31.5.2008 - venkovní obřad

Zobraz úvodní příspěvek
zdravím... vybrala jsem si (tedy vybrali... :-) ) termín 31.5.....i přesto,že prý květen přináší smůlu..... zvolili jsme taky venkovní obřad v krásném altánku.....i přesto, že může být v květnu příšerné počasí.... tak ted nevím, zda to nebylo unáhlené :-N snad nebudeme ale sami, co mají takové bláznivé nápady :-)
Profilova fotka
tak my jedem na návštěvu ke kamarádce a když už tam budem tak jsme ji zaúkolovali jestli by nám nesehnala 40 litrů vína na svatbu ;-)
Profilova fotka
Tak dneska jdu na 1.zkoušku ke kadeřnici - i se závojem, tak bych snad mohla i zítra přidat fota na web. Snad to dopadne alespoň trochu k pokoukání :-)
Profilova fotka
martina: tak to se budem těšit a ať je účes přesně takový jaký chceš :-)
ahojky všem :-) to jija: a odkud přesně budete to víno brát? Já jsem ze Zlína a zvažuji, jestli oslovit kamarádku v Bořeticích, což je ale až u Břeclavi, nebo zkusit někoho na Uherskohradišťsku, což je podstatně blíž - nějakých dvacet kilometrů, ale bez té osobní záruky. Vím, že dobré víno mají třeba v Polešovicích... to martina: držím palce, ať jsi s kadeřnicí spokojená. Já se také chtěla objednat na zkoušku, ale řekla mi, že až v květnu, ať to do svatby nezapomene. Připadlo mi to trošku divné, ale už to nechám tak. Dostala jsem na ni výborné reference, takže budu věřit, že to zvládne na jedničku :-) Jinak jsme už zase pokročili dál - objednali prstýnky z bílého zlata, zlaté řetízky pro maminky (místo dortů) a už máme i svatební oznámení - klasické, elegantní, objednávané přes internet. V podstatě už máme vše s výjimkou svatebního dortu a jmenovek na stůl. A mně ještě chybí pár věcí - boty - bohužel nemohu sehnat žádné, které by se mi líbily a splňovaly základní kriteria jako je barva, vyšší podpatek a otevřený tvar. Podobně jsem na tom s prádlem - samodržící podprsenka v barvě šampaň a mé velikosti je také nedostatkové zboží. A to žijeme už dvacet let v kapitalismu. :-|
Profilova fotka
choco: budem to mít přes kámošku, ona žije v Břeclavi a říkala, že to bude mít od někoho z práce, takže to určitě bude dobré, původně jsem myslela, že to bude mít z Kobylí odkud pochází ale říkala, že od někoho jiného, ale že to bude v pohodě na boty jsem moc nároky neměla, stejně nepůjdou vidět, tak už jsou doma a do šatů naštěstí podprsenku potřebovat nebude - je tam našitá :-) a co nějaké ty internetové obchody třeba danielapradlo.cz? nebo luxusnipradlo.cz?
Profilova fotka
Choco: no zkouška účesu se nakonec přesunula také až na květen - bude mi dělat rovnou i melírky na svatbu a má na mne rezervované celé odpoledne - na konci března bude česat kamarádku a tak budu vidět již odvedenou práci. V představě o účesu se schodneme a tak to snad pak bude OK. Jinak ohledně podprsenky a botiček ti to věřím. Podprsenku pod šaty nepotřebuji a jsem za to i ráda, protože je to alepsoň o starost méně, ale botky jsou opravdu hrůza - chtěla jsem celokožené, podpatek cca 7 cm a ne moc dlouhou špičku, to je bohužel dost velký problém. Byla jsem i v Praze ve speciálce na svatební obuv a většina byla nekožená (1790,- :-( ) a nebo měla hrozně dlouho špičku. Tak jsem nakonec jako zálohu vzala jedny u nějakých rusáků - na přezutí mám pak své rozchozené lodičky a bílé pantoflíčky, tak snad i pokud neseženu nějaké lepší, tak to bude OK
Ahoj holky :-) , já botky budu řešit asi u vietnamců u nás mají super lodičky v šampaň barvě a stojí okolo pětikilka. Já si myslim, že taky nejsou vidět a kupovat botky jen na jeden den když je pak neužiju mi připadá zbytečné, ale pokud chcete některá krásné botičky za docela dobrou cenu zkuste album zolky má super botičky, ale přes internet. =-)
Profilova fotka
na botky jsem se koukala - prodávají je i jinde a tak není problém je zkusit a pak koupit přes net, ale bohužel nejsou kožené :-(
to martina: taky nemohu nic jiného než kůži, neb se mi potí nohy :-N ale věřím, že do května ještě něco objevím. Ony botky sice pod šatama moc vidět nejsou (kamarádka to bez problému zvládla dokonce v černých, neboť ji svatební začaly nehorázně tlačit), ale chci je pak i normálně vynosit, takže to řeším možná trošku víc. to jija: nákup přes internet jsem také zvažovala, ale problém je, že kdyby mi podprsenka nesedla, tak není nikde zaručeno, že o číslo větší/menší bude dobrá. Nemám zrovna konfekční postavu :-S A na to, abych ji pětkrát vyměňovala, asi nemám nervy. Takže včera jsem opět vyrazila do terénu a na jednu dobře padnoucí natrefila, ale byla bílá. Paní mi slíbila, že do týdne zjistí, jestli ji mají i šampaň a pokud ano, tak ji objedná. A kdyby ne, tak asi vezmu tu bílou... tak jsem přemýšlela, co ještě máme na zařízení a zjišťuji, že jediné, co nám zbývá, je dort. samozřejmě ještě nemáme doladěné, co budeme jíst, co bude hudebník hrát a jak přesně bude vypadat kytka, ale vše máme zarezervované. :-D to jija: jak bylo na jižní Moravě? ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak já jsem teď koupila v Praze Honzovi a bráchovi černé boty bez nich ;-). dokonce jsem je pak hned donutila zkusit a sedly jím a navíc je horní část kůže a tak by se to mohlo případně roztáhnout, jedny stály 399, tak jsem to musela využíát akorát škoda že Honza chce na svatbu světlý oblek, takže tyhle boty nepůjdou, ale budou na ples :-) já si kupuju taky více méně jenom kožené boty, protože mám číslo 37,5 a v tom se boty nedělají :-( takže botasky mám 37 a časem se roztáhnou ;-) :-D choco: aha, no já taky všechno nejradši vyzkouším, nějak na to nemám důvěru na jižní moravě jsem zatím nebyla tam jedem za 14 dní, teď jsem byla akorát v Praze na návštěvě u kamarádek :-) a taky super
ahoj holky, moje velikost obuvi je od 40 - 42 jak který :-D sehnat boty v téhle velikosti aby nevypadaly jako kajaky je problém :-D ale nějak to vyřešim vždyť mám ještě dva měsíce a kousek :-)
Profilova fotka
velina: koukám že jsi opačný extrém s botama ;-) ale myslím že určitě něco seženeš a nebudou to kajaky ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak mám za sebou zkoušku líčení a super, doufám že se mi brzo podaří přidat fotky
tak to se už těším na fotečky :-) já mám líčení v ceně šatů, tak toho asi také využiju, ale zkouška bude nutná, protože tu kosmetičku neznám a jsem k líčení dost kritická :-D Nejlépe se nalíčím stejně vždycky sama, ale když je to v ceně x-) je pravda, že stíny třeba vůbec nepoužívám a tak jsem zvědavá jestli mi to očičko vystínuje tak jak budu chtít :-D
Profilova fotka
tak mi to udělala přesně jak jsem chtěla a to jsem jí to ani neříkala ;-). líbí se mi jak jsou ty stíny přes oči v různých barvách a přechází světlejší v tmavší, tak přesně to mi udělala :-) já se právě maluju tak nějak nijak, tak jsem chtěla aby mě namalovat někdo i jinak :-)
taky jí brnknu a objednám se na zkoušku, ale až koncem dubna nebo začátkem května aby si mě pamatovala a věděla jak se mi to líbí :-)
Profilova fotka
já jsem taky původně chtěla jít na zkoušku později, ale slečně mě přesvědčovala, že takhle když se mi to nebude líbit tak můžu vybrat někoho jiného a nakreslila si jak mě líčila ;-). hlavně si docela pamatuje, protože si pamatovala jak nalíčila v září na svatbu kamarádku, která mi ji dohodila :-)
tak to je fakt dobrá já tím, že tuhle neznám tak ji zkusim a pokud bych s ní nebyla spokojená tak se budu líčit sama :-D za ty roky už vim jak :-D
Profilova fotka
když se umíš sama pěkně nalíčit tak proč ne, mi se právě zdá, že se moc pěkně nenalíčím :-(. kamarádka se taky líčila sama a byla moc pěkná :-)
V líčení je pár fintiček, které jsem se naučila kdysi při práci fotomodelky byla jsem na kurzu líčení, takže si ještě něco pamatuju :-D i když se tomu už spoustu let nevěnuju :-)
Profilova fotka
velina: Ty jsi byla fotomodelka? tak to budeš mít určitě strašně krásné fotky ze svatby, budeš se umět usmát a postavit se :-) já jsem si jednou koupila dokonce v Avonu i nějakou tu jejich knihu jak se líčit, ale leží někde zahrabaná a já pořád jedu to samé :-(
:-D no fotomodelka byla jsem jednou na bilboardech v celé ČR a jinak jsem fotila do katalogů ovšem pouze do doby než jsem odjela na šílenou brigádu do kuchyně na 3 měsíce a vyžrala jsem se tam do šílené podoby :-D pak už moje váha neustále kolísala a tak jsem se na to vykašlala, navíc s mojí povahou mě nebavilo poslouchat někoho kdo mi neustále říkal jak se mám tvářit atd..., svatbu nám bude fotit kamarád, tak se docela těšim, jen miláček z toho bude asi trochu nervozní on se totiž nerad fotí :-D
Profilova fotka
tak to asi většina chlapů, ještě jsem neslyšela o žádném co se rád fotí :-D taky máme na focení domluvenou kámošku tak jsem zvědavá co vymyslíme za "pozy" :-D ale i tak být na bilboardech po celé republice to každý není ;-)
:-D pro mě to nic neznamená jen vydělaných pár korun, které v té době stejně padly na školu :-) no i když pravdou je, že to bylo příjemné když mě kamarádi poznávali :-D :-D
Teď mě napadlo, že mě můj nastávající měl vylepenou ve skříňce na bazénu, kam chodil trénovat :-D musela jsem se fakt smát když mi to přiznal a to jsme se ještě vůbec neznali byl to asi osud :-)
Profilova fotka
tak to byla láska hned na první pohled asi z jeho strany :-). pak musel být asi nadšený když Tě potkal i doopravdy :-). určitě lepší brigáda se fotit, než někde uklízet a asi i cenově lepší :-)
no jak kdy na ten bilboard bylo focení asi 5 hodin a to tam byl jenom obličej :-D když jsem pracovala v rybárně tak jsem sice strašně smrděla rybama :-D ale nebyla jsem tak utavená :-D jinak já tvrdim, že to byl osud honzik chodil s mojí segrou na základku a ještě ho učila moje mamka já chodila na jinou školu takže jsme se neznali a když jsme se seznámili a zjistili kdo jsem nedávala jsem tomu moc šancí nakonec to vypadá, že za pár dní budeme manželé :-D
Profilova fotka
tak to musí být u Vás jedině osud, to musí být sranda mít za tchýni bývalou učitelku ;-). moje mamka je taky učitelka, ale přítele neučila ;-) přeju krásný víkend, já to dneska balím o něco dřív a frčím na nákup sedačky do obýváku :-)
Ahoj holky tak jaký byl víkend :-D u nás úspěšný máme konečně oblek jeli jsme pro černý s černým proužkem a odjeli jsme s tmavě šedym s kávovym proužkem, ale moooooc miláčkovi sluší
Profilova fotka
tak hlavně když mu ten oblek sluší :-) my jsme teď byli v Polsku tak jsem se taky dívala na obleky, ale zrovna něco světlého co bysme chtěli neměli, ale neprocházeli jsme všechno tak snad to pak najdem :-) o víkendu jsme chodili po obchodech a nakupovali nábytek ať už máme doma všechno hotové :-). koupili jsme si křeslo a sedačku a 2 knihovničky ať máme knihy kam dát :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?