4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Holky, teď mi přišlo to svatební album :-D
Profilova fotka
Tak ho dej do albíčka ať se můžene mrknout :) Ale ten Ebay musím pořešit, pač se mi tam líbí spousta věcí :)
Profilova fotka
Já ho už v albu mám ;)
Profilova fotka
myslíš to ruční? :) Krásné je...taky z Ebay? :)
Profilova fotka
Jj taky :D..z Italie... :-D .Jsem z něj nadšená, myslím, že u alba se nevyplatí šetřit, aby i po 25 letech vypadalo dobře :-D
Profilova fotka
JJ..jinak jsem našla jednu stránku, kde mají spoustu krásných věcí..alba, doplňky do bytu atd a skoro vše ruční originální výroba...i hodně vintage věcí... tak když budete chtít mrkněte, je to veveve tecka fler tecka cz
Profilova fotka
jj to znám moc dobře :-D .Taky nakupuju :-D
Profilova fotka
jojo :) tam sem prihlasena.. "petite_" jmeno me
Profilova fotka
Ha tak to zas nejsem originální :)
Profilova fotka
Tak to se na tebe hnedka mrknu efe :-D
Profilova fotka
vostudáááá
Profilova fotka
stejne novy zbozi teprv vyrabim..
Článek se načítá
Profilova fotka
Jsi fakt nápadítá a srandovní :-D . To se mi líbíííí :-D . Sice to není styl co nosím, ale to tríko se zajícem je vtipný :-D . I barevná kombinace se mi líbí :-D . Palec nahoru!
Profilova fotka
Efe a ještě k těm fotkám..to jako renovuješ staré fotky?
Profilova fotka
jojo :) hrozne me to bavi
Profilova fotka
Já mám doma hafo rodinných starých fotek, něco i z 19století...musím vymyslet co s tím. Chtěla bych to nechat nějako zarámovat, jako takovou rodinnou galerii. Nejvíc se mi líbí, ty na tvrdé desce z Langhans.. :-N
Profilova fotka
Mne se tam nejak u tebe nic neobjevuje... :( žádný zboží...
Profilova fotka
musíš mrknout na to prodaný :-D
Profilova fotka
to normalne delam, teda ted uz bohuzel za penize (protoze slozitejsi rekonstrukce zaberou vazne den dva prace).. Nascanuju to, opravim a pak se to da vytisknout na karton a působi to jako stara fotka,ale bez fleku a skrabancu a ruznejch sramu. Jednou sem musela prababicce jedny zakaznice vytvaret pulku obliceje a satu.. je to obcas narocny,ale vysledek stoji za to :-D
Profilova fotka
No ony ty fotky jsou naštěstí zachovaný...to je v pohodě...ale chci vymyslet co s tím, ať to nemám doma v krabici..to je totiž škoda,že... :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, nevadi Vam, ze jsem obcas neco napisu take, i kdyz nemam svatbu v den, jako vy? :-| mate podobne predstavy o svatbe jako ja, tak rada ctu i prolistuju Vase albicka... Nanyska: jak mas v albu snubni prsteny, ty prvni, tak ten damsky s kaminky jsem dostala jako zasnubni.... :-N je krasnyyyy!!! :-N jenom si ho chvalim... :-)
Profilova fotka
To určitě nevadí :).Jo to je od Rýdla...no uvažjeme které..uvidíme na veletrhu, ale jsem ráda za komentář :-D
Profilova fotka
Tak přemýšlím, že bych si tam koupila svatební album :)
Profilova fotka
Jsou tam krásné věcičky...
Profilova fotka
no kdyz sme u snubaku, me zas dneska malem klepla pepka.. volala sem do obchodu,kdy bychom mohli prijit na zkousku a slecna mi rekla ze nase prsteny se vyrabi v nemecku a ze za dva tydny budou hotovy a upravy pak udela zlatnik v obchode,kdyby byly potreba.. Docela me to zaskocilo. Kdyz sme platili zalohu rekla ze jejich zlatnik uz na nich pracuje..ale ze je to az v nemecku (bojim se ze si to nechavaj delat od jiny firmy :(( ) proste nechapu.. jsou platinovy,tak treba byl problem v tom, nebo nevim :-|
Profilova fotka
No tak snad to bude v pohodě efe...s tím jaksi nemám zkušenost tak nevím... =-)
Profilova fotka
ja mam od nich snubak (ouda) a je prave uplne uzasnej,kvalitne zpracovanej a po pul roce denniho noseni jako novej a vubec nezloutne.. tak sem ted z toho takova rozpacita, ze jim to delaji v jiny zemi..ja se na to pak zeptam, az tam za dva tydny pujdem
Profilova fotka
No tak zase když jsi spokojená s tím zásnubním, tak by to mělo být v pohodě...
Profilova fotka
jo oni jsou opravdu solidni..tak je to snad v poradku. Uf stejne me to hrozne zaskocilo |-|
Profilova fotka
carrynka a ktery svatebni album z fleru se ti libi? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?