28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
no jo, jenže to jsou ceny, to by se jeden zbláznil...Já prostě nechci mít tak drahý prstýnky. Vím, že bychom je nějak zaplatily, ale já je nechci!!!!!Hodně to vadí, že jsou ty prstýnky lehčí?
Profilova fotka
to určitě nevadí, protože já chci taky tenčí tak o 2mm, takže si vždycky z té ceny odečti tak třetinu od ceny bez kamínku... to tak zhruba vychází. Taky nehodlám dát za prstýnky moc velkou částku, zdá se mi to zbytečný. Hlavně si je někde ve zlatnictví vyzkoušej, at víš, jestli ti tento styl tenčích prstýnků sedí. Protože já takhle zjistila, že mi právě ta šířka 5mm nesedí. A taky pozor na to výrazné matování, zatím mi známí a zlatník potvrdili, že se to za pár let dost vyhladí.
Na prstýnky jsme se ještě nedívali, ale chtěli bychom tak do 10 000,- někteří nám říkají, že jsme naivní, ale opravdu nechceme něco drahého. Chceme je jednoduché, dáme jako protihodnotu nějaké zlato, a já mám na jednom prstýnku, co je naprosto příšerný briliant, takže bych si ho ráda přesadila do snubáku, snad v tom nebude problém...
Profilova fotka
do 10 tisíc, zvlášť, když máš vlastní kámen, se v pohodě dají sehnat krásné kousky... taky to tak vidím, něco jednoduchého, max. do 10 tisíc, s briliantíkem :-)
Profilova fotka
holky dá se dát protiúčtem zlato? Mamka je rozvedená a chce se zbavit snubáků tak říkala, že by mi je dala...jenže já nevím jestli to takhle jde udělat a já chci bez kamínku, chci aby byly oba prstýnky úplně stejný!!!
Já osobně si myslím, že by to mělo jít, taky to tak chceme udělat...sice toho zlata nebude moc, ale i ta troška bude stačit 8-)
Profilova fotka
taky si myslím, že by s tím neměl být problém... ale spíš to bude na domluvě přímo u zlatníka, který vám bude prstýnky vyrábět... nevim, jestli ta internetová zlatnictví to vůbec vedou tuto službu
Profilova fotka
tak já se dojdu do nějakého zlatnictví poptat. děkuju ;-)
Profilova fotka
Holky kde sháníte šaty? po zkouškách se chci jít někam mrknout tady v brně, ale ten tábor mám od pejru celkem blízko a v pelhřimově se chystám do nově otevřenéhho salonu linda-styl... sice mi je bude šít mamka, ale stejně chci něco zkusit :-)
Profilova fotka
Já určitě obejdu salony v Táboře, a pokud bych si náhodou nevybrala asi bych vyrazila do Budějic...Ale nejdřív musím na matriku. Holky chtěla jsem se zeptat, v kolik máte obřad?
Profilova fotka
jj, já chci taky do Lindy. líbí se mi jejich ceny a svatební šaty mají také krásné.
Profilova fotka
koukám na stránky toho salonu linda styl a šaty vypadají opravdu pěkně!!!
Článek se načítá
Já už šatky mám x-) , byla jsem se jen tak kouknout co a jak a hnedka první jsou ty pravé 8-) ....jinak my máme obřad v 11:00
Profilova fotka
msonulka: to ti závidím, já se na zkoušení těším, ale spíš mám strach!!!
Profilova fotka
msonulka: taky závidím, že šaty už máš :-) my budeme šít v únoru... foto těch vítězných máš v albu? ta linda je opravdu pěkná, navíc salon je nový, takže všechny šatky budou max. rok staré... a vzheledem k tomu, že je to pelhřimov, tak i ty ceny nebudou špatné já se těším na zkoušení tady v brně, vyrazíme s holkama, co mi budou pomáhat s přípravama... takže to bude celkem sranda :-D
Profilova fotka
jinak obřad máme ve 14:00, nebudeme mít klasický oběd, ale rovnou celodenní raut, tak jsme se rozhodli pro ,,odpolední" svatbu :-)
Profilova fotka
my oběd mít budeme, ale obřad bych chtěla tak v půl jedné....
Profilova fotka
pellullinka: v půl jedné je to v pohodě... ale později bych ho nedělala, aby hosté nehladověli až do odpoledne :-)
Profilova fotka
nene, déle ne. Ale hladovět nebudou, je to oběd pro rodinu a ta se stejně má sejít na malé pohoštění u nevěsty doma ne? takže dostanou chlebíčky a bude to dobrý
Profilova fotka
tak to jo... no my to pojímáme trochu méně tradičně :-) máme 60 hostů... vůbec nechápu, jak k tomu došlo, ale stalo se, takže sejít se u něvěsty doma u nás jaksi neproběhne :-) všichni se sejdou v místě obřadu a já přijedu jako poslední... takže hosté se holt budou muset občerstvit cestou na svatbu, jestli nevydrží do rautíku :-D
Profilova fotka
pellullinka: koukala jsem na rajceti na album vašeho kloučka... je fakt překrásnej, povedl se vám ;-)
Profilova fotka
danuško děkujeme:-) No u nás se třeba předtím taky nesejdou všichni, ale bude nás dvacet na hostinu, takže je to nějak trošičku reálné. Pak bude opékání masíčka a tam dorazí lidí víc....
Měla jsem taky strach, ale je tolik různých střihů, barev, že jsem si v klidu vybrala i na svou blbou postavu :-) ...fotečky jsem měla chvíli v albu, ale pak jsem je raději mázla, ať to vydrží do srpna být jako překvapení :-D . My teda máme občerstvení i u obřadu, dělají to tam tak, takže se nebráníme ;-) , pak bude hnedka focení, takže na oběd se dostaneme tak po jedné - snad...a večer raut, to nám přijdou ještě kamarádi...jinak s obědem jsme se vyšplhali na necelých 40 lidí...
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se hlásím jako další nevěsta s vybraným dnem 28.8.2010, protože to je tak všechno, co víme s mým nastávajícím na 100% :-D Ani nevím jak proběhly svátky jaksi to šlo mimo mě, pořád jsem jen na netu a koukám kde co ;-) Pár věcí se mi líbí, pak se kouknu na cenu a jdu do kolen :) Svatbu si chceme platit sami (rozpočet tak do 80 tisíc) tak jsem zvědavá jak tohle dopadne :-N
Profilova fotka
zdenourku: my si svatbu platíme taky samy, ale rozpočet mám tak max. do 50tis. snad se vejdeme ĺépe, ideálně do 40tis...Myslím si, že zvládnout se to dá, tak uvidíme
Profilova fotka
pellullinko: Z mnoha info co jsem zde četla je vlastně nejdůležitější, aby se svatba líbila samotné nevěstě. V některých albech jsem sice našla zajímavé věci, ale jak se říká nemusím mít všechno a v jednoduchosti je prý krása, pro sebe budu dbát na výběr pohodlných a dobře padnoucích šatů, prstýnků a dobrého fotografa :) Myslím, že to zvládneme však si pomůžeme jak co přelstít :-D Třeba vynechat oběd a mít ten celodenní raut je super nápad ;-) U nás budeme ctít taky moravský zvyk nadlábnout se u maminčiny nevěsty, moje babča s mamkou už ženichovi nařídily, že nevěsta se vykupuje zlatem a na to já že jim stačí bonboniéra ať neblbnou :-D
Ahoj, my jsme meli tento termin jako prvni mezi sebou dohodnuty, ale tam kde to mame bylo plno, ale jsme ted radi, protoze toho 28.8. bude mesic ubyvat a to na svatbu prej neni dobre. mame 21.8. a to nam bude mesicek pribyvat, takze budeme mit dostatek vseho:-)
Profilova fotka
evi, ctím některé pověry, ale když vidím, že se některé budoucí nevěsty ženou do svatby v květnu, tak nějaký měsíček nás nezastaví...a navíc, my ještě nemáme termín zamluvený, jen by se nám líbil, takže je možné, že taky budeme mít smůlu... zdenour: jojo celodenní raut je fajn, ale zase se nechci připravit o společné jezení polívky a klidného oběda jen s rodinou
Profilova fotka
eva85: Eviku, protože Ti nevyšel den 28.8.2010, tak hledáš důvod proč je lepší 21.8.2010 chápu, ale pro nás to bude nádherný den (i kdyby měsíc byl v úplňku) moje babička by ti řekla kušuj babo s pověrami :-p Jestli chceš nějaké pověry tak Ti jich sem pár hodím :-D
Profilova fotka
pellullinka: s tím obědem je to u nás pouze otázka rozpočtu, buď seškrtám rodinu (ze 40-ti na 30) a budu doufat že na raut přijde tak do 30 -ti lidí :) takže by nás bylo dohromady okolo 60-ti pak bych mohla mít samostatně oběd :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?