4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Teda to byla doba než jsem si tam prohlídla těch hafo stránek....fakt hezké věci. Album se mi líbí takové jednoduché co tam je, ruční papít se stužkou... musím ukázat drahému jak přijde :)
Profilova fotka
my mame z nkuku com. Tam maji taky naprosto dokonaly veci :)
Profilova fotka
no to se musim taky podivat...holky odkazy an dobry stranky sem :) At mam zas co delat :) Ja jsem nikdy takove veci predtim nehledala...
Profilova fotka
V tom nkuku mají krásné věci, ta alba...ale shipping je hrozně drahý, 35 liber do ČR :-(
Profilova fotka
jojo, taky sem si tam najednou objednala dve ty alba co mam tady v albu a tasku Savannah Leather. OHOHOH!! Ale myslim ze shipping sme meli za 14.. nebo mi to proste neprislo tak drahy.. objednavala sem to pres kamarada a za par dnu mi to prislo PPLkem az do prace. Nicmene tam urcite jeste neco objednam,tak kdyby mel nekdo zajem spojime objednavku :)
Profilova fotka
Tak to mi pak dej vedet kdybys neco objednavala, mozna bych se pridala :)
Profilova fotka
Mě taky :)...mě se tam líbí to tmavě hnědé kožené album..a pak možná i dětské pro kamarádku... :-D
Profilova fotka
akorat ty alba co se libi mně uz nemají v těch velkých velikostech :(
Profilova fotka
to nemusis hned smutnit :) treba ho tam jeste pridaji..urcite se vyplati cas od casu nakouknout. oni ty veci delaji rucne, tak clovek nikdy nevi co bude :)
Profilova fotka
mě se tam líbí i ty úchytky a háčky :-N
Profilova fotka
me taky :))
Profilova fotka
mě se tam popravdě líbí tak polovina věcí, jestli né víc..
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja se vzdycky na neco zadivam a uz si to chci koupit :) Ale pak si zas rikam ze je jeste tolik casu a co kdyz se mi jeste neco zalibi vic :) Takze si to pak zas rozmyslim...asp dokud nebudeme mit jasno o obradu a o vsem :) ale jako inspirace super :)
Profilova fotka
Tak sme vydrazili dalsi skvelou vec - tac a holky ted se podrzte - za jednu korunu x-) je uzasnej! mam ho v albu..
Profilova fotka
Teda, klobouk dolu :) Krasnej :) Taky by se mi libil...akorat ja nemam nervy na to to vsechno prolizat... ale fakt je supr :)
Profilova fotka
on ho nasel ten muj kuba :)) aaaachjo
Profilova fotka
Pockej, tvuj drahy hleda po netu servirovaci tac??? Si delas kozy :DDDD
Profilova fotka
jen sem se zminila, ze by se neco takovyho hodilo :)))) Ale opravdu NENI teplej.. jen mi chtel udelat radost :-N
Profilova fotka
Efe, tác je super...koukám, že Kuba se teda činí....to fakt zíram... :-N ...
Profilova fotka
nanyska :) je vazne uzasnej... jinak to nechava na me,mame hodne podobnej vkus, tak se mu libi v podstate to same co me a to je vyhoda ;-) Do niceho se mi nemota a kdyz potrebuju pomoct,jako s temi taci tak jde hrde do toho :) bez kecu
Profilova fotka
Tak to mas supr, mojeho chlapa ani nenapadne aby hledal neco na netu...nejak ho svatba asi nevzrusuje...mu vyhovuje, kdyz ja hledam, pak mu predlozim tak tri navrhy, on ukaze co se mu libi a je to :) Vic po nem asi chtit nemuzu :) Jaka bude sklenicka nebo talir je mu jedno... no jo, asi to tak u vetsiny chlapu je ... :(
Profilova fotka
to je fakt :-| ale taky dobre ne? :-D aspon si muzes vybrat sama
Profilova fotka
Jo to muzu...ale zas bych nekdy rada prolizala net i s nim, aby mi rekl co se mu libi nebo nelibi...akorat hold chlapum jsou nejake detaily svatby asi jedno... no co uz :)
Profilova fotka
jestli je to jedinej problem s nima tak je to uplne skvely :-D :-N
Profilova fotka
Jj, jinak si nemuzu stezovat :)
Profilova fotka
to já taky ne, ani jednou sme se za čtyři roky nepohádali..všechno sme v klidu vyřešili. Mám hrozný štěstí, že jsem narazila právě na něj. Nemohla ych bejt s uzavřeným klukem, co pak z ničeho nic vybuchne :-)
Profilova fotka
Nejak mi konecne zacina pomalu dochazet, ze devet mesicu utece jako voda a budeme svoji. Ted osmyho mame pul roku od oficielni zadosti o ruku :)))
Profilova fotka
Teda, to my budeme mit tri mesice od zasnoubeni :)
Profilova fotka
Efe je to prostě hezký :-D
Profilova fotka
Holky, nevíte jestli někde u nás dělají ubrousky s potiskem nebo třeba kde mi udělají stuhu s monogramem???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?