4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Vcera vecer jsme si i zamluvili hotel v te Parizi...takovy malicky hotylek na Montmarteru :) Tam je to podle mne nejromantictejsi...takze jsem trvala an tom ze hotel musi byt tam :)
Profilova fotka
:-D Carry paráda!!! Vy jste akční! ;-)
Profilova fotka
No vis jak, cim bliz do Silvestra, tím půjdou ceny nahoru... a já mám radši všechno zařízené a naplánované dopředu :)
Profilova fotka
Tak to je jasné, určitě to pak všechno bude i hodně plné :)
Profilova fotka
Nany a co ty a botky? Ty saty co mas v albicku, to uz je konecne rozhodnuti nebo jeste hledas dal?
Profilova fotka
nanyska dekuju moc za radu :) Ten obchudek me tak zaujal, tak tam vyrazime.. je to vazne unisex darek.. Uplne si nas tady s carry navnadila ;-)
Profilova fotka
Hihi taky tam zajdu a uvidime co se tam da pokoupit :) Nastesti mam jeste dost casu o tom premyslet :)
Profilova fotka
Ty šaty co jsem v nich vyfocená? Ty to nebudou...pokud vše vyjde tak to budou ty z prvního albíčka...je to fotka modelky, takže nejsou moc vidět. o botkách jsem psala výš...
Profilova fotka
aha, jsem nějak přehlédla :) Já se bojím se šatama že budu mít problém, pač jsem docela malá 163cm, tak mi budou určitě všechny dlouhé :(
Profilova fotka
nany: vzdycky kdyz si projdu tvoje albicko tak tam zas najdu neco co se mi libi...mas tam jedny uplne nadherny botky...uplne slintam:) Ty an fotce č.60, ty světlé růžové uprostřed...nádhera :) A ty šaty, myslíš ty kde máš napsané můj sen?
Profilova fotka
No mám tam hafo obráků..ale je to hodně z USA, takže tady v našich podmínkách fakt jen insirace...nn ty šaty jsem taky zkoušela a jsou hrozně nepohodlné, nesedly mi (mám širší hrudník) a hlavně v reálnu nejsou tak zajímavé. Jsou to ty o dost níž vedle fotky podprsenky, mám tam: tak to jsou asi ony... Oni šaty upravují, a je hodně menších holek..to bych se nebála...
Profilova fotka
Moc už teď nemám inspiraci co hledat nového, ani nahlížet do vašich :-| . Máte nějakou představu jak vyzdobíte místo hostiny, obřadu, auta atd? Co na jídlo?
Článek se načítá
Profilova fotka
jaaj, tak ty vypadají taky hezky :) škoda že nemáš fotku zepředu... Já vůbec nevím jaké šaty, mám z toho hrůzu... takže to odkládám.
Profilova fotka
Zepředu jsou jednoduché...mě uchvátily materiálem...nikde to pak už nebylo ono...a hlavně nemůžu mít ty zdobené s kamínky atd...na to jsem moc vysoká a "mohutná"...je to spíš na drobnější jako jsi ty...
Profilova fotka
No hostinu chci tak, že bílý ubruz, hnědá organza, a hodně váz s růžovýma pivoňkama... drůžičky budou mít hnědé šaty a řůžovou kytku... a obřad bych určo chtěla potažené židle, koberec, a buď nějaký menší altánek, nebo jen stolek na podpisy, ještě uvidím. Na zdobení aut moc nejsem, nesnáším troubící kolony a nelíbí se mi ostužkované auta... jen co mně zaujalo jsou ty kytky na kapotu jak mám v albu, jednouché a netradiční....a žádné mašle. No a jídlo...to pořád nějak nemáme. Určo budeme mít jedno společné, ale to bude až v 5 večer, takže chceme jen lehký předkrm bez polévky, a pak něco jednoduchého, nějaké maso a brambory nebo tak... a an večer máme raut, tam zatím počítáme grilovanou kýtu, žebírka, studené mísy, ovoce, grilovaná zelenina, řízečky atd... a kolem půlnoci ještě bude gulášek, ktterý si vymohl můj tata :)
Profilova fotka
Já jsem možná menší, ale postavu jak modelka určitě nemám... tak spíš z toho mám strach, že v těch šatech mi to ještě přidá kila navrch a budu vypadat jak tučnák :) nikdy jsem nebyla moc typ na šaty, byla jsem vždycky na kalhoty...a navíc mám širší vršek a hubenější spodek, což mi u svatebních šatů moc nepomůže :(
Profilova fotka
Hlavně aby se to hodilo i do toho prostředí, tam nějaký losos a takové ty elegance by se prostě nehodili... takže to bude vyloženě česko-moravsko-slovenska žranice :)
Profilova fotka
No tak musíš vyzkoušet více typů šatů, které nechají vyniknout tvé přednosti...já mám spíš chlapeckou postavu, prsa nic moc, boky žádné, ale zadek trochu jak černoška :-D Chce to zkoušet, zkoušet a zkoušet...i když to mě osobně moc neba...
Profilova fotka
A ty už máš představu s výzdobou, jídlem a tak?
Profilova fotka
No tak oběd bude vevnitř..to chci slavnostnější...venku pak party, tam takový ten vintage styl. Venku bude raut. Mám vybrané nějaké jídlo podle jedné super kuchařky, tak uvidíme..každopádně nechci polívku a knedlíčkama, ani svíčkovou, ani rolku šunky atd...tak nějak letní menu...a venku bude i malé selátko nebo kýta pro ty "masisty" :D
Profilova fotka
A je tam ta zahrada krytá, kdyby třeba začalo pršet?
Profilova fotka
Budou party stany...a ty vyhřívací lampy...a kdyby bylo moc hnusně tak holt vevnitř...
Profilova fotka
na kolik te ty party stany vyjdou?
Profilova fotka
Hele to ještě vůbec nevím, to bude zařizovat ten kamarád z restaurace. On je tam půjčuje běžně. Akorát co bude asi nákladné je to, že to nechci na trávě, takže se tam bude dělat "podlaha"...to s ním ještě nemám probrané no...
Profilova fotka
tyjo holky koukam, chvili tu nejsem a toto :) Ale krasne to mate vymyslene :)
Profilova fotka
Mne by se to taky líbilo večer venu, oni tam mají takovou terasu... akorát fakt se bojím počasí, že bude zima...ale líbí se mi ty lampiony když tam jsou uvázaný, a všude spousta malých světýlek... zkusím se na to zeptat v restauraci jak by se na to dívali, a taky nevím co DJ, musel b přesouvat aparaturu...nevim no, prijde mi to slozite... ale jinak napad supr :)
Profilova fotka
No tam u nás venku je takové "vybetonované" podium i s plackem.Delaji se tam hudebni vecery, takže na živou hudbu venku je to ideální. Lampionky se mi taky líbí. Já udělám na zem svíčky ve sklenicích a improvizovaných papírových svícnech a zkusím lampiony vlastní výroby...
Profilova fotka
jo! ja ted momentalne shanim derovac papiru.. aby to delalo diry kdekoliv na papiru :-D ne normalni derovacku
Profilova fotka
aha..tak to nevím ani jak to vypadá...a jaký tvar?
Profilova fotka
O tom jsem taky neslysela...ani nevim jak to vypada :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?