4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
hlavne by to bylo spis do tmavych vlasu.. me by se to libilo treba i pro svedkyni,ale to uz by bylo pro jiny styl svatby.. Taky me tam zaujala ta krabice na saty, byt to za pet set tak si ji koupim,ale vic bych za ni nedala. Ale reknu vam holky ze jednu krabici na saty sem uz shanela(jedny saty sem totiz uz mela koupeny-na slepo,ale byly mi maly,mam i foto) a je to ukol nemozny... obehala sem milion obchodu se spolecenskymi odevy, papirnictvi, nikde nic.
Profilova fotka
Efe: Tak jsem koukala že jsi byla na nákupu a tác už máš doma :))
Profilova fotka
:)) jojo, uplne tam bude pasovat.. moc se mi libi. Nechtela sem zadnej sklenenej. Navic tenhle stal na aukru 99 korun :-D
Profilova fotka
no tak to je super :) uzasna koupe :)
Profilova fotka
Efe, ten tác je krásnej :-D , by se mi líbil klidně i domu...nebudeš ho pak prodávat :-p ? Já se na aukro nějak furt ne a ne zaregistrovat...
Profilova fotka
Efe: našla jsem na strankach tu derovacku jak jsi rikala, nevim teda jestli je to ono... poslu ti to do IP
Profilova fotka
A jakej tvar?
Profilova fotka
dobry vecer holky :) Dekuju carrynko za odkaz, jsi hrozne moc hodna,ale neni to ono, tamto vypadalo spis jako razitko, ktery si mohla dat kamkoliv na papir a udelalo to dirku.. myslim, ze u nas to neni vubec k sehnani :(( Nanyska zatim si ten podnos necham, pak se uvidi ;-) Ale kdybych narazila na podobnej, dam ti ihned vedet :)
Profilova fotka
Aha, tak to nevim...jen jsem na toto nahodou narazila... ale taky to vypada hezky :) I kdyz ja nevim co bych s tim delala..
Profilova fotka
to je prave vyborny na ty lampionky, zejtra sem hodim navod :)
Profilova fotka
Kdyztak prihod jestli mas fotku toho jak to ma vypadat...samotnou mne zajima co to je za vynalez :)
Profilova fotka
Dobré ránko holky...efe, tak to tady asi neseženeš :(...bída bída... Kravaty mám po urputném boji schválené ;)...prej se zabývám blbostma a detailama, který nejsou vůbec důležitý. Nechápe, že to chci mít tak pintlich a vychytaný...chjo...radši nic neříkat..
Článek se načítá
Profilova fotka
Hej to je jak jdybych slyšela toho mojeho :)) Nemáme místo obřadu, ale už otravuju s ubrusem, kravatama a krabičkama :) Oni to nechápou, kdybys mu řekla že svatba bude růžová a nakonec by byla modrá, tak by si toho nevšiml :))
Profilova fotka
Nany: A jaké kravaty jsi teda vybrala?
Profilova fotka
Já jsem ještě přemýšlela, jestli teda klukům dát bílou košili a řůžovou kravatu, a nebo světle růžovou košili a hnědou kravatu...ale nevím jak by se na to tvářili, a jestli by to už nebylo moc...
Profilova fotka
Carry mě by se líbila růžová košile a hnědá kravata..ale záleží jestli by měli oblek a jaké barvy atd...mě se totiž nelíbí kombinace čokoládová-černá například.. Budu kupovat růžové, ale ještě musím promyslet kolik :)
Profilova fotka
No oblek bude určitě černý...asi se přikloním jen k těm růžovým kravatám...taky jsem si našla na Ebay co se mi líbí. Akorát tam nemám registraci :(
Profilova fotka
To zvládneš a pak tam můžeš nakupovat ;)...a co sis našla? pošli mi to, ať se inspiruji...
Profilova fotka
jen tu kravatu co se mi líbí.. pošlu ti odkaz
Profilova fotka
Jo tyhle úzké jsou taky pěkné! :-D
Profilova fotka
A jo ona je tenká...to jsem si všimla až teď... tak to já chci normální šířku...tak musím pohledat dál :)
Profilova fotka
:-D
Profilova fotka
Ty tam budeš kupovat jen kravaty nebo i jiné věci? :)
Profilova fotka
Já tam toho nakupuju :D...už jsem koupila hromadu věcí, nejen na svatbu...teď jsem koupila i ty kravaty... Kdybys nechtěla dělat ten účet tak ti to mohu koupit, kdyby sis to třeba vyzvedla v Praze nebo bych ti to mohla poslat třeba...
Profilova fotka
kolik tě to vycází s poštovným? Já mám z toho trochu strach právě, jestli se to pak vyplatí...ale co jsem koukala tak se tam dá koupit spousta věcí, co u nás není...
Profilova fotka
No teď jsem objednala 10 kravat za 740 Kč. I s poštovným. Podvazek mě vyšel asi na 350Kč z Anglie taky vč.poštovného. Ten vyšel jako u nás, ale je daleko hezčí.. Pak jsem objednala balonky, ale ty ještě nedorazily. Tak uvidím jestli nebudu reklamovat. 100ks za 170 Kč, tvar srdce (u nás jeden vyjde na 4.20) Naposledy se mi stalo, že jsem objednala crocs boty a asi je někdo ukradl, pač nepřišly, takže mi úplně v pohodě vrátili peníze. Myslím, že směrem z Číny jsou trošku problémy s poštou, ale ne dycky. Mám odtamtud taky jiný věci a v poho...hlavně je třeba koukat na to kolik mají ti obchodníci procent, jestli jsou spolehliví...
Profilova fotka
já jsem si právě zkoušela teďko založit ten paypal učet a nejde mi to :( Nějak mi to nebere udaje o kartě:( ach jo... asi se na to vyprdnu...
Profilova fotka
No a můžeš s tou kartou platit po internetu? To asi můžeš ne? a co ti to říká, že ti to tu kartu nebere?
Profilova fotka
No ja mam jest ezvlastni kody k te karte kdyz s ni platim na netu...ale to nemam ted u sebe. Tak to pak zkusim jeste z domu. A uvidim.
Profilova fotka
No to je zvláštní no...tak snad to nějako půjde...kdyžtak dej vědět...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?