...pač mi přijde, že tady vČechách je to celkem bída... Jo a budoucí ženich je v pohodě? ;)..mě furt řiká, že blázním, ale pak mi čučí přes rameno, když něco hledám na netu ;)..teď se mu prej celou noc zdálo o naší svatbě ;), tak jsem se musela smát :D
Článek se načítá
Profilova fotka
No můj prý začíná být rochu nervozní... tak nevím :) Včera mi nařídil že mu mám posílat všechny maily ohledně svatby, že prý není v obraze :) Ale na svatbu se těšíme...jen doufám, že shodím nějaké to kilčo ať se vlezu do nějaké normální velikosti :)
Profilova fotka
Hele já shazuju ty dvě-tři kila z dovolené už dva měsíce :D...tak jsem říkala, že tak 3 měsíce před svatbou si vemu trenéra, ať se zpevním...teď to nemá cenu ;)))..ještě budou Vánoce ;))) No tak já ho informuju jen co se týká nejdůležitějšího..už si z něj dělaj srandu v práci, že prej budu na zabití ho tím otravovat ještě tolik měsíců...mám fakt nejradši takový kecy...hlavně jeho kolegyň co tohle řikaj, ale samy by se určitě nejradši vdávaly z fleku...
Profilova fotka
carry a jak dlouho jste spolu?
Profilova fotka
No my jsme spolu celkem chvilku, prave na to nase datum svatby to bude 2 roky co spolu budeme....takze ted to je rok a dva mesice... Ale my spolu od zacatku bydlime, takze jsme na sebe zvykli... a nemyslime si ze se bereme brzo... :) Proste to tak nejak vyplynulo, a pak..prisel s tim on :)
Profilova fotka
ten muj tvrdi ze ho priprava svatby zajima...ale urcite by nesedel na netu hledal co se mu libi... to urcite :D Ja najdu co se libi mne, udelam z toho par variant, a dam mu na vyber. On neco vybere a ja stejne vyberu co s elibi mne, protoze on si za den nepamatuje co vybral :) Ale to dulezite vybirame spolu...a jestli bude na stole zeleny ubrus nebo pivonky nebo orchideje...to je mu sumak :)
Profilova fotka
My všechno plánujeme a domlouváme předběžně na toto datum - také pevně věřím, že to všechno výjde a bude v pohodě. Jinak opravdu nevím... :-(
Profilova fotka
lucuschka: No chce to mít co nejdřív zamluvené to nejdůležitější jako restauraci, fotografa, kapelu atd... zbytek se pak dá zvládnout v klidu :) A vy jst na tom jak? Co máte? :-)
Profilova fotka
Zatím čekáme, až vypíší v Kroměříži termíny, což nám řekli bude v listopadu a pak teprve po zamluvení a potvrzení můžeme jít objednat kapli (to nám tak bylo řečeno) a poté restauraci na oslavu. Fotografa máme předběžně domluvený z Brna - jinak začínám shánět pomalu věcičky na svatbu už teď ;-)
Profilova fotka
a kdo vám bude fotit svatbu??? My taky čekáme na termíny ze zámku ve Slavkově :(
Profilova fotka
Carry, psala jsi, že máte svatbu ve Slavkově.... mluvila jsi s někým z matriky? kdo má odcházet? už aby bylo 27.9.! uf, ještě měsíc! máme předběžně domluvenou fotografku na tři termíny, snad jeden z nich dopadne... ještě objedeme dva hotýlky! Držím pěsti :-)
Profilova fotka
reni: To ja nevim kdo, mne to na Slavkove zajistuje agentura. Hold nezbyva nez cekat do konce zari...ach jo.
Profilova fotka
Aaaha, tak to jo... myslela jsem, ze primo nekdo z matriky ci ze zamku! jj, musime cekat! taky nase vysnene datum padlo, tak ted jsme si navrhli tri dalsi, tak snad jeden z nich vyjde! :-)
Profilova fotka
Tak hodne stesti. Oni tam prave volala a chteli to nejak dopredu zamluvit a oni jim prave rekli ze se budou skrtat terminy a ze se bude oddavat jen treba dva vikendy v mesici...tak se bojim. Navic my chceme svatbu ve tri a nevim jestli nas tam oddaji tak pozde.
Profilova fotka
Holky, a to už teď zařizujete ubytko?
Profilova fotka
No my mame zamluveny ten hotel cely pro nas, takze i s ubytkem :)
Profilova fotka
fcarrynka: fotit nám bude M. Rabovský z konecnesvoji, protože má moc hezký fotky a cit pro okamžik, kdy fotku udělat
Profilova fotka
Aha, tak to jo...na to mám snad ještě času habakuk... Carry a z té agentury si berou nějaké procento z celkové částky nebo mají nějaké tarify? Proč jste se rozhodli pro agenturu? Jestli se teda můžu zeptat...nemám s tím žádnou zkušenost...jen na svatební den bych chtěla koordinátorku...
Profilova fotka
My nemáme všechno přes agenturu, byli jsme tam jen konzultovat ten obřad, a to stálo 700. A chceme po nich asi ještě výzdobu obřadu a svatebního koordinátora. Jinak vše sami. Mají na to svůj ceník. Ale musím říct, že mně to tam nějak nenadchlo, tak ještě jsem dostala kontakt na jednu koordinátorku, tak se sejdu ještě s ní a uvidím.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?