31.5.2008 - venkovní obřad

Zobraz úvodní příspěvek
zdravím... vybrala jsem si (tedy vybrali... :-) ) termín 31.5.....i přesto,že prý květen přináší smůlu..... zvolili jsme taky venkovní obřad v krásném altánku.....i přesto, že může být v květnu příšerné počasí.... tak ted nevím, zda to nebylo unáhlené :-N snad nebudeme ale sami, co mají takové bláznivé nápady :-)
cha cha, to je legrace a já myslela, že to tak prožívá jen ten můj :-D zhubnout se totiž snaží taky, ale na oblek se jedeme podívat už teď - tedy pokud mají v Polsku otevřeno i v sobotu.
Profilova fotka
tak koukám, že jsme si všechny vycpaly ty naše chlapy :-D choco: určitě budou mít v Polsku i v sobotu, my tam jezdíme jenom v sobotu ;-) (jezdíme do Těšína na malou i velkou burzu)
:-) já si nestěžuju, můj Honzik za 6let co jsme spolu přibral asi 15kg :-o je to dost, ale já taky mám 8kg nahoře je to tim, že jsem se snažila předvádět své kuchařské dovednosti teď už se tolik nesnažim a je to opět znát už mám 1kg dole :-D nebo že by to snad bylo tím předsvatebním stresem do svatby plánuju ještě tak 4kg shodit, ale nevim kamarádky tvrdí, že to půjde samo obzvlášť měsíc před svatbou jdou prý kila dolu úplně sama. S tim oblekem - slyšela jsem, že hezké obleky mají v Olympii, ale to Polsko je dobrej nápad jen to tam vůbec neznám ani nevim kam se tam na takový nákupy jezdí :-)
to jija: díky za tip do toho Těšína. Zatím nevím, kam přesně pojedeme, necháme si ještě poradit od kamaráda, který v Polsku už oblek kupoval. u nás je to podobně, partnerství "svědčí" nám oběma :-D já se však konejším tím, že svatební šaty postavu hezky vytvarují samy o sobě...
Profilova fotka
jo tak to ten můj přibral 40 kg :-D když jsme spolu začli tak vážil míň než já :-D (o fous) a dneska má sto :-D ale u něho lítá váha jak splašená, klidně i za 14 dní 10 kg a to stačí aby začal cvičit, ale pak to jde i rychle nahoru. já mám teď stejně jako když jsme spolu začli, ale mezitím se mi povedlo shubnout 6 kg, které mám díky státnicím zpátky :-(. no uvidíme, ale mám šaty aby mi zakryly břicho :-D
Dobré ráno, to je dnes venku, ale hnusně co v Ústí od rána leje a je tma jako v noci vůbec se mi nechce pracovat :-)
Profilova fotka
velina: tak mi se nechce pracovat asi nikdy :-D ale vždycky se nějak přemůžu ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, ahoj Jijo :-) Vcera jsem si na tebe vzpomnela, ze jsem se zapomnela zeptat, jak ti dopadla ta zkouska z anglictiny ?! A ty mas svatbu uz v kvetnu?
Profilova fotka
edita: tak jsem to udělala za C, ale hlavně že to mám svatbu jsme museli přesunout, v našem termínu už měl pan farář něco jiného a o týdne později to nešlo kvůli tomu že by Honza nedostal dovolenou :-(. koukám že Ty jsi to pro změnu posunula dozadu ;-)
Profilova fotka
No jo, a jeste navic to mame v nedeli :-| (taky kvuli partnerovi a praci), nejdrive mi to prislo divne, ale uz jsem si zvykla. Mate super svat. oznameni ;-) :-D ja si sem to nase zkusim ulozit o vikendu.. Tak zatim! P.S. "C" je v pohode, jak rikas, hlavne zes to udelala. Takze ted CAE? 8-)
Profilova fotka
No my se snažíme zhubnout také - hned po Novém roce a hlavně první zkoušce šatů jsem si řekla, že to už musím s tou váhou nějak vyřešit. Zatím se držím - mám přece dobrý důvod ne? :-)
Profilova fotka
edita: to ještě nevím, chtěla jsem ale kámoška mě odrazuje, chodí na to prý je to děs, akorát slovíčka jako slzné kanálky tak uvidím :-S . no neděle je zvláštní, ale když vám to vyhovuje tak proč ne martina: tak to jsi dobrá, že se držíš, já to vydržím tak 2 dny a pak sežeru na co příjdu :-( a hlavně čokoládu, nekupuju si ji, ale pak mě přepadne chuť a makám do obchodu
Článek se načítá
ahoj holky, tak jsme včera byli v Polsku - ve Vlodislavi u Jasterzebi (tak nějak se to píše, asi 25 km za Petrovicemi). A hned ve druhém obchodě jsme pořídili černý oblek + vestu za 2200 Kč a v dalším smetanovou košili, manžety a zlatou kravatu za cca 800. Takže cena úplně super a hlavně to mému miláčkovi sedlo, nemá totiž úplně konfekční postavu :-N Také jsme byli v sobotu v Ostravě na svatebním festivalu v domě kultury, ale to nás moc nenadchlo, bylo tam pár stánků, hlavně prstýnky, jinak nic moc. Dnes budeme objednávat už napevno hudebníka, sice jsme ho neslyšeli, ale má hodně dobré reference. takže jsme zase o velký kus dál!!! :-)
Profilova fotka
choco: tak gratuluju k obleku, to se vám fakt povedlo. my jsme byli na vetrhu taky, ale šli jsme akorát pro prstýnky, protože měla být sleva, ale jinak tam fakt nic nebylo, ale nám stačily ty prstýnky ;-)
Ahoj holky, tak tu máme pondělí další týden za námi, dnes jde můj miláček taky vybírat oblek jde se svojí maminkou. Tak nějak jsme se dohodli, že on neuvidí moje šaty a já jeho oblek dřív než ve svatební den. Pro jistotu jsem vzala svojí nastávající tchýni mrknout na moje šaty aby ženicha patřičně doladila je to moje spřízněná duše a tak jí věřím, že můj Jenda bude fešák jak se patří :-) Prstýnky ještě nemáme, ale tento měsíc je chceme taky pořešit a taky v co nejbližší době udělat svatební oznámení je toho ještě spousta co se musí dořešit. Taky jsem se chtěla zeptat nemáte někdo zkušenost s malými lahvičkami vína jako dárek kolik to asi stojí já mám nabídku okolo 30kč, tak nevím jestli to není moc a nebo málo fakt nevim díky za radu
Právě mi zrušili svatební obřad hrůza musím rychle hledat náhradu :-(
Profilova fotka
velina: tak to je hrůza, jak to že Ti to jen tak zrušili :-(
ahoj jija - máme to na zámku a najednou si vzpoměli, že tam mají slavnosti je mi z toho nanic vše mám zamluvené na 31.5. a ted nás nikde neoddaj, protože v tomto datu nikde v Ústí neoddávaj vůbec netušim co budeme dělat
Profilova fotka
tak to je fakt hrůza, že to není ani kam přehodit, když nikde jinde neoddávají :-(. a už asi máte všechno na ten termín zamluvené co - restauraci, oznámko a tak :-(
jo krom oznámení úplně vše - kapelu, hospodu, kameramana, šaty atd pokusim se to přehodit, ale obávám se, že o něco zaručeně přijdu :-( mám sto chutí pani matrikářku kopnout do .... jak je možné, že nás nechala zamluvit a zaplatit termín, který nedělaj svatby!!!!
to velina: tak to je šílené. v každém případě, kdyby Ti měla kvůli změně termínu propadnout nějaká záloha, dala bych to k úhradě radnici, protože to byla její chyba. A kdyby se k tomu neměli, klidně bych to řešila přes místní noviny. to je totiž nehorázná chyba. V každém případě Ti přeji, ať k ničemu takovému nedojde a podaří se vám vše přesunout na jiný, neméně pěkný termín. držím palce! to jija: jo s tím oblekem to byla klika. zvlášť miláček je šťastný, protože z toho shánění a zkoušení měl docela hrůzu. Taky jsme si zadali oznámení - přes internet. zítra by nám měl přijít náhled, jsem moc zvědavá... :-) a jaké máte prstýnky?
tak po celém dni telefonování a ježdění :-p se nám podařilo vše přesunout na 24.5. nechali jsme si vrátit zálohu na matrice a zítra mažu na jinou matriku, takže jestli vše vyjde nebudeme se brát na zámku, ale na hradě, jen doufám, že tam budou mít ještě místo pokud ne tak se vrátíme k původnímu místu pro jistotu jsme si to nechali v záloze a domluvili si náhradní termín :-) Díky za podporu bylo mi fakt ouvej :-)
Profilova fotka
choco: oznámení bude dělat přítel, teda jestli mu vyjde čas, protože teď nestíhá, něco už má v hlavě tak jsem na to zvědavá, máme na to fotky co jsou v albu tak bude vybírat. prstýnky máme ty co mám v albu, byli jsme pro ně na veletrhu za 2-3 týdny by měly být doma ;-) velina: tak super že se Vám to podařilo přesunout, my jsme taky přesunovali o týdne dopředu, ale naštěstí jsme měli akorát rezervaci v restauraci a nikde žádné zálohy, ale to bylo ještě před vánocemi. hrad bude určitě taky hrozně krásné místo. tak držím palce ať už nemusíte dělat žádné změny
jija: tak vše nakonec dopadlo dobře máme vše přesunuté a taky dvě rezervace na obřad jak na zámku tak na hradě teď už jen vybrat místo :-)
Profilova fotka
velina: tak to je super, že se Vám to tak povedlo, teď jsi vlastně týden před námi a rychle se Ti přiblížila svatba :-D
Ahoj jija :-D už to neni ani 100dní =-) mě to nevadí, ale když pozoruju drahou polovičku jak je stále v klidu a s ničim si nedělá hlavu začínám být trošičku nervózní. Stále ještě nemáme 100% rezervaci obřadu máme sice bloknutý dvě místa, ale ještě jsme to nebyli potvrdit taky nemáme prstýnky, oznámka a spousty dalších věcí :-o jak jste na tom vy co ještě chybí jen pro orientaci :-)
Profilova fotka
tak my máme domluvené místo, pak restauraci, mám šaty, boty, bižu a punčochy, a máme objednané prstýnky a tím to končí. kytku míním řešit později, koláčky a dorty bude řešit mamka a Honza si oblek a boty koupí asi začátkem května ;-)
Tak to toho máte hodně Jenda si taky bude kupovat oblek až dýl, o koláčky se stará mamka a kytku neřešim Honzik ji chce vybrat sám. Mě chybí boty, punčochy i prstýnky :-) jé asi na tom budu muset zase začít trošku pracovat. Chtěla bych si objednat botičky Witt od Zolky o víkendu udělám objednávku tak jsem zvědavá jaký budou a hlavně jak budou sedět mám totiž Popelčí nožku 41 :-D
Profilova fotka
tak já jsem vzala botky náhodou, chtěla jsem si vzít boty co mám doma bílé ale mamka mi to zakázala, že si musím koupit a v praze jsem je našla v obchodě za 199 tak to jsem zvít musela, jsou spíš letní páskové a punčochy jsem taky natrefila jen tak náhodou naproti těch bot za 147 :-) a prstýnky jsme objednávali na svatebním veletrhu, protože byla na ně 10% sleva, jinak bysme to nechali na začátek dubna, jsem takový vychýtávač slev :-D
jija: ty jo tak to ti snad i závidim naprostá pohůdka fakt super 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?