4.6.2011

Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
1
2
78
Profilova fotka
Ahoj, máme ji naplánovanou na 3.6. :-) Právě jsem se jinde ptala, jestli není blbé už začít zařizovat hostinu :-)
Profilova fotka
No to určitě není :) Já jsem si myslela, že máme spoustu času, ale pokud máš už představu kde to chceš mít a vůbec, tak zařizuj co nejdřív. My začali přípravy asi před měsícem, a museli jsme měnit termín, protže vše co jsme chtěli už bylo zamluvené:(
Profilova fotka
rawenna: Ale když máš svatbu v pátek tak to možná nebude tak nabité jako v ty soboty :)
Profilova fotka
No my máme taky datum 4.6. :)
Profilova fotka
nanyska: A kde to máte a jak jste daleko??? :)
Profilova fotka
Máme to v Litomyšli, ale bydlíme v Praze :). Takže se trošku obávám zařizování a tak. A ty carry? A máte už krom termínu něco přichystané, zamluvené a tak? Koukala jsem, že holky měly dost problém toho 11.6., asi to je dost žádaný termín...
Profilova fotka
Nany: My právě původně chtěli toho 11.6., a věděli jsme přesně co chceme a to už hold nebylo. Takže 4.6.:) Ale to je taky hezký termín. My máme zamluvený hotel na hostinu a ubytování, fotografku, kameramana a DJ a čekáme na termíny pro obřad, snad nám vyjde co chceme. Myslím, že to je tak nejdůležitější, všechno ostatní má hafo času...
Profilova fotka
Carry ty jsi vážně rychlík...já si pořád říkám, že do 4.6. je moc času, ale jak tak koukám na tebe, tak budu muset máknout :) já mám zatím vše jen naplánováno, ale domluveno skoro nic :(
Profilova fotka
Víš jak, pokud je Vám celkem jedno kdo Vás bude fotit a točit a nemáte už konkrétní představu, pak je to asi zbtečné. My jsme třeba chtěli konkrétní foto, video a hotel. A ten náš víkend byl jediný volný termín v hotelu na svatbu na celé léto :( Takže proto jsme tak spěchali... zbytek neřešíme.
Ahojda všem,my máme svatbu 4.6 ve 13 hod na zámku Častolovice,jsme z Pardubic,tak nějaký ten kilometr pojede hezký konvoj :-D
Profilova fotka
Ahoj, tak tě vítám mezi náma :) Jak jste daleko s přípravama??? :)
Profilova fotka
Jéé Častolovice, tak jsme nedávno byli...je to tam krásné...a budete to mít venku nebo vevnitř? Kamarádka to tam bude mít taky příští rok, v kaapličce...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahooojte, my jsme se také rozhodli pro datum 4.6.2011 - chtěli jsme 3.6., ale to je bohužel pátek... :-( Plánovali jsme ji v Kroměříži... jenže čekáme na vypsání termínů a to je až v listopadu 2010. Vy už to máte jistý? Rezervovaný všude?
Ahoj všem...právě jsem se vzbudila po noční....jo Častolky jsou nádherné,mám to už rezervované,protože je o to velký zájem,...budeme to mít v obřadní síni....a rovnou na zámku i hostinu,volala jsem té paní,co to organizuje a ta mi hned poslala maila s informacemi co a jak...jinak přípravy.....salón megie v Praze mi nedá spát,mají tam nádherný šaty,tak tam na podzim vyrazím,mám 6 TOP tak uvidím ;-) jinak na posvatební veselí máme už také místo,kde se bude dát přespat,od známé mám kontakt na cukrovinky...svatební oznámení chystám svůj design....připadám si jak posedlá :-N
Profilova fotka
No my termín budeme mít potvrzený až po novém roce, takže asi tak...ale prostě všechno plánuji na 4.6., jinak asi faráře uškrtím ;)...no máme fotografa, restauraci, kapelu a DJ. To je asi to nejdůležitější. Šaty jsem si vybrala v 7th Heaven, budu je kupovat, pač už byly 5x půjčené. No a jinak nakupuji blbůstky a tak. Na oznámko se vrhnu až bude termín jistý :D. Jj právě, že v Častolkách to chce mít v říjnu příští rok a letos v prosinci to musí definitivně potvrdit. Já se nedivím, zase tak aspoň není 5 svateb za sebou jako např. na Nových Hradech. A takže jsi z Prahy lin? Ahoj luci :)...Kroměříž je taky krásná, moje mamka tam studovala střední veterinu :). Tam jsou nějaké ty zahrady viď?
nanyska: fotografa už mám taky a na místečku kde to večer rozjedem plánujem grilovajdu,...na kolik ti šaty přijdou?Hádám tak kolem 13tis..??..jinak já sice pocházím z Prahy,ale od studijních let bydlím v Pardubicích...
se mate holky, my chteli 6.6 ale vychazi to blby den.. ]-( protoze 6.6.2006 jsme se dali dohromady :-D
...tím líp ne ;-) ...nebo jsi pověrčivá? ;-)
nejsem prave :-) tak mame to druhy dany, to se vdavala sestrenka i oboje nase mami (dvojcata) :-D asi z toho rovnou udelame rodinnou tradici :-D
Profilova fotka
Kroměříž je úžasný město - dýchá tam z každého kouta historie - já jsem tady studovala střední školu - obchodní akademii a moc se mi tam líbií. Je tady hezký zámek a nádherná podzámecká zahrada, kde určitě budou nádherný fotky.
..tak to pak jo,...rodinná výročí,...je pravda,že kamarádky které jsou zvané,tak jsem jim dala inspiraci,takže to vypadá,..že Častolovice se stanou poutním místem :-)
zatím se loučím,jdu kuchtit a uklízet,tak pa někdy příště...
Profilova fotka
Jee ahoj, to se nám t tu pěkně rozjíždí. Myslím, že s tím termínem a rezervací obřadu je to všude stejné...my čekáme na potvrzení termínu v září, ale mám takový divný pocit, že nám to stejně nevyjde a budem hledat nějaký jiný řešení :( jinak teda fakt zírám, šaty už teď??? Já jsem si říkala že to začnu řešit až po Novým roce, navíc si myslím, že rok je dlouho na to, že buď můžeš přibrat nebo shodit a pak už Ti vybrané šaty třeba nebudou.... no v mém případě bych do svatby ještě ráda něco zhubla, tak si půjdu vybírat šaty až pak :)
Profilova fotka
Carry: no oni tak měli výprodeje, tak jsem se tam sjela podívat...samo ty co mi slušely ve výprodeji nebyly...;)...Navíc mám stabilní váhu už hodně dlouho, a chci pak chodit cvičit častěji abych měla trochu vypracované ruce a ploché břicho ;)...takže toho se fakt nebojím...jinak jsem si zkoušela šaty i jinde a nic se mi nelíbilo... lin: no ještě nevím za kolik budou, pač prej paní majitelka je ocení jak přijdou z čistírny... Lucu: jj zahrady jsou na focení určitě super :)...taky se chci fotit v zámeckých zahradách, tak snad nebude pršet ;)
Profilova fotka
hlavně, aby bylo hezky - obřad sice máme uvnitř v kapli, ale pak bych měla ráda krásné fotečky z altánku a pak taky té podzámecké rozkvetlé zahrady a tak - doufám, že začátkem června už bude svítit sluníčko :-)
Profilova fotka
Tak jsme dnes meli schuzku s kameramanem a jsem nadsena....urcite jsme vybrali dobre :)
Profilova fotka
Carry: tak to je super, že jste dobře pořídili :)...my teda kameramana mit nebudeme...
Profilova fotka
nanyska: No ja ho puvodne taky nechtela...prislo mi to zbytecne a popravde jsem nevidela zadne video co by mne nadchlo...a pak jse videla prace naseho kameramana a bylo jasno :) Diky bohu z emel volny termin:)
Profilova fotka
No zrovna jsem včera příteli říkala, že zamlouvám dodavatele a termín nebudu mít ještě dlouho potrvzený...takže se modlím aby to vyšlo...no snad jo...
Profilova fotka
nany: kde, koho a co teda mate? :) Jinak jsem ti kukla do alba a pivonky se mi libi taky...vaham mezi nima a orchidejema...asi ti ukradnu nejake fota z alba :)
1
2
78

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?