28.8.2010

Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
1
2
30
Ahojky,ne uplně tenhle datum,ale 26.6. 2010...
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
luuciinkka • Dnes v 08:46 Je to někdo, kdo si v tento den řekne "ano"
Profilova fotka
Ahojky, taky se vdávám 28.8.2010 na zámku Kozel
Profilova fotka
Ahoj, ano my také :) Mlýnský domov, Jinočany u Prahy :)
Profilova fotka
Ahoj! také jsme vybrali toto datum, budeme se brát v zahradě Sedláckého dvora (tam bude hostina) v Jiřicích u Humpolce... Jak jste na tom s přípravami? :-)
Profilova fotka
ahoj, i já se vdávám v tento datum v želivském klášteře!
ahojky, taky se hlásím na toto datum :) svatba bude na mariánském poutním místě ve Štípě a hostina v Restauraci Lešná :)
Profilova fotka
Holky, co máte už zařízeno? Já toho moc nemám, když pominu kapelu a restauraci... A nějak se mi zařizovat nechce... Říkám si, že mám času dost. Jak jste na tom vy?
nnyha: No já to mám trošku jinak, protože letos končím školu a do toho pracuji, tak jsem chtěla mít do začátku semestru zařízeno to nejdůležitjěší: místo (restaurace, kostel), pak jsme zařídili kapelu, foto, video, tak na půl cukrářku. Více už myslím není potřeba spěchat. Ted jsem byla poprvé se mrknout na šaty, jenom tak okuknou :) a pomalu budu vybírat. Chodíme už na přípravu na faru, takže to taky nějaký čas zabere a tím, že ještě plánujeme stavbu atd., tak je toho tolik, že nevíme, kde dřív skočit :D
Profilova fotka
tak my máme zamluvenou kapelu a místo na hostinu, na matriku jdeme v lednu - dříve nejdou rezervovat termíny. Jinak taky si myslím, že je ještě dost času... Šaty mi bude šít moje šikovná maminka, svatební dort a cukroví zvládneme společnýma silama :-) každopádně hodlám nakupovat věci postupně... tak od ledna pomalinku začnu
Profilova fotka
danuska01: přesně moje řeč! Jsem ráda, že nejsem sama. Mám to naplánované podobně jako ty.
Profilova fotka
Zdravím budoucí nevěsty. U nás to vypadá, že toto datum bude taky náš den D. Ale ještě jsme se na tom konkrétně nedomluvili....Ale já vůbec nevím, co všechno bych měla zařizovat :-D a požádána sem byla u vánočního stromečku
Článek se načítá
pellullinka: tak Tě vítám mezi nás :) No doporučuji co nejdříve zajistit místo obřadu, a pak hostiny, no a pak už můžeš zařizovat - fotograf (kamera), cukroví, hudba a pak už v klídku prozkoumávat salony a vybírat šaty, pak oznámení, prstýnky, apod... :) Nejdůležitější je ale zamluvení místa hostiny a obřadu, to bývá někdy problém...Jinak určitě využij plánovač, který je na těchto stránkách po zaregistrování, mě moc pomohl :)
Profilova fotka
ivanko děkuju moc. Vůbec se tu nevyznám, kde si třeba mohu najet na profil nějaké registrované slečny.... No místo obřadu máme vybrané, ale musíme zjistit jestli nemusíme být pokřtěni atd. a místo hostiny ještě nemáme vybrané...Přítel to nechává na mě. Jinak sem se chtěla zeptat, výzdobu na stůl si musím přinést asi svou že?A jak je to s cukrovím? co se dělá, co se hostům dává a tak? My chceme totiž oběd jen s nejbližší rodinou a svědky a potom na tom samém místě jako byl oběd udělat grilovačku nebo opékání s rautem kde budou i kamarádi a tak
no jestli myslíš profilem album, tak to můžeš buďto z hlavní stránky a nebo tady v diskusi u každého příspěvku je foťáček a když je dobře "viditelný" - dotyčná má album, tak na něj klikni a dostaneš se do alba. Pokud najedeš na fotku, pak vidíš, kdy má daná osoba svatbu, odkud je, apod.... Jinak s výzdobou se musíš domluvit v restauraci, to ti nepovím, je to individuální, někdo výzdobu dělá, jinde si ji můžeš udělat sama... Cukroví se zase musíš domluvit s cukrářkou...my to máme tak, že jsme řekli kolik máme lidí na svatbě a pak jí musíme říct, kolik lidí máme na "rozdání". U nás je zvykem, že den před svatbou dostanou cukroví domů i ti, kteří na svatbě budou a samozřejmě ti, kteří nebudou. Ale je to invidividuální, každý to tak nedělá. Podle toho ona udělá počet cukroví...druhy to necháváme na ní, nějaé drobné, něco jako vánoční. A samozřejmě koláčky, ty máme zase u někoho jiného. Dorty budou tři jeden centrální a dva pro rodiče. Toť asi tak v kostce vše...
Profilova fotka
ivanko děkuju. A můžu se zeptat jestli si můžu diskuzi někde uložit jako oblíbenou? Abych ji nemusela vždy hledat?
Není zač. no, já to mám klasicky v záložkách v internetovém prohlížeči...jestli to lze uložit někde jako oblíbená, to nevím. :)
Profilova fotka
No tak sem na sebe zvědavá. Vůbec sem netušila, že svatba by měla být v nějaké barvě atd. Strašně se mi líbí slunečnice a myslím, že by to i k srpnu krásně šlo, takže se rozhoduji mezi žlutými a světle zelenými doplňky...Holky kolik vám je? Máte už některá dítko?
Profilova fotka
pellulinka: ahoj, já taky netušila, že svatba má být v nějaké barvě, ale zase na druhou stranu si s tím hlavu nelámu. Barvu hostiny nechám na panu vedoucím z restaurace a zbytek svatby nějak barevně sladěvat nebudu...
Profilova fotka
nnyha: Jojo taky to tak jistě jde. Taky to nebudu nijak řešit, jen možná hodíme řeč s restaurací kde bude oběd, aby se mi stůl líbil....
Profilova fotka
tak to mi určitě taky. Jen jsem chtěla říct, že nepřijdu do restaurace, a neřeknu panu vedoucímu, aby mi udělal hostinu třeba do žluta. Ale určitě se na barvě dohodneme, nesnesla bych mít třeba hostinu do fialova. Nic proti těm, co se jim tahle barva líbí, ale mě nějak nesedí...
Profilova fotka
mě se fialová líbí, ale ne tak moc, abych si ji zvolila. Koukala jsem, že budeš letos maturovat. Já maturovala vloni. Je ti tedy 19 nebo 20?
Profilova fotka
v současné době je mi 19, ale vdávat se budu jako 20letá... a jak jste spolu dlouho?
Profilova fotka
teď 3.ledna máme výročí 4 roky...no a já se budu vdávat jako 21letá a se skoro 1,5 letým mrňousem
Profilova fotka
jé, ty už máš miminko? tak to ti závidím!
Profilova fotka
děkuju. jojo teď je mu 9 měsíců. Maturovala sem s ním už. 14dnů po porodu sem psala písemný a 2 měsíce po porodu ústní. Byl to horor, protože sem od ledna do konce února ležela v nemocnici, takže sem měla individuál a ve škole prakticky nebyla. No ale učení sem se nezbavila, teď sem na Bc. dálkově.
Profilova fotka
ty jo, tak to tě obdivuji! Já už bych taky chtěla, ale až po svatbě. Ne že bych byla úplně moc věřící a tak dále, ale chci právě v klidu odmaturovat a pak se s přítelem ani moc neuvidíme. Takže to vyjde až po té svatbě. a co máš? chlapečka, nebo holčičku? a jméno?
Profilova fotka
No taky jsme to plánovali po maturitě, ale ten rok už nás nevytrhne. Máme chlapečka Jakuba. www.kubajz09.rajce.idnes.cz
Profilova fotka
musím jít spát, Kubík mě ráno (neli v noci) bude budit, tak abych byla trochu použitelná. Dobrou ;-)
Profilova fotka
to já říkám taky, ale... každopádně chlapeček je nádherný a fakt ti ho závidím. hlavně v dnešní době už se takhle mladé maminky a nevěsty moc nevidí
1
2
30

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?