28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
ahoj holky! tak mám za sebou rozlučku a byl to fakt super x-) jinak s tím počasím... vypadá to nadějně :-)
Profilova fotka
lukava: to pocasi se ted asi bude dost menit, tak uvidime asi az v patek, ne-li v sobotu rano jak bude. Ja jsem z rozlucky chytla nejakou nachlazeninu, tak uz druhy den lezim..zitra zacina kolobeh, tak abych byla aspon trochu cila. Ohledne te svickove se taky dost bojim. V restauraci kde to mame ji totiz normalne nedelaji...tak snad to bude k jidlu :) ale rikam si, ze se kdyztak zajime prinejhorsim dortem :) A s tim spanim....me se uz ted skoro kazdy den zda, ze se neco pokazilo....
Profilova fotka
danus: vážně nadějně ?právě že ne, hlásí od úterý ochlazení a déšt
Profilova fotka
pell: no ale pátek a sobota se má oteplit zase... 22-26 stupnu :-)
Profilova fotka
fakt? ježiš to by bylo super. 23stupnů stačí, hlavně at neleje
Profilova fotka
děvčata, včera jsem měla loučení se svobodou, bylo to legendární!!!! Jen striptér který měl dorazit nedorazil, volal že to nezvládne něco s autem. Bylo to fakt senzační. Jen to ráno, to ráno bylo trochu kruté :-D A od zítře začínáme péct :-o
Profilova fotka
socina: gratuluju, já si to taky skvěle užila a ani se neopila takže ráno bylo naprosto v pohodě :-)
Profilova fotka
dobré ráno :-)
Profilova fotka
Holky, ja mela dneska pilnej den :) Byla jsem se domluvit na nehtech, skocila jsem za fotografem, pak na kosmetice a druhe zkousce liceni (dopadla dobre...jupiii), na matrice odevzdat CD s hudbou, domluvit dorty a zamluvit zeleninovy, syrove a salamove misy. A ted se chystame na dozdobovani cukrovi :) Jak jste travili posledni pondeli jako svobodne slecny vy? :)
Profilova fotka
kreo: já normál, procházka s malým venku :-)
Profilova fotka
holky koukala sem kolik je tady nevěsta na náš datum a je jich tu skoro 250 tak kde jsou???? a co vy? co děláte poslední týden?
Profilova fotka
Pel: nejak to tu usnulo....za to ja uz nemuzu skoro spat :-N Vcera jsme dodelavali cukrovi a dneska si jedu vyzvednout saty, zavest sklenicky na pripitek na matriku a budeme pect slane. Co ty?
Článek se načítá
Profilova fotka
já jdu dnes ráno na nehtíky, a odpoledne vezu vyžehlit šaty :-) docela jsem v pohodě. včera sem byla u kadeřnice a konečně mi někdo ustřihl ofinu jak se mi to líbí, tak sem spokojená
Profilova fotka
na nehtíky jdu zítra, budeš si dávat umělé? Já se jich trochu bojím abych si nezničila svoje nehty...ale mám dva ulomené tak to asi jinak nepujde :) Hod pak fotku nehtiku, at se muzeme pokochat :)
Profilova fotka
já už mám nehtíky od soboty a nemůžu si stěžovat. mám porcelánové a díky bohu se mi ještě nezlomily. tak jenom doufám, že mi do soboty vydrží
Profilova fotka
nnyha, tak hod fotecku :) Me rikala nehtarka, ze i kdyby se mi ulomil ve svatebni den, tak ona nabehne a dodela... :)
Profilova fotka
kreo: je tam, ale nevšímej si těch dolních okrajů, ty si budu muset nechat dodělat, protože mi ty nehty od soboty hrozně povyrostly...
Profilova fotka
nnyha: jsou krásné! takové decentní :) Taky budu mít s růžovou - celou svatbu máme totiž do růžova
Profilova fotka
to my právě taky. Nechtěla jsem nic divokoho ani křiklavého, jen něco něžného a krásného. a tyhle mi padly hned do oka. děkuji za pochvalu, potěšila. tak sem pak hoď tak fotečku, ať se můžu pokochat ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, já už mám gelové nehtíky 2 měsíce, takže sem byla jen na dodělání :-) JInak já mám svoje nehtíky opravdu hodně ošklivý, takže to nevypadá tak hezky jako na dlouhých lůžkách :-)
Profilova fotka
pell a máš taky nějak zdobení? :) Ukaáž! Ja jdu zitra na devatou tak se pak pochlubim. Jsem na sebe zvedava :)
Profilova fotka
tak já je k večeru vyfotím :-)
Profilova fotka
tak holky, šatičky jsou vyžehlený a jsou pověšený v krámečku u kamarádky, vyzvednu si je až v pátek :-)
Profilova fotka
Tak mam satky doma :) zitra me cekaji nehtiky, zajet pro vina a nakrabickovat vysluzky...uz se nam to krati!
Profilova fotka
kreo: tyo tak super :-) Petr zítra jede vyzvednout oblečení klukům tak sem zvědavá :-) jinak já mám zítra volno., jen mám informační schůzku s fotografem :-)
Holky tak už jen dva dny. V pondělí jsem byla na zkoušce líčení a účesu a dohromady to vypadalo fakt hezky. Jinak zítra toho bude fakt moc.ráno si jedu pro šaty,pak pro první dávku koláčků a zákusků.pak udělat výslužky.zajedu pro druhou dávku sladkostí + pro dort a pak musíme zajet do restaurace kde bude hostina vše to tam uložit + rozmístit jmenovky. no aaž skončíme,tak půjdu na nehty. :-D :-D :-D Bude to fakt mazec. Ale ještě nešílím tak moc jako moje ségra minulý rok :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Miss: koukam, ze taky nemuzes moc spat :) Jinak to pocasi vypada pekne spatne :(
kreo: Jo,nemůžu pořádně spávat už asi 14dní.Moc starostí Počasí sice vypadá nevypadá moc dobře,ale pokud nebude pršet a bude jen pod mrakem,budou zase hezké fotky.Žádné sluníčko v obličeji,ozářené fotky,šílené stíny a tak :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, já jsem z toho počasí dost špatná... my máme obřad venku, hostinu venku... máme sice náhrední prostor, ale vůbec to nebude ono...
Děvčata třeba to s tím počasím nebude tak zlé jak se bojíme. ;-) ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?