31.5.2008 - venkovní obřad

Zobraz úvodní příspěvek
zdravím... vybrala jsem si (tedy vybrali... :-) ) termín 31.5.....i přesto,že prý květen přináší smůlu..... zvolili jsme taky venkovní obřad v krásném altánku.....i přesto, že může být v květnu příšerné počasí.... tak ted nevím, zda to nebylo unáhlené :-N snad nebudeme ale sami, co mají takové bláznivé nápady :-)
Profilova fotka
velina: neboj taky určitě na něco "výhodného" natrefíš, zjistila jsem že to chce chodit jen tak nic neplánovat a jenom se dívat a pak je toho plno, ale když pro něco jdeš tak to není :-S
jo to máš pravdu chtěla jsem si objednat od adidas vlizelín včera jsem jí psala a ona už nemá na bazaru žádnou nabídku tak asi žádnej vlizelín nebude to je pech kde ho teď za takhle super cenu seženu fakt nevim 8-(
Profilova fotka
tak třeba na něco natrefíš, vím že holky psala že u nás je za výhodou cenu v nějakém květinářství, ale to máš asi dost z ruky :-(
:-D no docela jo objednám ho odsud asi http://www.krasnasvatba.cz/vlizelin-m...
Profilova fotka
jo to vypadá taky dobře, tak teď už Ti to s tím vyjde ne? když to je přímo obchod :-)
:-D no snad jo :-D
Profilova fotka
tak se pak nezapomeň pochlubit až dorazí já jsem se rozhodla, že výzdobu nechám na restauraci, jsem technický typ, takže bych to ani nedokázala naaranžovat, takže se nebudu pokoušet a nechám to na nich, akorát jim řeknu jakou barvu budem chtít :-)
http://www.horalka.estranky.cz/fotoal... Ahojky, posílám odkaz na pani, která dělá krásné a levné šperky udělá na přání přesně šperk ke svatebním šatičkám. Kamarádka si u ní objednala šperky k šatům co si bude brát na mojí svatbu a tak mě napadlo pani taky oslovit má skvělé ceny a je moc příjemná zkuste to :-D hezký den pa
Profilova fotka
tak já mám nakonec bižu od harman-art, náhrdelník stejný co mám v albu a náušnice a náramek dodělaný v tomtéž stylu, původně jsem chtěla od http://www.mimibazar.cz/bazar.php?alb..., kamarádka měla šperky od ní a dokonce je i jedna z nevěsta na stránkách ;-)
Ahojky, koukla jsem na ty šperky a jsou nádherné. Já jsem si objednala soupravu v salonu, ale když jsem viděla tyhle ručně dělané tak to v salonu zrušim a raději si objednám svoje vlastní :-D
Profilova fotka
ahoj, tak to jsem ráda že se Ti líbí :-) navíc si můžeš říct jaké bys přesně chtěla na míru ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem zase o kus dál - nechala jsem si poslat závoj - ještě na něj nažehlím kamínky, aby se krásně leskl a ještě mám bižuterii z Marcipánu (kupováno v Diplomatu)
Článek se načítá
Profilova fotka
martina: moc krásná bižu :-) a taky závoj, já budu mít podobné lemování akorát jenom pod lopatky, včera jsem si ho objednala od jedné paní z MMB tak jsem zvědavá jak bude vypadat ;-)
Ahoj holky tak hlásím, že máme konečně náhradní termín a to 24.5 na hradě Střekově obřad je venku takk doufám že vyjde počasí 8-)
Profilova fotka
ahoj velina, tak už jste teda vybrali místo na pevno? tak to gratuluju a počasí určitě vyjde, chce to věřit :-)
ahoj jija: termín už je na 100% ve 13h budu vdaná pani :-D jen musíme dořešit to co nám chybí. Včera jsme řešili auta a zasedací pořádek u hostiny, miláček to vše naplánoval asi za půl minuty on si s ničim hlavinku moc neláme. D nes si jdu nechat navrhnout svatební oznámení. Přeji hezký den papa
Profilova fotka
Tak v pátek už mi dorazil objednaný závoj a je opravdu takový jaký jsem chtěla. Jen ho asi doozdobím pár nažehlovacích bílých a vínových kamínků - kamarádka to loni měla a závoj se pak na sluníčku překrásně leskne
Profilova fotka
tak já čekám tento týden prstýnky a závoj tak doufám že všechno v pořádku dorazí :-) velina: takže nás všechny předběhneš ;-) ale alespoň pak bude z koho tahat zkušenosti
:-D ze mě toho moc nevytaháš než se z toho vzpamatuju budeš už vdaná pani :-D
Profilova fotka
to čekáš že z toho budeš tak out? ;-) no co tak alespoň budu vědět že na přípravách spěchá to co už máš :-D
:-D tak out z toho nebudu, ale domluvili jsme se s budoucím manžílkem, že nebudu dávat nikam na net fotky z naší svatby :-( nepřeje si to a já jako jeho žena to budu tolerovat, ale určitě napíšu jaký to bylo 8-)
Profilova fotka
tak hlavně když napíšeš jaké to bylo, fotky jsou osobní a ne každý je chce vystavit ;-) já jsem myslela, že třeba taky pak hned někam mizíte, my mizíme hned v pondělí na svatebku tak se na to už moc těším :-)
Profilova fotka
je holky, máme doma prstýnky od včerejška :-) jsou moc krásné, ale mám zákaz se na ně pořád před svatbou dívat a zkoušet si svůj :-(
Ahoj tak to je super mě dorazil vlizelin, ale bohužel úplně jiná barva něž jsem chtěla, takže ho vracim a objednám jinej :-(
Profilova fotka
velina: tak to je škoda že barva neseděla, hlavně jsi měla radost, že jsi ho konečně sehnala, snad to bude na podruhé lepší ;-)
no to doufám nic neni jednoduchý :-D nejdřív termín a pak vlizelin ještě čekám něco do třetice a snad bude klid
Profilova fotka
tak snad už nic nebude, já mám pocit, že mám poslední dobou taky samý den blbec, naštěstí se to netýká svatby ;-)
já těch dnů blbců mám taky požehnaně je to buď v práci nebo okolo svatby takže nic moc už aby bylo jaro a sluníčko potřebuju trochu vyrazit do přírody a ohřát se načerpat energii a taky trochu relaxovat :-D
Profilova fotka
jo relax to chce určitě, já budu mít relax za 14 dnů - jedem na víkend na jižní moravu pro víno na svatbu tak doufám že se pak dostanu alespoň po 2 do auta :-D
jééé tak to bych taky potřebovala :-D Moravu aspoň na týden :-D ze sklípku bych ani nevylezla jenže tady u nás na severu nic takového není jedině exkurze někam do továrny :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?