28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
Tyo tak to budete mít velký svatby. My se snažíme co nejmíň. Přece jenom už je mimčo a chtěli bychom jet na dovču ještě, abych se opálila do šatiček :-D My se doufám, vejdeme max. do 40-50tis....víc dát určitě nemůžeme
Profilova fotka
taky bych ráda investovala méně,ale pro 50 lidí se pod 80 000 nedostanu. Tak si říkám, že je to jednou za život a pak rodiče nám zaplatí hostinu, takže to pro nás nebude zase až tak moc.
Profilova fotka
no u nás je to podobné. jako rodina držíme hrozně pohromadě, takže tam nikdo z rodiny nesmí chybět. Z přítelovi strany to samé, a kamarády tam máme jen dva. a najednou jsme na 40 lidech... ale rodiče nám taky zaplatí hostinu, takže aspoň takhle se nám trošku uleví. ale určitě se mi z toho taky protáčejí panenky, když vidím, kolik si kdo řekne...
Profilova fotka
Aha, tak nám rodiče nic nezaplatí, protože nemají z čeho. My chceme mít na hostině jen tu nejbližší rodinu, to znamená rodiče, sourozenci, prarodiče a už tak jsme na 20lidech....pak bychom chtěli takový raut s opékáním masa venku...
Profilova fotka
no asi tak, kdybych si to měla platit sama, tak tolik lidí taky zvát nebudu. Nejprve jsem to tak měla v plánu, chtěla jsem vzít přesně ty lidi, co píšeš ty. ale neprošlo to ani na jedné straně, tak jsme se prostě dohodli, že jestli chtějí vzít i širokou rodinu, ať mi přispějí...
Profilova fotka
my jsme strašně veliká rodina, kdybych měla zvát rodinu jako takovou tak já mám 3sestřenice + 3 bratrance +4 tety a všechno se musí počítat jako pár, takže to je prostě nereálné a celá rodina to ví. V roce 2010 budeme mít 3 svatby a ani na jedné nebude celá rodina....všichni to chápou, protože tiskárnu na peníze nemáme
Profilova fotka
ale jo, já to neodsuzuji. říkám, já bych to také nejraději udělala takhle, ale nikomu se to nelíbí... Taky bych raději dala peníze do baráku, než do svatby, ale bylo mi řečeno, že na tomhle se nemá šetřit. fakt, někdy názory, které nechápu, ale nebudu je zbytečně dráždit... :-|
Profilova fotka
jojo to je přece každého věc. ;-) Teď sem našla stránku s docela hezkými prstýnky za úžasnou cenu...
Profilova fotka
http://www.snubni-prsten.cz/detail/43... líbí se vám??? Ale tyhle bych chtěla, ale prostě mi přijde zbytečné dát tolik peněz jen za prstýnky: http://zasnubni-snubni-prsteny.cz/sp2...
Profilova fotka
ten první odkaz mě překvapil, jsou to hezký prstýnky za velice rozumnou cenu. ty druhé jsou hezčí, ale dražší... I když se tam dají najít i hezké prstýnky za rozumnou cenu.
Profilova fotka
ty druhý jsou nádherný. Ale ty první budou ve skutečnosti hezčí určitě, na té fotce hážou barvu do žluta, ale jsou z bílého zlata...
Profilova fotka
a jaký ty spíš chceš? žlutý, nebo bílý zlato?
Článek se načítá
Profilova fotka
bílý zlato, chci nosit na prstě pořád zásnubáček, takže by žlutý vypadalo blbě... Jinak je ale fakt, že když se řekne snubák tak si představím prostě čistej žlutej kroužek
Profilova fotka
no já právě taky :-) . ale mám to to samé co ty. taky mám zásnubák z bílýho zlata, takže ten žlutej by byl nic moc. no nic, zkusím se podívat do zlatnictví, ale co jsem zatím koukala u zlatníku, snubáky od 15 - 20 OOO. Hrůza. budete si tam nechávat něco vyrývat?
Profilova fotka
jojo klasicky jméno a datum narození a v tom internetovým obchodě jak mají ty levnější prstýnky to dělají zdarma
Profilova fotka
já jsem na to koukala. to my se nemůžeme dohodnout, jestli si tam máme dát jméno a datum narozeni, nebo jméno a datum svatby. No uvídíme, jak se ještě dohodneme
Profilova fotka
jojo taky sem přemýšlela nad datumem svatby...
Profilova fotka
my si budeme nechávat dělat prstýnky na míru v brně... kamarádky mi doporučily skvělého zlatníka. Ta cena záleží hodně na tom, jak mohutný ten prstýnek chceš. Ty první prstýnky jsem viděla ve zlatnictví a jsou dost tenké - asi 3mm
Profilova fotka
jinak mě je 22... takže opravdu samé mladé nevěsty :-D
Profilova fotka
a k tomu rozpočtu: máme 60 lidí, takže celkově počítám že celá svatba (hostina, šaty, prstýnky,...) vyjde na 60-80 tisíc... původně mělo být hostů 40, ale nějak se to rozrostlo ;-)
Profilova fotka
danus: máš pravdu, koukala jsem na gramáž těch prvních prstýnků a jsou celkem lehké...
Profilova fotka
ty jo, tak to jsme opravdu samé mladice :-) já ještě uvidím, jestli si budeme dělat prstýnky na míru, nebo budeme objednávat přes internet. Spíš to asi rozhodne to, co bude levnější
Profilova fotka
tak to sem trošku nepatřím :-D mě je 26
Profilova fotka
to nevadí. já myslím, že tady na věku nezáleží
Profilova fotka
ono tak záleží na tom, jaké máš požadavky... já chci třeba podobný styl, jako je ten z prvního odkazu od pellullinky, ale chci tam mít malinkej briliant. A to je u sériové výroby často problém... toto byl favorit: http://www.zlato-stribro.cz/snubni-pr... jenže ho nedělají s kamínkem :-|
Profilova fotka
danuš ten je moc hezkej, mě by ani nevadilo, že je bez kamínku, chci snubák nosit společně se zásnubákem, takže mi to neva. Ale taky bude úzkej, je ještě lehčí než ten z mého odkazu
Profilova fotka
ten je nádherný! přesně tenhle styl bych chtěla! ani by tam ten kamínek nemusel být!
Profilova fotka
je krásný :-) ale je lehoučký - na váhu prstýnku jsem se zaměřila až když jsem hledala příčinu rozdílných cen. nnyha: v Praze je nejvíc doporučovanej zlatník Lukáš Rýdl snubniprsteny-lr
Profilova fotka
Ty internetový odkazy si nechám odmazat, ted jsem si někde přečetla, že se to sem nesmí psát...
Profilova fotka
takže holky prostě hledejte na netu Lukáš Rýdl :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?