4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Já jsem si nechala dělat ubrousky s potiskem přes ebay pač tady jsem to nikde nenašla :(. Ale kdybys na to narazila tak dej vědět...
Profilova fotka
No já to právě taky nikde nesehnala, chtěla bych hlavně ty stužky..
Profilova fotka
Taky jsem o stužkách uvažovala, ale nakonec jsem zvolila bez potisku... :-N
Profilova fotka
Já právě tak přemýšlím o těch ubrouskách, ještě uvidím. Každopádně jsem volala do banky proč mi karta nejde na tom Pay pal, tak mi to prý nějak aktivovali, takže to budu zkoušet znova a mělo by to už jít...tak snad. Hele, našla jsem takové ty držáky na kartičky ve tvaru těch mini stromku /mam je v albu/, myslis ze by se to hodilo?? Hrozne se mi libi, jen nevim jestli by ten stul uz nebyl preplacany...chci to urco tak jak je to na te fotce...hnedy pas na stole a ruzove pivone ve vazach...tak porad vaham..
Profilova fotka
KOukám, že ses s pivoněma rozjela :). mě to teda s těma stromkama moc nejde dohromady stylově (jako stromky jsou hezký..)...taky jsem hledala nějaký stojánky na jmenovky a nakonec je mít nebudu. Myslím, že by to už bylo moc...tak ještě počkej co na to efe :-N
Profilova fotka
Já se právě taky bojím, že už toho bude moc...ale jsou hezký :) Prosím tě, asi mám blbé dotazy ohledně toho paypal...ale nemam s tim vubec zkusenost. Uz jsem si tam zalozila ucet, i na Ebay...takze ted, kdz budu chtit neco zaplatit, tak musim nejdriv poslat nejake penize na ten muj pay pal ucet nebo jak? Nejak tomu nerozumim...
Profilova fotka
Nene, pokud už máš paypal účet aktivní (poznáš to tak, že ti z účtu pár korun odečetli a zase přičetli), tak normálně když si něco na ebay koupíš (většinou dělám jen buy it now), tak tě to na ebayi při platbě buďto přímo koupené nebo vydražené položky nasměruje přímo na tvůj paypal účet. Tzn, že tam zadáš maila a heslo, které na paypalu máš. Pak ti potvrzení o nákupu přijde i na ten mail. Pokud u toho co chceš kupovat nebude shipping do CZ tak můžeš zkusit prodejci napsat jestli ti to pošle nebo ne.. Klidně se ptej dál kdyby něco... :-D
Profilova fotka
Aha, to jsou věci... no tak vyzkousim, mam internet banking jen doma na pevnym kompu, a tam budu az ve stredu vecer...tak se podivam az pak. Nebo to zkusim a uvidim :) Diky, kdyby neco budu se zas ptat :) Pripadam si blbe...ale co uz :) Ja jsem zvykla leda tak an aukro :-)
Profilova fotka
Úplně v pohodě, já jsem se na začátku taky ptala...prostě to pak jde i pokus omyl :)...ale to zvládneš úplně krásně :)...mě dneska přišly balonky :-D
Profilova fotka
Carry ale myslím, že to jestli už máš paypal aktivní, tak to bys asi měla poznat i přímo na tom účtu...
Profilova fotka
Tak uz jsem zkousela neco platit a napsalo mi to ze vse probehol fajn, takze by to melo byt ok :) Tak uz budu taky nakupovat :) Jake balonky? Budes nafukovat heliem?
Profilova fotka
No vidíš jak jsi to hezky zvládla :). Koupila jsem balonky ve tvaru srdce, asi heliem aby se to vznášelo. Přišla k tomu i pumpička :)..a copak jsi koupila?
Článek se načítá
Profilova fotka
Carry přidala jsem si do alba nějaké další korsáže...
Profilova fotka
Někde jsem četla na diskuzi, že si holky objednali na netu i tu pumpicku s heliem, a bylo tam psane ze je to na 30 balonku, ale ze s tim nafoukly sotva 10. Tak na to bacha. Asi je lepsi mit do zasoby. Ja balonky mit nebudu, spis bych chtela hodne svicek...
Profilova fotka
No já je budu mít asi u vchodu a na chodbě, na zahradě ne...těžko popsat...No já doufám, že se nám to podaří přes známého co dělá s plynem... :-N
Profilova fotka
Tak super, ja uz jsem si objednala nejaky stuhya organzy na vyzdobu :) u nas byl docela problem je sehnat v hnede barve... juch juch :)
Profilova fotka
No paráda :)..a stuhy s potiskem? Jsem zvědavá co na to budeš říkat...možná mě to pak ještě přesvědčí a taky něco objednám :-D
Profilova fotka
Nakonec bez potisku....chtěla jsem s potiskem jen jednu na dort, ale zkusim se poptat nekde v tiskarne nebo tak jestli mi to nemuzou na to natisknout... takze jsem koupila jen hnede satenove a pak ty z organzy. Taky premyslim jestli dat masli i na zidle...nejak nevim...
Profilova fotka
No já o tom taky přemýšlím jak s těma mašlema a tak. Na oběd asi jo...tam moc hezké židle nejsou...možná i ty potahy. Na ven, pokud to teda venku bude, tak tam ne. To by se k tomu "retro" stylu nehodilo...a ty mašle bys chtěla v jaké barvě?
Profilova fotka
No já budu mít potahy určitě, protože v restauračce jsou takove tmavé dřevěné... tak jsem prřemýšlel ještě nad tou hnědou průsvitnou stuhou co se normálně dává na ty židle...
Profilova fotka
Zas aby to nebylo moc hnědé :)..
Profilova fotka
právě, chci tu hnědou organzu doprostřed stolu, ale pak tam už hnědého nic nemám...ty stuhy mám jen na krabičky a cedulky a dort. Tak nevim. Nebo treba tu hnedou stuhu na zidle jen na obrad, tam jinak nic hnedeho nebude, a do restaurace uz pak ne...ach jo ja nevim.
Profilova fotka
:-D tak ono to pak stejně bude vidět nejvíc na těch fotkách, ale ve skutečnosti si spíš všimneš jestli se ti na té židli dobře sedí nebo ne :-D
Profilova fotka
ty planujes vyzdobu stolu a zidli jak? :-)
Profilova fotka
Na oběd bílý potah...možná růžová mašle, ale jen možná...bílý ubrus...a na stole jednoduché vázy z průhledného skla a v tom kytice pivoní s trochou zeleného...a jmenovka bude buďto na ubrousku, nebo na mandličkách...chci to mít čisté a jednoduché...hodně do bíla...
Profilova fotka
I já tak, jen navíc ta hnědá organza do středu stolu...jinak to chci mít taky tak..průhledné vázy s růžovýma pivoňema :)
Profilova fotka
:-D paráda!!!
Profilova fotka
ty jo je toho tolik na co mas myslet co bude potreba...se z toho zblaznim :-D
Profilova fotka
Hehe a to jsme teprv na začátku, hezky v klídku...počkej až nám bude zbývat jen pár týdnů, nebo dnů...to budou nervy :-p :-D
Profilova fotka
No to jo...ted jsem tak premyslela, kolik bude stat ta kvetinova vyzdoba...to bude taky peknej balik, kytka pro mne + korsaz, kytky pro druzicky a pak kytky do vazy...jaj...to bude pekna suma. Nemas predstavu kolik tak ty pivone stoji?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?