4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
chtěla jsem si koupit taštičky na víno a krabičky na výslužky z ručního papíru, a to by se mi teda dost prodražilo... :( tak asi zustanu u klasickych, a ozdobim to aspon stuzkou nebo necim.... skoda.
Profilova fotka
No já si na ty krabičky chci vytisknout nějakou design nálepku, co mi snad bratr udělá a dám taky mašli...stejně všechny nejvíc zajímá obsah ;)..tak se tím netrap...právě koukám na ebay, že bych chlapům kámošům na obřad koupila kravaty. růžové-zelenkavé-...a teď jednomu takovou, druhém makovou, nebo všem růž? nebo všem zel?
Profilova fotka
a kolik bys jich kupovala? Ja nevim, nejdriv se s nima spis domluv aby jim to nevadilo... ja se pritelovych druzbu taky nejdriv zeptala, jestli jim muzu koupit kravatu a jestli si ji vezmou..tak yjsem jim nadiktovala aby meli vsichni cerny oblek...tak snad budou mit... ja budu kupovat tri kravaty pro druzby...stejne nemuzu sehnat takovou jakou bych chtela...
Profilova fotka
No hele jde o to, že z nich má málokterý vůbec oblek. Nechci je hanit, ale je to fakt hrůůza...takže jsem si říkala, úplně při nejhorším snad někde vyštrachají bílou košili, k tomu moji kravatu a aspoň tmavé kalhoty...to si nedovedeš představit v čem teď někteří šli na jednu svatbu...Kravata vyjde na 110Kč...
Profilova fotka
jj kravaty se daji koupit levne...jen aby jim to treba nevadilo, nebo jim asp opatrne rekni co cekas ze si oblecou..
Profilova fotka
No to nechám na příteli...jsou to jeho kámoši...ještě to s ním dneska proberu...ale na fotkách by to určitě vypadalo dobře...a jak se říká..darovanému koni...myslím, že by to mohlo projít :)...a tys jim koupila v jaké barvě? A u těch mých? K čemu se kloníš? Kombinace, nebo jen jedna barva?
Profilova fotka
já ještě nekoupila nic, sháním nějakou hnědo růžovou třeba s jemným proužkem, ale v těch dvou barvách nic není... našla jsem jen jednu se širokými pruhy, ale ta se mi moc nelíbí...takže ještě hledám, to má čas. A když nenajdu, tak bude růžová. Tak jestli budeš mít zeleno ruzovo bilou svatbu, a budou mit tmavy oblek, bilou kosili tak bych zkusila najit nejakou zeleno-ruzovou... ale zalezi na vzoru... treba nevim co mi reknou pritelovi kamosi na ruzovou barvu kravaty ze... :)
Profilova fotka
nanyska: omlouvam se za vpad,ale ja bych se klonila ke kombinaci, bude to zajimavejsi a i na fotkach se s tim daji delat divy :)
Profilova fotka
efe a myslíš to tak že jeden růžovou, druhý zelenou? :-p
Profilova fotka
a kolik tech kravat chces kupovat? :)
Profilova fotka
no to musím probrat s přítelem...ale myslím tak 8... :-|
Profilova fotka
to prave zalezi na poctu jak rika carrynka...
Článek se načítá
Profilova fotka
AHa :)..takže myslím minimálně 8ks, možná více...doufám, že na to bude množstevní sleva :-D
Profilova fotka
ja bych asi dala vsem stejnou...pokud je teda chces sladit...tezko rict. A nejakou kde je kombinace tech barev si nasla? :)
Profilova fotka
To jsem nehledala...ale můžu zkusit puntíky haha :-D ..to mě možná poženou :-D :-D
Profilova fotka
hi hi to by bylo cool :) a neda se treba nechat udelat kravata takova jakou bys chtela? Ja jsem si nasla na Ebay supr podvazek :)
Profilova fotka
Jo? a máš ho v albu?
Profilova fotka
taky ho chci videt!!! :-D
Profilova fotka
Nemá ho tam :)
Profilova fotka
nemam, ale je hnedo ruzovo bily, akorat by se mi hodil :)
Profilova fotka
:-D Tak to je paráda..tak ho dej do alba :)
Profilova fotka
už jsem ho tam dala :)
Profilova fotka
Hned mrknu, já jsem našla kravaty za 75 Kč :-D
Profilova fotka
Nooo pěknej :-p
Profilova fotka
ukaž :)
Profilova fotka
Holky nepřipadáte si u nás někdy jak za komunismu??? :-) Nikde nejde nic sehnat, všechno hezké mají jen v zahraničí :-D
Profilova fotka
Máš to v IP...mají různé barvičky... No je to tu docela děs...hlavně dost věcí je v zahraničí nejen hezčích, ale i levnějších ]-(
Profilova fotka
jj koukala jsem...ja myslela ze jsi nasl anejakou tu kombinaci :) Ta ruzove je hezka...taky by se mi takove hodily :) Asi nakonec necham klukum ty kravaty ruzove...snad to zvladnou. Chtelo by, aby nekdo zorganizoval nejaky výlet se svatební tematikou :) jakože někam jet za účelem proletět všechny svatební shopy co tam mají :)
Profilova fotka
Jó tak to ne..kombinaci jsem pěknou nenašla..myslím, že by to bylo spíš na škodu věci...takže asi nechám růžovou, páč ne každému může zelená slušet...no a svědek si bude moct vybrat :D...takže zelenou :D Mě by se to líbilo, nějakej svatební obchoďák :D
Profilova fotka
ani nevim jestli je treba neco takoveho ve vidni :) no a mas to svedkovi dej jednu barvu, a ostatnim druhou :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?