28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
holky já jsem třeba probrečela celé dnešní ráno, i teď mám slzy v očích. Chtěla jsem krásnou svatbu a bude hnusně a zima. Fakt nevím co mám dělat. Deštník mám, ale jsm z toho celá špatná. Všechno jsem chtěla mít dokonalé, tak jsem a tom dělala od loňského léta, a teď mi to nějaké počasí celé zkazí :-(
Profilova fotka
ahoj holky, já spíš řeším, že zmrnu :-) nemám bolerko a deštník taky ne!!určitě pršet nebude!!!
Nebude pršet.Anesmímeo tom mluvit milé dámy nebo si to je :-D
ště přivoláme milé dámy :-D
Profilova fotka
nene....já vím,že to bude v pohodě!!! stávají se přece horší věci!!! a za krásného počasí se umí vdát každá!
Profilova fotka
tak holky... jsem tu naposled před svatbou, takže hodně štěstí nám všem a snad se to počasí trochu umoudří!!!
tak jsem právě přišla z nehtíků, jsou docela hezké, ale přítel přišel od holiče trochu jinak než jak jsme byli a zkoušce.
Profilova fotka
Miss: no to ja taky ne. Posledni pracovni tyden se mnou nebyla uz rec, tento mam nastesti dovolenou. Ale chytla jsem z nervu strevni potize, takze dneska celej den beham na zachod. A s tema fotkama mas pravdu. Dokonce jsme radsi jeste rychle po internetu koupili velkej pruhlednej destnik, kdyz by prselo, at se muzeme fotit pod destnikem - vejdou se pod nej ctyri lidi :))
Profilova fotka
danuska: snad to pocasi nebude tak hrozne, hlavne aby neprselo souvisle...a nebyla moc velka zima....nejak to musime zvladnout :-D
Profilova fotka
lextina: ja uz mam taky nehtiky a zatim trochu nezvyk. Nemam je vubec dlouhe, ale stejne mi trosku vadi - neni to uplne prirozene
Profilova fotka
pell: chvalim pristup...i kdyz ja to pocasi dneska taky teda obrecela a taky se mi derou slzy do oci, kdyz pomyslim ze bude hnusne (lex takze te uplne chapu). Navic mam bolerko, sal i destnik ... takze jsem vybavena a to urcite prset nebude! Mame naplnen krabicky na vysluzky....meli jsme cukrovi jak blazen, zkusim hodit nejakou fotku ;-)
vcera jsem mela taky zaludecni potize a horecku k tomu, jsem fakt nervak, tak jsem neco cekala, ale tohle je uz DOST :-| ted uz jsem v pohode a zacinam se fakt tesit, dest nedest : ) stejne to bude krasny den!!! a nehty si delat nenecham, nesnasim ten smrad z tech laku a taky bych si pripadala desne nesva. Nechala jsem si zacistit oboci a to mi uplne stacilo ; ) HOLKY JESTLI SE NECO PO, tak aspon bude, o cem vypravet vnoucatum, kdyz jde vsechno hladce, jsou z toho jen nudny pribehy ; ) MEJTE SE KRASNE!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, od rána mě pobolívá v krku a začíná mi téct rýma. a urvala sem si nehem na prsteníčku levé ruky, ale tak, že sem si servala úplně celý svůj!!!! málem sem bolestí omdlela, nemohla sem dýchat, trochu sem zvracela a hrozně se mi motala hlava ... takže se těšte na fotky s prsten a náplastí :-) já tedy zatím kvůli počasí nepláču a ani nebudu, snad! doufám, že nebude liják a my to zvládnem. nemám ani bolerko ani deštník
Profilova fotka
pell: auuu uplne s tebou soucitim! Me by asi vezli do nemocnice, jsem strasna cita.....jsi statecna ! clovek chce krasne nehty a pak si utrhne ten nejdulezitejsi. Ale co, zase bude se pak cemu pozdejc smat :) Hlavne ne zadnou sirokou naplast, aby ti prstynek nastavajici na ten prst vubec nandal :) Ja chytla rymu a boleni v krku minulou sobotu, jeste dneska mluvim trochu jako skritek, ale zacina se to lepsit....tak doufam, ze se z toho taky trochu dostanes, abys nevytahovala z pod korzetu kapesnik kvuli ryme a ne kvuli dojeti :)
Profilova fotka
jojo to mě hned napadlo, co když se mi bude chtít při obřadu smrkat.do toho ticha mé troubení :D nevím proč se mi udělalo tak zle, ale opravdu sem myslela že sebou švihnu... Jinak je to prostě pech, dva měsíce je mám a v pohodě den po zkrácení si ho urvu. hned mi volala ta holčina co mi je dělá že zítra musím přijít že mi ho udělá...tak sem jen konstatovala že není na co, zbyl mi tam asi milimetr nehtu. Snad naroste
Profilova fotka
pell: milimetr nehtu? jej tak to je osklive :( bylas s tim nekde u doktora? Jinak nevim jak u vas, ale tady prsi, je tma a prsi a prsi :-(
Profilova fotka
ahoj holky, u nás lilo k ránu, ale už přestalo. kreo: nebyla...je to stejné jako když ti strhnou nehet, tak snad to bude dobrý... jinak krk je lepší už skoro nebolí, zato rýma se mi spustila, takže budu celý den frkat...a huhnám :-D a mamka mě straší že si mám koupit deštník, že bude zítra lejt :-( že nebude holky!!!
Profilova fotka
pell: s tim destnikem, ja si ho teda radsi koupila. Preci jen lepsi fotky pod destnikem nez zadne...jeste to zvaz. A vis jak to je, kdyz sebou nosis destnik nikdy neprsi, jednou zapomenes a prsi. Takze si ho radsi kup :)
Profilova fotka
už ho mamka koupila :-(
Profilova fotka
pell: to je dobre, tak to snad prset nebude. A kde se vlastne berete? Aspon region ... protoze na Liberecko a ustecko hlasi povodne :-(
holky tak už nebrečím, snažím se s tím smířit. teď všechno odvážíme do restaurací a tak takže fofry. jedem teď ještě pro dorty co mamča dělala a kytky a koláče no zblázním se z toho. ještě že neprší.
Profilova fotka
ahoj holky, zítra nám všem řeji, ať to všechno zvládneme dopadne to dobře. A že bude pršet? aspoň nám bude pršet štěstí. Hlavní přeci je, že se vdáme a fotky se vždycky nějak udělají. tak se nebojte a na zítra hodně zdaru a síly. ;-)
Profilova fotka
Tak my uz mame vse navezeno a nazdobeno, takze si jdu dat vanu a pak spat, at jsem na zitra ready :) Holky preju vsem zitra stesticko a pokud mozno prijatelne pocasi. Moc se tesim na fotky!!
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak taky vám všem přeju at nám to zítra hezky vyjde!!!!!! Užijte si to.... kreo: my jsme jižní čechy - Tábor
Profilova fotka
ahoj nevěstinky!!!! tak se hlásím jako první mladá paní :-) počasí nám vyšlo ukázkový :-) pár foteček už je v albu, tak se chlubte .. ;-)
Profilova fotka
pell: moc ti to slušelo. Svatba určitě byla výborná, tak, jako ta naše. později sem dám pár fotek, ale teď nějak nestíhám... Jen můžu říct, že jsem si svatbu maximálně užila a že vše bylo podle mých představ :-)
Profilova fotka
nnyha: taky jsem si to užila. Byl to krásný den. Ale abych na druhou stranu říkala jako skoro všechny nevěsty tady, jak to bylo bombastický, úžasný a jak to byl nejkrásnější den to asi ne. Prostě bylo to krásný, všechno vyšlo na jedničku. Ale nic víc nic mín
Profilova fotka
Krásný večer mladé paní včerejší den jsem si taky maximálně užila. Počasí bylo střídavé, ale snad se pár foteček povede, jen si musím počkat až mi je někdo pošle
Profilova fotka
u nás počasí vyšlo moc fajn...je škoda, že zrovna když sme fotili společný fotky začalo svítit sluníčko, všichni se budou křenit :-) a holky byla svatební noc??? U nás ano, ikdyž jsme byli vyřízení :-)
Milé mladé paní : D Já jsem tak šťastná, že si to ani neumíte představit! Všichni říkali, že naše svatba byla nejlepší, na které kdy byli. To opravdu zahřeje u srdíčka : D Večer jsmě pařili, jak nikdy. Kapela byla nezapomenutelná, bezkonkurenční, úžasná!!! Nádherně jsme si s manželem zatančili : DDDD Byla děsná kosa a fakt nám dost pršelo, ale všechno bylo uvnitř, takže to nakonec tolik nevadilo. Máme bezvadný rodiny i kamarády a i díky nim byla atmosféra kouzelná. Když si na náš den vzpomenu, derou se mi slzy do očí, jak to bylo krásný : D pell: bylas neuveřitelně nádherná nevěsta, manžel je krasavec a váš synek naprosto kouzelný! GRATULUJI PŘEVELICE!!!!! A VŠEM NOVOMANŽELŮM TÉŽ!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?