28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
socina :Tak to gratuluju,že jsme ještě takhle na poslední chvíli sehnali květinářství :-D .Znám ty nákupy s chlapama. S Tomem jsme byli vybírat nedávno oblek.Na tenhle zážitek nikdy nezapomenu. Obleky si zkoušel asi 4 hodiny,nakonec si nevynral ani jeden.Asi za týden jsme se vrátili do stejného obchodu,oblek jsme vybrali a pak stejný prolém nastal s košilí,kravatou :-D :-D :-D . Myslela jsem,že ze mě bude vdova dřív než se vůbec vezmeme :-D :-D :-D
Profilova fotka
socina: tak ještě že jste sehnali květinářství :-) nákupy s chlapama jsou hrozný. u nás jsou většinou až moc rychlý, petr si nechce nic zkoušet, nesnáší to.
Profilova fotka
on by si vzal první kterou bych mu ukázala ale v obchodech neeměli, protože je před tanečníma a jsou uplně vyprodaný
socina: bezva, ze jste naslil takhle rychle jinou kvetinarku! s kosilema nestras, taky ji jeste musime koupit, vyber obleku byla fuska... bezna velikost kalhot byla kratka, tak jsme vzali prodlouzene, ale ty jsou zase dlouhe moc, takze se musi jeste ke svadlene...UF kreob: to jsi mela vcera perny den, hlavne, ze byl i celkem uspesny. Jestli jsi zvykla licit se sama, nebala bych se toho. Ja uz jsem zvedava na zitra na sve liceni a cesani : )
Profilova fotka
Tak jsme konecne dali dohromady hudbu na obrad : :-) Příchod ženicha Johann Pachelbel - Canon in D Major 3:54 Příchod nevěsty Bartholdy - Wedding March 5:08 Podbarvení projevu oddávajícího (intsrumentálka) Hapka - Motiv panny (3x za sebou stejna skladba) 6:57 Skladba k výměně prstýnků a polibku, podpisy Shrek - Hallelujah 4:09 Přípitek, gratulace oddávajícho Elton John - Your song 3:57 Skladba gratulace 1 Charlotte Church - Its the heart 2:20 Skladba gratulace 2 Cascada - Every time we touch 3:15 Skladba gratulace 3 Mariah Carey - Hero 4:22 Skladba gratulace 4 Louis Armstrong - What a wonderful world 2:15 Skladba gratulace 5 Placebo - Every you Every me 3:31
Profilova fotka
lukava: asi to tak nakonec dopadne, ale jeste uvidim. Tak dej pak zpravu, jak jsi dopadla ty
Ahoj holky,tak já byla na zkoušce líčení a účesu v pátek. Úces jsem měla vymyšlený, tak to byla pohoda. Jen ü líčení jsme se nemohly shodnout na tom, co budu mít na rtech - jelikož normálně rtěnku nepoužívám, tak mi téměř všechny připadaly divné...Ale musím říct, že nakonec jako celek to dopadlo dobře. S košilí jsme taky měli problém, potřebujeme vždycky kvůli rukávům prodlouženou velikost a v té moc výběr nebyl. Po hodinovém zkoušení jsme ale nakonec pořídili. Mě čeká rozlučka v sobotu, tak jsem zvědavá :-)
hura, vcera zkouska dopadla slusne : ) liceni jsme sice predelavaly, ale nakonec sedlo...nejdriv to bylo moc sedomodrofialove a malinova pusa, ke mne nic moc...tak jsme to hodily podle kytice lososova a olivove zelena...ale stejne mam jen fotku ucesu...pinet si nevsimejte, samozrejme by tam byla perka, co nebudou videt a asi zive kvetiny ; ) missu jak to dopadlo tobe? rozlucku mam v patek, uz se nemuzu dockat : ) gisselle: jake mas plany na rozlucku? My jdeme s holkama do klubu tancovat.
lukava: my jsme zrekonstruovali starou kovárnu, takže rozlučka bude "doma", možná že pak ještě někam vyrazíme. Ale na plánu je rozhodně grilování, vínečko...
lukava: jinak účes moc krásný ;-)
lukava: Nakonec jsem musela zkoušku přesunout až napříští pondělí,protože jsem dostala v práci nečekaně službu za nemocnou kolegyni.Budu to mít dost natěsno :-D :-D
Tak jsem si doplnila trochu své svatební albul fotkamavěcí,co jsem dokoupila. Kvalita horší,protože je vše foceno mobilem. Svatební knihu jsem si musela vyrobit sama,protože některé firmy na internetu jsou teda pěkně nespolehlivé. Je sice divná,ale až do ní budou hosti psát tak už budou většinou opilí a bude jim to jedno :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den milé nevěsty už se nám to hodně krátí a když kouknu do svého svatebního ,, blbníčku ,, tak zjišťuji, že bych tu svatbu potřebovala tak o 3 měsíce odložit abych všechno stihla. Do toho všeho nám schválily hypotéku na byt a tak se budem ještě muset do konce srpna nastěhovat. Jsem zvědavá jestli tohle přežiju a ženich? Ten si vesele chodí na houby a diví se proč nechci chodit s ním =-)
missu, neves hlavu, kdernice bude urcite sikovna a ty budes spokojena a knihu hostu sis vyrobila moc hezkou, stejne vic nez na obalu bude zalezet na tom, co ti do ni hoste napisou ;-) salamandro: dnes teprve domlouvam jidlo a ubytovani, meli jsme to rezervovane, ale majitelka byla na dovolene, pak jsme byli nemocny a nejak uz zbyva jen 10 dni do svatby...a do toho chceme koupit pozemek : ) Pritel se konecne zapojuje ; )
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím se ze soustředění... jak jste na tom? missutko: taky sem si dělala svatební knihu sama a sem nakonec ráda, taky není jak z časopisu ale ručně vyrobená
Profilova fotka
lukava: Tak ubytování nám taky kleklo tak jsem hledala jiný, ale našla jsem a dokonce nám udělaly nádhernou cenu, tak jsem spokojená. Jinak teď už jen doufám že nám nic nebouchne, protože to už bych asi neustála. Narychlo jsme ještě sháněly někoho kdo nám bude grilovat :-|
Profilova fotka
pellullinka: Já jsem zrovna ve fázi kdy koukám na slunce seno a skládám ubrousky :-D
Profilova fotka
to závidím. já sedím v hospodě na netu a za chvilku to asi vzdám :) domů přijedu v sobotu dopoledne, tak sem na ten poslední týden zvědavá jinak nějaký fotky z rozlučky zde: http://www.livefoto.cz/2010/apollo_se...
pellu: NAREZ! To byla rozlucka ve velkem stylu! Jestli se Vam tak dobre povede i svatba, meli by ti na BRMS udelit metal za statecnost ; )!!!
Profilova fotka
Holky, tyden do konce (teda spis do zacatku :-)) a tady to nejak umrelo! :-) Jak jste na tom, co stresy? :-)
Holky ja uz jsem desne nervozni a dneska mam parit na rozlucce, tak jsem zvedava v kolik odpadnu. Zitra navic slavi narozeniny kamaradka, takze odpocinek neni na programu. A to jsem si rikala, jak to chci stihnout tak, abych mela tyden predtim voraz... Dneska me navic dozrala zprava od meteopressu, porad si preju, aby hlavne to pocasi vyslo a ted ctu tohle: http://www.mediafax.cz/domaci/3084157... Tak doufam, ze jim ta predpoved nevyjde a bude tak nadherne jako dneska ; )
Ahojky nevěsty.Tak já jsem pořád ještě docela v klidu.Dneska mi v práci začíná dovolená takže pohodička. Zítra ráno jedu na poslední zkoušku do svatebního salonů,v pondělí jdu na zkoušku šatů a účesu a tak. :-D
Profilova fotka
děcka byla jsem u kadeřnice že mi tam dá přeliv, protože se mi to zdálo málo zrzavé po té trvalé (je to jiná pani) tak jsme vybrali takovou decentní zrz. A protože moje vlasy si žijou vlastním životem, dopadlo to následovně. U hlaavy v pěšince to bylo neonově oranžové, několik rudooranžovích pruhů, do toho blon melír (těch jen několik) jinak ostatní se mi líbilo. protože se to snažím dostat trochu dolů tak si meju hlavu 2x až 3x denně :-D moc to nepouští, slespoň už tam neni ta zářivě oranžová :-D Budu zářivá nevěsta :-D Když jsem se viděla tak jsem se musela tak smát. Kadeřnice na prášky a já výtlem. No jo, co jsem čekala když na moje vlasy nefunguje ani trvalá.
Profilova fotka
ahoj holky :-) už sem doma ze soustředění :-) lukava: děkuju moc :-D Za chvíli vezu paní domácí vajíčka na dort :-) a přítel měl včera rozlučku a prý ho přivlekli domů už v půl jedenáctý. jeho rozlučka trvala asi 2,5 hodiny a nic si nepamatuje a ani striptérka nestihla dorazit :D
Profilova fotka
Holky, tak pocasi se nam zacina trochu zlepsovat: http://pocasi.idnes.cz/?t=mapa&c=28.8... tak uvidime jak to nakonec dopadne. Taky mate ten pristi tyden tak nasvihany? Ja si dokonce vzala cely tyden dovolenou, abych to vsechno stihla :)
Profilova fotka
kreo: tenhle týden bude naprostý masakr, netuším jak s malým všechno stihnu :-) ale určitě to zmáknem, jdu kouknout na tvůj odkaz. sem zvědavá jaký počasí budeme mít :-)
Profilova fotka
pel: ja se prave bojim, abych pak nepadla unavou, co horsi - trpim na migreny - tak abych si tim stresem nejakou neuhnala ve svatebni den....to by me asi mrsklo. S malym to musi taky narocne :) ale nejak to zvladneme, coz?
Profilova fotka
kreo: no s tou migrénou by to bylo pěkně blbý. to víš že to zvládneme :-) a ještě si to užijeme
to teda bude masakr! My jsme vcera jeste byli ochutnavat jidlo na hostinu a jejich kuchar neumi poradnou svickovou 8-( Pritel rekl, ze mu to nechutna, tak musime honem vymyslet neco jineho...uz mi z toho hrabe. Od rozlucky jsem se poradne nevyspala, dneska jsem se vzbudila v 5 a uz nezabrala. Pocasi snad vyjde, ale dest predpovidaji porad. socina: za tyden se ti to urcite trochu smyje, neboj ;-)
Profilova fotka
lukava: počasí uvidíme až v pátek před, to by se trefit mohli

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?