28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Dobre rano holky, vcerejsi rozlucka byla super! Jsem rada, ze jsem si dneska moudre vzala dovolenou :-N Dostala jsem hru "Clovece, ozen se" s manzelskym bodovym systemem... rikam si, jestli si to mame zahrat jeste pred svatbou nebo radsi az po, aby nas to jeste neodradilo :-D
Profilova fotka
missutko: děkuju, vážně se ti líbí? petkoub: tyo a je ti dobře? v kolik si přišla dom? a byly jste jen holky nebo společně?
Byly jsme jen holky - pozvala jsem kamaradky, ktere jdou na svatbu. Kazdou znam odjinud, vzajemne se jeste nevidely, tak jsem chtela, aby se seznamily jeste pred svatbou. Nakonec si vsechny padly do oka, bylo to fajn. V posteli jsem byla v 1.00, takze zase tak drasticke to nebylo - ale v praci by se mi dneska moc sedet nechtelo :-)
Profilova fotka
tyo tak to jsi přišla brzo :-)
Ahoj spolunevěsty :-) my jsme šli trochu netradiční cestou, všechno až na oblečení a prstýnky si necháváme zařídit naprosto úžasným panem provozním ve Šteklu, takže starostí o to míň...a ani to není nějak moc drahý...ale i tak začínám už nervovat, několikrát denně si prohlížím prstýnky a tak :-)
Profilova fotka
ahoj sthano :-) tak to máte dobrý :-) Ale já sem taková že si radši všechno udělám sama abych nad tím měla kontrolu a nebyla překvapená :-D Ale už jsi třetí tady ze serveru která má svatbu na šteklu ...
Doufám že žádné nepříjemné překvapení se nebude konat :-) líbí se mi, že je hezky všechno na jednom místě, obřad, hostina i tam přespíme...a to prostředí je paráda :-) nechala jsem výběr místa na budoucím manželovi a nelituju :-) a máš už všechno připravený? Když tak koukám do svatebního plánovače (super věcička :-D ) tak mě jímá děs :-)
pell.: Vážně se mi moc líbí.Když se budeš moc nudit tak mi můžeš taky jednu udělat :-D .Ale v oranžové barvě :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
missutko: klidně bych ti nějakou udělala ale musela bych objednat věcičky....a nevím jestli bych to stihla :-) ted sem hodila do alba bloček pro radost :-) sthana: já doufám,že už mám vše....ted na týden odjíždím a vrátím se týden před svatbou kdy už budu jen vyzvedávat, jdu na nehty, ke kadeřnici atd.
missu: s tou napitou agresivni tchyni to snad tak hrozny nebude, drzim palce, aby se to zvladlo; moje mama se taky obcas napije a pak keca blbosti...chce mit proslov, tak doufam, ze to nebude uplny trapas a protoze se nasi zrovna rozvadi, ptala se me, jestli smi chytat svatebni kytici....sila no pell: svatebni kniha se ti moc povedla! Taky jsem si nejdriv rikala, ze bych si ji sama vyrobila, ale z toho Fleru to bylo moc hezky, tak jsem neodolala. Moc chvalim! Jsi sikula ; ) Muj Vlastik se dneska vytahl, konecne objednal kapelu a je FAKT SUPER : ))) Mam radost, ze se taky zapojil : ) Sthano: presne jak pise Pell, taky mam radsi vsechno pod kontrolou, ve svatebni den nechci byt moc prekvapena
Profilova fotka
děvčata, dnes jsem byla za květinářkou domluvit se na detailech. Ona na mně koukala jak na blázna že 28.8. má dovolenou!!!! to jsem tam byla už 2x a pokaždé říkala neni problém 14 dní dopředu se dohodnem. V sobotu se tam mám zastavit že to nějak promyslí co s tim!! Je tam jenom jedna. :-S
Profilova fotka
socina: tak to je mazec !!!
Článek se načítá
socina: Tak to teda dost naštve.taky jsem měla takovou blbou zkušenost v jednom květinářství.Vedli ho dva manželé. Chlap mi přislíbil kytici udělat a když jsem se tam šla domluvit na podrobnostech,tak tam byla jeho manželka a řekla mi,že na kytici mám zrovna zapomenout protože oni neví,jestli nebudou mít dovolenou.Strašný přístup,nepříjemná baba :-| :-| :-|
Profilova fotka
tyo to je nehorázný fakt!
Milé budoci nevěsty, zabývám se svatební floristikou, jsem z FM , poku máte zájem pište na vanillozavináčseznam.cz .Těším se na Vás :-)
socina: ja zase porad marne cekam na naceneni od nasi floristky...a trochu se bojim prekvapka jmenem VYSOKA CENA, takhle narychlo se shani floristka asi dost miyerne, ale treba ti kwa vytrhne trn z paty ; ) podobnou zkusenost mam s kadernici, zkouzka byla horor a vsechny, na ktere jsem sehnala dobre doporuceni mely termin uz obsazeny, nakonec jdu v pondeli na zkousku na blind, tak to snad bude v pohode AT VAM VSE KLAPNE ;-)
Taky jdu v pondělí na zkoušku svatebního účesu.A taky na zkoušku svatebního líčení. Už se těším :-D
Profilova fotka
no, ja mam uz zkousky kreaci na hlave i na obliceji za sebou... A musim rict, ze to TRVA DLOUHO :D Nevim, jak to preziju ve svatebni den, to abych vstala v 6! :-D Missutko a budou ti delat jedno i druhy v jeden den? Uvidis se komplet? Ja jak jsem to mela v ruzne dny, tak bylo vzdycky "hezky" jenom jedno, bud vlasy, nebo oblicej, takze pro me moje celkova visage bude prekvapenim :-) Jinak co se tyce floristu, myslim si, ze nebyvaji, jako fotografove, zamluveni roky dopredu. A myslim si, ze kdyz zajdes do jakehokoliv lepsiho kvetinarstvi, utrhnou ti ruce :-) holky, uz je to jen 14 dni !
zoot: Jo,všechno budu mít v jeden den,tak uvidím,jak to bude vypadat :-D Jinak třeba v květinářství,s kama budu mít květiny já,tak na každý termín berou jen 5 objednávek.víc ne.Ale není problém sehnat nějaké květinářství. ;-) Jo,už jen 14 dní.přiznám se,že začínám pěkně stresovat.a všichni mi ještě říkají :Už se vám to blíží??? a máš všechno??? No a pak začnou vyprávět zážitky z jejich předsvatebního období a já šílím :-D :-D :-D
Profilova fotka
ja mam zitra zkousku jak ucesu, tak i liceni a hned pote padim do salonu na zkousku satu s botkami, takze to uvidim vsechno pohromade, uz se hrozne tesim :)
missu: tak to budeme v pondeli obe sedet v salooonu : ) taky jdu i na zkousku liceni, nejen n uces ; )...tesim se, az to uvidim a doufam, ze to nebude druhe zklamani, n dalsi zkousku uz neni moc cas kreob: tak to mas uplne super vymyslene...vyzkouset rovnou vsechno je bezva napad : ) Jak ti to dopadlo? Spokojena?
Profilova fotka
ahoj holky, tak rozlučku mám za sebou. až budu mít fotky hodím vám odkaz, bylo to super!!!
Profilova fotka
Tak se hlasim zpet ze vsech zkousek :) a musim rict ze to dopadlo vcelku dobre. Liceni - moc se mi libily oci, ale make-up a rty a oboci jeste musime doladit. Jsem zvykla se licit trochu jinak a vic, tak jsme se domluvili ze prinesu svoji kosmetiku a zkusime to jeste jednou :) Pouzivam M.A.C tak vim, ze fakt drzi cely den. Asi bych se nalicila sama, ale jelikoz neumim vystinovat oci, necham to naprofesionalce Ucesy jsem zkousela tri. Vyplatilo se mi mit sebou predstavy, takze hned vedela co bych asi tak chtela. Bylo to jen nahrubo bez umytych vlasu a zehleni, ale i tak jsem tam sedela dve hodiny. No a saty uz se mi delaji na miru k botkam. Nakonec mi je budou muset trochu prodlouzit, protoze jsem dost vysoka a vpredu byly trochu kratsi. A vybrala jsem si i finalne zavoj, korunku (celenku) a sperky, takze spokojenost na maximum :)
Profilova fotka
kreoberka: tak super, to byl včera úspěšný den :-) já se nakonec budu malovat sama :-)
Profilova fotka
Pell: ja bych se asi taky namalovala sama, protoze jsem proste na sebe zvykla a vim co si muzu dovolit a co ne. Mam pocit, ze me ta kosmeticka uplne neodhadla s barevnosti - licila me ruzovo-hnede a slo to uz dost do medena, coz mit moc nemuzu. Potrebuju spis hnedo-fialovou. No uvidime co vykouzli na te dalsi zkousce z meho materialu :)
Profilova fotka
já s tím mám fakt velký problém. Nelíbí se mi když mě namaluje někdo jiný. Je to za trest, tak ráda bych se nechala nalíčit, ale prostě radši třeba hůř ale tak jak sem zvyklá
Profilova fotka
Pell: ja se prave vzdycky malovala jenom sama, a ted jsem si to chtela vyzkouset. No mam plan zajit do M.A.C. a poptat se na vsechny mozne podkladove baze atd. Asi za to dam vic ale co, aspon se budu moct pak nalicit i jindy hezky :)
Profilova fotka
já se moc nemaluju, jen když jdu někam večer. a na nějaké trvanlivosti moc nelpím, stejnak mi přijde, že at už je nevěsta nalíčená sebelíp je na fotkách vidět jen jestli má linku a tak. detail stínů vidět není :-)
Profilova fotka
me jde hlavne o ten pocit :)
Profilova fotka
tak květinářství jsme sehnali. Bude cca 2x tak drahé co to první, ale budu mík kytky :-D Byli jsme koupit košili! ve čtyrech obchodech neměli ani jednu až v pátém. Jednu pitomou bílou košili, a jakej to byl problém. 5 obchodů a 3 "města"

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?