31.5.2008 - venkovní obřad

zdravím... vybrala jsem si (tedy vybrali... :-) ) termín 31.5.....i přesto,že prý květen přináší smůlu..... zvolili jsme taky venkovní obřad v krásném altánku.....i přesto, že může být v květnu příšerné počasí.... tak ted nevím, zda to nebylo unáhlené :-N snad nebudeme ale sami, co mají takové bláznivé nápady :-)
1
2
12
to nebudete, my uvažujeme o termínu 1. nebo 8.5.08 a obřad budeme mít taky venku. myslím, že květen je teplý měsíc a navíc málokdy prší. snad nám to výjde :-) :-) kde budete mít svatbu, jestli se můžu zeptat?
penzion v krásné obci Čeladná - u Frýdku-Místku - pod Beskydami a vy?
no tak to je náhoda, moji rodiče jedou do čeladné tenhle víkend na wellness pobyt :o) myslím, že se to menuje Sepetná? je tam polárium, ne? no my jsem z Hradce Králové, takže někde v okolí :-)
samozřejmě Čeladná a jmenuje, vypadávají mi písmenka ;-) jsem už přepracovaná :-)
jo,je tam polárium,ještě jsem tam ale nebyla, ale budem to mít jinde, penzion U Holubů... je fakt, že penzionů a hotelíčků je tam požehnaně....je to krásná obec.... přepracovaná? ve státní svátek večer? :-)
hele právě jsem koukla na tvé album...to je fakt dobrá věc, dáš si tam fotky a tipy co se ti líbí 8-) .... a hlavně ...já miluju tulipány :-)
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Myslím, že květen je úžasný měsíc na svatbu. My ji máme taky v plánu, dokonce přesně ve stejný den, tedy 31.5. a taky venku. Určitě to bude super a žádné neštěstí to nepřinese!! Ať se vám vše daří :-)
tak to je super, máme také termín 31. května :-) svatba sice venku nebude, ale u penzionu, kde budeme mít hostinu, je docela velký prostor pro děti a rybníček na chytání pstruhů (patří k penzionu a chtěli bychom tam na chvíli jít, ať je legrace - nastávající je rybář :-D ), takže by nás pěkné počasí taky potěšilo.
Profilova fotka
ahoj, taky máme termín 31.5. ale nebude to venku, původně jsme to měli mít o týden později, ale pan farář nemá čas tak to máme posunuté :-)
náš původní termín byl také 7. června, ale na úřadě už bylo beznadějně plno. takže jsme zvolili květen, lásky čas ;-)
Profilova fotka
tak nám pan farář spíš navrhoval o týden dozadu, ale to by přítel nedostal dovolenou na svatební cestu, protože u nich začíná sezona, takže jsme šli o týden dopředu a je to super, moc svateb není, takže v pohodě s restaurací a snad i se zbytkem :-)
ten náš květnový termín je vlastně už třetí. nejdřív jsme to na úřadě posunuli na čtrnáctého, ale to zase nebylo volno v restauraci. takže nakonec zvítězil květen, kdy je opravdu volněji. Když už bylo vše domluvené, ukázalo se, že moje svědkyně bude tou dobou v osmém měsíci těhotenství! :-. ale i po poradě s ní jsme to nakonec nechali takhle, takže doufám, že vydrží :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
jo tak to snad vydrží lepší dřív než později, to by už nemusela stihnout ;-) já mizím, přeju krásný víkend a ještě lepší oslavu nového roku
Tobě taky, pa pa :-)
Profilova fotka
Také se připojuji k termínu 31.5.2008 venku - v Kladně v zámecké zahradě. Kdyby bylo náhodou ošklivo je alternativa na radnici nebo v galerii na zámku.
My se brali v květnu (25.5.) a bylo krásně, teplo jak v létě. Měli jsme sice obřad na radnici (Kladno), ale focení proběhlo v zámecké zahradě. Hostina v LaParku byla super, protože tam je zahrada, takže jsme mohli být odpoledne venku.
Profilova fotka
ahoj holky, začínáte už být nervozní? já jsem si říkala, že v lednu začnu s pořádnýma příprava a pořád se k ničemu nemám :-N tak začínám být trošku nervozní
Profilova fotka
taky jen tak brouznám na netu - teď jedeme na hory a tak jsem říkala, že začnu bláznit potom ale myslím, že pořádně to začne až po svatebním veletrhu v únoru
ahojky, ještě před pár týdny to vypadalo, že květen je daleko, ale jak se ten rok překulil, začínám mít pocit, že nestíháme. Máme zamluvený obřad a restauraci a já šaty, ale jinak nic. bydlíme asi 120 km od havířova, kde bude obřad. Takže většinu zařizování směřujeme na konec ledna, kdy tam pojedeme - šaty pro družičku, cukroví, koláče, hudba, snad i prstýnky... Co mne teď trápí nejvíc, je to, že nemám tip na žádnou schopnou kadeřnici. na internetu také není žádná extra nabídka...
Profilova fotka
choco: tak já už taky začínám pomalu stresovat, ale už jsem si udělala harmonogram a tam si zapsala, kdy chci co stihnout a hned jsem alespoň o trošku klidnější ;-) kadeřnici budu mít svojí, takže nevím jak s nějakou jinou, kterou poradit :-(
to jija: díky za starost s tou kadeřnicí ;-) ono to nějak dopadne. nejspíš zkusím nějakou naslepo, nechám se učesat, a buď budu spokojená, nebo budu hledat dál. Ten harmonogram je určitě dobrá věc, sice si říkám, že vše, co je protřeba zařídit, mám v hlavě, ale když to člověk vidí na papíře, dokáže si to jistě lépe rozvrhnout a hlavně kontrolovat. zřejmě se do něj také pustím :-) a kde budete mít tu venkovní hostinu, smím-li se zeptat?
Profilova fotka
my právě budem mít vevnitř, ale na tenhle termín je málo lidí, tak jsem se "vtěrla" sem :-N ale budem chodit asi ven na zahradku :-) já právě pořád zjišťuju co všechno mi ještě chybí do harmonogramu zapsat a to jsem už asi 3x měla pocit, že tam mám všechno =-)
tak to jsme na tom podobně, my také uvnitř a vedly mne sem ty samé důvody :-D hm, asi se do toho harmonogramu pustím ještě dnes. nevíš, kde se dá koupit podvazek? ve svatebním salonu?
Profilova fotka
jo to netuším, akorát vím, že ho tady hodně holek vyrábí a prodává, většinou v bazaru, ale některé to mají napsané i v albu
Profilova fotka
tak už jsme si koupila minulý týden bílé punčochy tak mám z toho radost :-) a ještě větší že se nám podařílo sehnat levně letenky na svatební cestu - hurá :-D
Profilova fotka
no koukám, že tady příspívám jenom já :-( ale nedá mi to se nepochlubit, už má šaty! dokonce jsem si je koupila a mám je doma, tak mám hroznou radost
ahojky, ne ne, já Tě v tom nenechám :-D ale v práci nemám na brouzdání čas. Tak to je skvělé, myslím ty šaty. já vůbec neuvažovala o tom, že bych si svatební šaty koupila, ale má to něco do sebe, minimálně to je krásná památka. Máš je v albu? Já jedu za týden do havířova, budeme kromě jiného vybírat šaty pro družičku. A zjistila jsem, že ty podvazky mají normálně ve svatebním salonu, takže si tam nějaký pořídím. jdu se podívat do Tvého albíčka ;-)
Tak si nejsem jistá, jestli ty šaty v albu jsou opravdu ty s velkým Š? Kostelík je nádherný. a kam letíte na svatební cestu?
Profilova fotka
ahoj choco, jsem ráda, že mě v tom nenecháš ;-). jo v albu už mám jenom ty šatičky co jsem si vybrala, ale nejsou na mě, nějak jsem se v nich nefotila, když jsem si je kupovala, ale chci je ukázat sestřence tak si je možná vemu a vyfotím se. já jsem si právě dala cenu 5000 což bývá nejnižší půjčovné a říkala si, že jestli najdu levnější šaty na koupi co se mi budou líbit tak je beru ;-) na šaty pro družičky se teprv chystám, to bude zajišťovat sestřenka, protože manželka jejího bratrance vlastní půjčovnu ;-) na svatební cestu letíme do Paříže, říkala jsem že chci na nějaké profláknuté romantické místo a do Benátek přítel nechtěl tak jsme vybrali Paříž :-) kostelík je krásný, Honzu taky tak nadchnul, že je i ochotný oženit se v kostele :-D
Profilova fotka
Taky tě v tom nenechám - svatební nervozita také pomalu stoupá. Ve středu jsem byla na matrice vyzvednout papíry a v pondělí je půjdeme podepsat (musíme to mít hotové do konce ledna). Hostina je také předběžně domluvená - tedy máme rezervována 2 místa. Minulou sobotu jsem byla na šatičkách a zítra jdu na druhé kolo - v těch zítřejších salonech jsou max. ceny za půjčení 3900,- Na prstýnek už jsem se také koukala a představu už nějakou mám, takže to nejdůležitější je snad už alespoň rozpracováno
1
2
12

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?