28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
tak holky ve středu se jdeme domluvit do restaurace, tak snad to klapne. Místo obřadu a matrika je zarezervovaná!!! A já se s mamkou musím vydat kouknout na šatečky...
Profilova fotka
pellulli, až budeš mít zkoušení šatů za sebou, tak čekám podrobnou zprávu :-D ať to v té restauraci vyjde!!!
Profilova fotka
jasně danuš, budeme všechno fotit a dám vědět jak to kde vypadalo :-)
Profilova fotka
Do restaurace jsme se ještě nedostali, ale děláme na tom. nějak neni čas :-N V březnu se chystáme na lov šatů do Polska, a když tam nic neseženem tak si nechám něco ušít. Přece jenom s mojím poprsím se šaty špatně hledají. Když řeknu velikost D nebo E tak se všude pupínkujou. A na peníze to vyjde stejně. :-D
Profilova fotka
socina: nechci si hrát na moudrou a zkušenou, ale poradila bych ti, abys do té restaurace šla co nejdřive. kamarádka se vdává v říjnu a už jí asi tři restaurace řekli, že je termín obsazený! fakt nechápu... jinak já na lov šatů vyrazím v březnu! jenom to okouknu a třeba se do nějakých hned zamiluji, ale upřímně doufám že ne, neboť se chci podívat po více salónech a znám se, jakmile se mi něco líbí, už jinam nejdu...
Profilova fotka
s tou restaurací... taky bych tam zašla co nejdřív, protože spoustu holek to začalo ted po novém roce řešit... třeba v naší restauraci mají od června do října už plno... a kapela měla plno už v prosinci
Profilova fotka
nnyha: tak mám pocit, že se nám v pelhřimově nikdo nevdává :-D
Profilova fotka
vůbec! což je docela škoda... asi je pelhřimov moc malé město. hele, a už jsi řešila fotografa a kameramana? budeš je mít na svatbě? a budeš je mít z Pelhřimova?
Profilova fotka
no nám bude svatbu fotit kamarádka, ale co vím, tak spoustu lidí si bere na focení Štěrbu... kameru vyřeším asi nějak operativně... ale rozhodně nebudu nikoho platit
Profilova fotka
no mě by právě zajímalo, kolik si fotograf a kameraman můžou říct. u fotografa si nejsem jistá, jestli ho chci. jedni (včetně mých rodičů) mi říkají, ať si ho vezmu aspoň na pár fotek, jiní mi zase říkají, že je to zbytečnost. co myslíte vy, holky? a kameramana bych chtěla, ale také nevím, kolik si za ten půl den vezme...
nnyha: Osobně fotografa i kameramana doporučuji. Časem na spoustu drobností zapomeneš a jediné co ti to připomene bude video a fotky. Přitom fotky jsou jedna z nejhezčích památek, které vydrží desítky let. Já budu mít kameru i foto na celý den a každý si řekl tak cca 4-5 tisíc. Někdy ani jako hlavní účastnik svatby nejsi u všeho a tak ti video a foto umožní být tam, kde jsi nemohla být... např. když se oblékáš tak nejsi u hostů apod., ale kameraman i fotograf přelétne všude :)
Profilova fotka
já trochu problém s tím kameramanem... prostě nechci, aby mě někdo točil, mám trochu fobii :-) fotky chci určitě, protože naše šikovná fotografka mi udělá takové fotky, že tam budu uplně nejkrásnější :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
My taky budeme mít foto, ale profi kameru nechci. Můj názor zase je, že ten člověk co tě nezná může natáčet lidi, kteří pro tebe nejsou třeba úpně tak důležití..nám to natočí asi mamky přítel, natáčí všechny akce a vždycky to dopadlo dobře..Holky tak ve středu na mě myslete, ať ta restaurace dopadne dobře!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
já si zase říkám, že pro mě ta kamera je lepší, je to pro mě takové živejší, osobnější, ale nevím. třeba si to také nechám natočit jen tak amatérsky, podle toho, kolik by si kameraman řekl. Je fakt, že švagrové to točil profesionál a bylo to fakt děsný. ty důležité okamžiky vůbec nenatočil, ale hlavně že tam nechal celou hodinovou mši v kostele. :-| ale kamarádce a tetě točil někdo jiný, a ty to měly zase nádherné, tak uvidím. a s tím fotografem si to ještě rozmyslím, ale díky za rady ;-)
Profilova fotka
nnyha: určitě to udělej tak jak chceš. Každému vyhovuje něco jinýho. Já sem těma kamerama nějak zklamaná, nebyla sem na svém maturitním plese, protože sem ležela na rizikovém v porodnici a ten debil usekl proslov, usekl "můj nástup"..prostě to celý podělal!!!A nerada bych byla takhle zklamaná u videa ze svatby
Profilova fotka
nnyha: jestli nechceš fotografa, tak proč ne... hlavně, aby ty jsi byla spokojená!!! :-) já mám hrozně hodnou maminku a skvělou budoucí tchyni a vim, že mi chtějí jenom pomoct, ale někdy trvat si na svých zásadách dá práci :-D zrovna s tím videem mám také špatné zkušenosti a nehodlám dát 5 tisíc za to, aby pak na videu vlastně ,,nic,, nebylo...
Ono je důelžité vybrat dobrého kameramana. Viděla jsem videa, která byla otřesná, ale zase videa, kdy opravdu chodil mráz po zádech, videoklipy, sestřihy, kdy se nevěsta obléká, zadívá se do zrcadla a tam vidí oblékat se ženicha, ale ne nijak kýčovitě, naprosto přirozeně a profesionálně nebo vícekamerové záběry obřadu, kdy při slibu vidíte i reakce svatebčanů a je to prokládáno stejně jako jsme zvyklí ve filmu...osobně si myslím, že stejně, jak je nutné vychytat dobréoh fotografa, je nutné najít dobrého kameramana, aby výsledek stál za to. Některý dává rovněž záznam nesetříhaný bez podkresu hudby, aby si novomanželé někdy mohli poslechnout i rozhovory, atd... a potom variantu sestříhanou, s hudbou, videoklipy, takovou, která se půjčuje široké rodině a nikoho to nenudí. U dobrého kameramana si můžete sami vybrat záběry, které chcete ve videu sestříhat, hudbu na podkres, která se vám líbí, apod. Ale uřčitě každému vyhovuje něco jiného a je to hodně o zkušenostech. Na druhou stranu nechci nikoho z hostů obtěžovat tím, aby musel fotit či točit. Chci, aby se pozvaní hosté bavili a všechny tyto okamžiky má za úkol zachytit kameraman a fotograf, nenápadně, ale výstižně.
Profilova fotka
my o kameru nějak moc nestojíme. Fotografa určitě mít budem, teda snad, nějak jsme mu ještě nezavolali. Do té restaurace určitě zajdeme co nejdřív. I když my bydlíme v takovém pidi městečku tak tady se moc lidí nebere.
Profilova fotka
tak pellullinko jakpak jste pořídili???
Profilova fotka
Už se to začíná rozjíždět. Máme zamluvený termín an matrice, fotografa a restauraci :-D Už jen ty šaty
Profilova fotka
danuska: nakonec jsme tam vůbec nejeli. A doma jsem o tom mluvili a asi uděláme klasiku, takže oběd i párty budou pod střechou a budeme mít nějaký řízečky, obložený mísy a tak. Uděláme to v restauraci, která je v malý vesničce 5km od tábora (bydleli jsme tam) a vyjde nás to určitě mnohem líp finančně, protože třeba flašky si budeme moct koupit svoje a mísy si můžeme udělat samy atd. A vzhledem k červené výmalbě salonku uděláme oranžovou výzdobu stolu (ne moc oranžovou, jen pár doplňků), myslím, že zelená by se hodně tloukla, co myslíte?
Profilova fotka
já myslím, že jste to vymysleli dobře... my máme taky hostinu na malé vesnici, vyjde to tam prostě levněji... ta oranžová bude super, zelená s červenou - nee :-)
Profilova fotka
zelená s červenou by vypadala jak na vánoce. Červaná a oranžová, super, neni co dodat.
Profilova fotka
holky fakt? děkuju moc!!!!jste hodné, že semnou souhlasíte. Danuš: jojo určitě to vyjde levněji a třeba bude i uvolněnější atmosféra :-D Jinak holky mám vybranej dort, dám ho do alba...a co u vás nového? JO a v týdnu půjdem asi omrknout šaty..
Profilova fotka
takže... já jsem si koupila botky (mám je v albu) a vymysleli jsme s přítelem svatební oznámení... budu si ho nakonec částečně vyrábět sama :-) kdyby některá z vás přece jen chtěla výzodbu a nechcete za to dát spoustu peněz, tak mi pište do IP o stránky velkoobchodu s galanterií... mají třeba 9m organzy za stovku... jedinou podmínkou je, že nedělají zakázky pod 500, ale mají toho opravdu spoustu (nejen výzdobu)
Profilova fotka
na ty šaty se chystám koncem února... trochu se toho děsím, nemám moc ráda zkoušení :-(
Profilova fotka
Danuško taky nemám ráda zkoušení....musím ještě sehnat hlídání, abych nemusela Kubu tahat s sebou.
Profilova fotka
vy uz jste se od nás uplne trhly?:-):-):-)
Profilova fotka
alkapinka: jste na mě strašně rychlý, nejsem na netu tak často, spíš vždycky mrknu večer a nebaví mě dočítat tolik příspěvků :-D
Profilova fotka
aháá:-) no on uz tam spis nikdo nechodi :-D ptz se vytvorily temata po datumu (srpen) a je tam ted mááálo lida:-):-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?