4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Hele holky narazila jsem tu na takové vážnější téma..už jste se o tom nějako bavili, jako předmanželská smlouva a tak? Carry ten polštářek je pěkný. Taky jsem chtěla něco z USA ale přišlo mi to celkem drahé, tak jsem koupila na fleru...
Profilova fotka
no my mame predmanzelskou smlouvu jasnou, navic moje segra je pravnik. Ten muj kuba proste chce, aby bylo vsechno napsany na me :-N proste mi veri a ja verim jemu a vim ze to nejde takle rict, ale okoli nas v tom dost utvrzuje, ze se opravdu nikdy nerozvedeme.. a kdyby jo tak jsem moudra a spravedliva osoba :)
Profilova fotka
no to postovne se ti nakonec nevyplati... taky to asi nakonec koupim tu. My jsme predmanzelskou smlouvu neresili. Nechceme ji. Vydelavame skoro stejne, takze na co. Akorat mam byt co mi koupili nasi, ale to je jeste pred svatbou, takze to do spolecnyho majetku stejne nespada. Jinak nic, takze neresime.
Profilova fotka
Oki holky...už tu máme 14 stránek :-p
Profilova fotka
na to, ze je nas tu tak malo ;-)
Profilova fotka
Prave proto je to asi lepsi...ja jsem chodila predtim na to forum planovani 2011, a tam kdyz pul dne nejdes, tak uz vubec nemas sanci docist co se delo... a hlavne se tam resi kdejaka blbina nesouvisejici se svatbou... takze jsem to tam vzdala. a kdyz tam pise 30 holek a kazdy vyklada o sve svatbe, vubec nemas prehled ktera ma kde jakou svatbu... tady to je lepci :)
Profilova fotka
carry taky myslim :) Holky jakej byste doporucily podvazek me?:D
Profilova fotka
Taky jsem tam občas nahlídla, ale úplně bez šance :)...to dělalo za den tolik stránek, a hlavně mě to nebavilo číst od zadu ]-( . Takhle si to pamatuju, vím co která z vás plánuje atd :-D
Profilova fotka
Jo přesně :) No Efe nevim, ty urcite hledas zase neco "jineho"...zatim jsi nenasla nic? :)
Profilova fotka
me by se libil jen jednoduchej prouzek smetanovy krajky (bez maslicek),ale takovyhle "prosty" veci nejsou ted nejak k mani =-) co si clovek neudela,to jako by nemel.. ale przo mi snad prijde podnos na kolace, kterym se vam budu moct pochlubit :)
Profilova fotka
ani na Ebay jsi nenasla nic takoveho?
Profilova fotka
jde o to, ze normalni svatebni povazek, by se nehodil ani ke mne ani k satum..to neni tak, ze bych potrebovala neco extra :-) Proste kazdej sme jinej..
Článek se načítá
Profilova fotka
nebo si kup i takovy smetanovy jak maji u nas, a maslicku odstrihni :)
Profilova fotka
jenze oni byvaji jako na gumu a pak ta krajka do zvonecku.. asi spis reknu mame at mi ho spichne ze stary krajky :-) nanyskaaa moc dekuju :) fotka v tvym albu me hrozne potesila
Profilova fotka
Já sem viděla takový jednoduchá, celkem i úzký hedvábný jednobarevný...zkusím to najít a poslat ti do IP efe..
Profilova fotka
dekuju :) to by mohlo byt ono
Profilova fotka
posli mi to taky :)
Profilova fotka
Nevím jestli jsi myslela něco takového..ale jednodušší už být asi nemůže..moc jsem nehledala, třeba by byl i lepší..ten hedvábný jsem nenašla zatím :(
Profilova fotka
a nebo jak rikas, nech si udelat jen z te krajky, to by taky bylo hezke :)
Profilova fotka
taky ti neco poslu...je tam sice maslicka, ale taky neni spatny :)
Profilova fotka
dekuju holky moc! :) zase inspirace... ten od carry s masli je uplne rozkosnej :-) Jen to bude asi draha svanda :)
Profilova fotka
jeste jsem nasla ten hackovanec, tak jsem ti ho taky poslala...treba se ti bude libit :)
Profilova fotka
jj z krajky by to bylo taky pěkné.. Já za chvíli pádím...
Profilova fotka
http://memorycabinet.com/brownscroll.... holky co rikate na tohle?
Profilova fotka
ten polstarek je krasnej :)
Profilova fotka
hrozne se mi libi ta kniha hostu, i ten poslatrek kdyz bych ustrihla ty strapce :) a ten kosik pro nejmensi druzicku :)
Profilova fotka
No na mě trošku zdobné. Ten polštářek je hezký...ale třeba ta taštička se mi nelíbí ani tvarově...
Profilova fotka
ta taštička se mi taky nelibi...
Profilova fotka
holky, hlavne ta tmavovlasa ;-) Market prodava svoji vybavicku, takze kuknete obcas do bazaru.. http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Profilova fotka
Na bazoš koukám...já budu mít závoj a asi ty perly, takže štras se k tomu nehodí. Ale je to moc pěkné :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?