28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
tak holky kostelík nebude, protože sem dneska zjistila, že je to pohřební kaple :-N takže hledáme jiné místo a možná jsme našli, dám fotku do alba
Profilova fotka
pro nnyha: tak já to mám naopak... já zatím koukám po takovejch blbostech jako jsou polštářky pod prsteny, ale místo ani nemáme určené, kapelu jsem zatím neřešila.. vlastně ani nevim, jestli bude rodina požadovat svatbu menší a pak oslavu pro davy, a nebo jestli budou dodržovat praštěné tradice a nutit nás zvát i pratetu Z pátýho kolena se všema vnoučatama a jejich přítelem (který se do svatby ještě osmkrát změní).. to by nás už u hostiny bylo minimálně 60... :-( no a pak kde jsou všichni známý... takovej sál asi ani v okrese nenajdeme... :-o :-D :-o :-D
Profilova fotka
pellullinka: já myslím, že ten zámeček je krásný místečko :-) doufám, že to klapne!!!
Profilova fotka
danuško děkuju, vůbec bych o tom nevěděla, kdyby tam neoddával mamky známý...je to krásný, snad to klapne, ještě musím zjistit cenu..
Profilova fotka
jo pellulinko, ten zámeček je opravdu krásný! takže stejně jako danuška ti držím palce, aby to klaplo
Profilova fotka
holky moc děkuju!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
pellullinko jak to dopadlo se zámečkem?
Profilova fotka
danuska: volala jsem tam, zatím mají místo, takže si nás zapsala a čekám až mi přijde mail s aktuálními cenami za pronájem. Pak paní zavolám a domluvím osobní schůzku, kde si všechno projdeme a na pevno domluvíme, pak skočíme na bechyňskou matriku, kde mají náš termín také volný a bude to!
pellullinka: zámeček je opravdu krásný, snad i ty ceny budou krásné - pak dej určitě vědět, jak jsi dopadla ;-) My teda máme místo, datum, fotografa a já mám šaty - jinak nic víc....připadá mi, že je to strašně daleko a že má spooostu času ;-)
Profilova fotka
msonulko, já myslím, že je ještě času dost :-) my máme jako další krok, že se domluvíme s provozním vybrané restaurace na schůzku na konci ledna a dohodneme s ním podrobnosti o průběhu a finální cenové podobě. Máme tam i obřad na zahradě, tak chci vědět, jestli na to něco mají , jestli si máme třeba obstarat takový ten altán aj...
Profilova fotka
my to máme přesně jako danuska. jsem domluvená s panem vedoucím z restaurace, že se na přelomu ledna a února sejdeme a dohodneme na jídle, ceně apod. a stále bojuji s tím, jestli si mám jít vybírat šaty, nebo to nechat na pozdějc... nevím, nevím :-|
Profilova fotka
holky do diskuse Nevěty srpen 2010 jsem napsala rozpočet... normálně se mě udělalo zle!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
to já už mám za sebou. jak jsme se tady bavily o rozpočtech, tak se mi udělalo taky zle a stále si říkám, proč mám dávat za jeden den skoro 100 000? Nadšená z toho nejsem, ale jak už jsem říkala, je to snad jednou za život... jinak Pellulinko, jak jsi dopadla s tím zámečkem? už něco víš?
Profilova fotka
taky si říkám, že by mi to pak bylo líto, kdybych udělala jen malou svatbu... no snad se s tím nějak popasujem... každopádně určo si budem pujčovat na tu svatbu, vezmeme si studentskou VŠ půjčku s perfektním úrokem u KB :-)
Profilova fotka
Zdravím nadšené nevěsty :-D Co mám už zařízené??? Hmmmm. Obřadní síň (jupí) a pak ještě tooo nooo NIC :-D Mám koupenou jednu stuhu na vývazky. Všechno mám tak nějak zatím jen teoreticky :-D Ale to chce klid a nohy v teple. Ono to nějak dopadne (snad) A rozpočet. Byl na 50 000 ale nějak se stále zmenšuje a zmenšuje.... se zvětšujícími se plány na opravu domo. Jen doufám že to nedopadne tak že budu stát u oltáře v monterkách s tou jednou stuhou (co už muám koupenou) v ruce :-D Berme to s humorem a nadhledem.
Profilova fotka
no, my taky stavíme, takže vím, co to je... jinak aspoň bys měla originální a levnou svatbu. neznám nevěstu, která by u oltáře stála v monterkách :-) . a kolik plánuješ llidí?
Profilova fotka
pohybuje se to od 20. do 30. nevíme kdo všechno přijede, dejme tomu že 25 a jeden pudl (můj pudl). V našem pojetí oprava domu znamená zbourání :-D Už se na to moc těším. já a moje dlouhé nehty budem mít rodst z kamenů a cihel. Týden před svatbou mám dovolenou, tak se seberu a odjedu domů, tim myslím k mamince :-D a tam budeme péct cukroví, protože jsme moc šikovné :-D a hlavně tam s holkama uděláme loučení se svobodou x-)
Profilova fotka
my chystáme rekonstrukci bytu příští rok, takže svatbu snad letos dáem nějak dohromady... ale taky se snažím tlačit tan rozpočet dolů :-) taky mě čeká pečení s maminkou :-)
Profilova fotka
mě nečeká pečení jenom s maminkou, ale i s babičkou a tetičkami... už se na to těším, ale někde jsem slyšela, že nevěsta by péct cukroví neměla. že to přináší smůlu! zase ty pověry! ne, já tomu nevěřim, ale jen konstatuji :-)
Profilova fotka
jj, taky jsem to slyšela... ale kdo by to za mě udělal? :-) navíc si sama peču svatební dort :-)
Profilova fotka
fakt? tak to já nechám na naší sousedce! ta peče nádherné dorty a hlavně levně. takže spokojenost
Profilova fotka
nnyha: jojo zámeček je předběžně zamluven. Paní říkala, že až budou mít prostory k nahlédnutí tak se domluvíme i na prohlídce!Jinak cena je tedy ty 4tis. jak sem říkala ale jinak nabízejí úplně kompletní zařízení svatby a všechno může být na tom zámečku nebo v penzionu vedle a tak..nabídka vážně super!!!!
Profilova fotka
pellulli já myslím, že cena je dobrá a taky je fajn ten servis, aspon budeš mít míň starostí :-)
Ahoj holky já se vdávám taky 28.8.2010, teda aspoň doufám, na matrice jsme ještě nebili. Nemám zařízené ještě vůbec nic, přítel je v klidu, že prý je spousta času, ale já začínám stresovat, když si tady čtu co všechno už máte zařízené!!! Zatím víme kde bude hostina, mluvili jsme s majitelem, ale ještě nic bližšího domluveno není. Vím, že chci svatbu laděnou do meruňkové barvy, a že chci smetanové šaty. Ženich má oblek, košili i kravatu, protože jsem mu ho koupila loni v akci a je nádherný, možná později přidám foto do alba. A to je asi tak vše z našich příprav. Jo a družička taky bude, máme totiž holčičku, které v létě bude rok a půl. :-)
Nemáte některá zkušenost se svatebním salonem z Brna? A tip na fotografa, zlatníka taky Brno? Díky mooooc.
Profilova fotka
Ahoj! já v brně studuji :-) jako zlatníka odporučuji Ladislava Kouřila a mrkni na téma svatební salony - brno nebo tak nějak... holky tam píšou svoje zkušenosti. Já budu vyrážet po salonech až v únoru... fotografa bohužel nevím...
Profilova fotka
hannah235: úplně vím, o čem mluvíš, když říkáš, že přítel je v klidu! to ten můj pořád říká: netěš se, času dost, apod. vše, co je zařízené, jsem honila hlavně já... ;-) ale abych mu nekřivdila, zařídil kostel a vyřídil to s knězem. Jinak asi budu ráda, když si stihne koupit oblek a dát se ostříhat před svatbou. ale jinak ho miluju! :-)
Profilova fotka
hannah + nnyha: holky mě přítel rovnou řekl, že to nechává na mě, že pomůže když bude třeba, ale že by byl rád, kdybych vše zařídila...musíme dojet aspon do té restaurace, abychom měli místo obřadu a hostiny...jinak nemám nic!!!!
Profilova fotka
U nás jsme museli rezervovat obřad už v 4. února, protože Kutná hora to je mazec. obřady se dělají od března do říjne a ne všechny termíny. Od půl8 otevírali na matrice, my jsme tam byli na 9. a čekali jsme ve frontě asi hodinu a půl. a na tenhle termín jsme byli druhý. Jinak co se týče přítele tak by mu stačilo vědět kdy a kde. když jsem mu řekla že ho to vůbec nezajímá tak chtěl být aktivní a "kecal" mi do VÝZDOBY. Takžee jsme si rozdělili práci, on zařídí věci kolem domu (papíry a projektanta, dělňase a tak) a já svatbu. :-D
Profilova fotka
já jsem vlastně radši, že je to celé na mě... miláčkovi prý záleží hlavně na tom, abych dorazila před ten oltář :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?