28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
missutko: to jo :-) a hlavně celej den tady do diskuze nepadne ani slovo, sem zvědavá kdo se dostane k počítači jako první :-)
pell. : Tak to by mě taky zajímalo :-D
Profilova fotka
:-) a holky jak to máte s ubytováním na svatební noc? My jsme platili noc. A mě napadlo aby se nám třeba nestalo, že tam přijedem v 5 ráno a oni nás v 10vyhodí s tím že musíme opustit pokoj :-(
Profilova fotka
pel: a to je nějaký hotel, nebo penzion? jestli jo, tak by vás vyhodit neměli, protože jste prostě hosté a ten hotel, nebo kde to máte, musí jet 24 hodin denně. takže myslím, že s tímhle by neměl být problém...
Profilova fotka
nnyha:jojo je to penzion. ale většinou přece bývá zvykem když třeba jedeš na dovolenou, že pokoj musíš vyklidit do určité hodiny. tak snad se to nestane.
Profilova fotka
kreoberka: koukám, že máte úplně stejné snubáčky, jako máme my! máte tam i rytinku? Jestli se tedy můžu zeptat.
Profilova fotka
Dneska jsem skoro dodelala tombolu ... byla to pekna drina, hlavne smontovat ty listecky :)
Profilova fotka
kreoberka: tyo to ti nezávidím
Profilova fotka
nnyha: ano máme :). Jen je jeste nemame doma, budou az 18.8., coz je docela stres, 10dni pred svatbou, ale snad vsechno bude ok :) pellulinka: byla to fuska, ale mam z toho radost :)
Profilova fotka
kreo: věřím :-) taky mi trvalo věčnost než sem zavázala ty blbý pytlíčky na mandle. A ještě mi jich pár chybí protože mi došla stužka.
holky ja jsem tombolu vzdala, nejdriv mi to prislo dost vtipny, ale pak se do toho vlozil pritel a uz mi to tak vtipny nepripada...asi nemusim mit vsechno, ted trnu, aby pristli vcas krabicky na vysluzky. Male papirove kosicky me moc nenadchli, omasti se zespoda a kdyz to neni jeste zabalene v celofanovem pytlicku, asi by se to hostum rozsypalo. Jak balite vysluzky Vy?
lukava :Já si ojednala krabice.Jsou bílo-modré a na víku majíholibice,které nesou snubní prsteny.moc pěkné :-D Tombolu jsem taky vzdala ;-(
Článek se načítá
Profilova fotka
my taky tombolu nemáme, ani sem nad ní neuvažovala. a výslužky budeme dávat jen do restaurace, oddávajícímu,dj a tak....a asi koupíme klasické krabičky v papírnictví
Profilova fotka
holky dneska sem zjistila, že sme si prý vybrali úžasný datum a čas na svatbu protože zrovna v tu dobu se lidé na svatých místech budou modlit pro rodinu a žehnat jim. Takže prý budeme mít to největší požehnání. říkala to maminka mé družičky která dělá různé léčitelství, dělá přednášky co se výživy týče a o tyhle věci se zajímá. A říkala že líp jsme si vybrat nemohli :-)
Jůůů tak to je bezva.Tak doufám,že nám všem tohle datum přinese dlouhé a šťastné manželství plné lásky :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
misssu: taky doufám. z čeho máš ve svatební den největší strach?
pellu: to mám radost, že je to naše datum tak dobře vybrané ; ) Holky já už se tak těšim x-) x-) strach mám ze všeho a největší strach mám z celé koordince programu
Profilova fotka
holky já se ted taky nejvíce bojím, aby ta koordinace dne dobře proběhla...
Profilova fotka
toho se taky bojím a pak mám strach aby nebyla nuda, aby se lidi nenudili
Profilova fotka
pel: tak přesně toho se taky bojím. aby, hlavně moje sestřenice, neseděly znuděně u stolu a s otráveným obličejem koukaly, jak ostatní tancují. a také se malinko bojím počasí... Nechtěla bych, aby pršelo, ale zase, aby nebylo moc velký horko. jsem hrozně náročná, já vím... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikoz je datum 28.8. uz tak zatracene blizko, nakoukla jsem do Vasi diskuse :-) Pokud se desite pocasi, muj znamy se zarucil, ze rozhodne prset nebude, vypocetl to nejak z hvezd a faze mesice :-D Samozrejme berte s rezervou, ale kdyz uz to meteorolog zarucit nemuze... :-) A dalsi zajimavost, snoubencovi prarodice se brali take 28.8., a to presne pred 50ti lety, takze dlouholete manzelstvi rovnez zaruceno. Ja myslim, holky, ze se nemame ceho obavat :-D Jen se ted obavam, zda vsechno stihnu. Jak jste na tom vy, uz taky chytate nervika? :-D
Profilova fotka
zoot: jéé tak to sem ráda že se známý zaručil :-) no malinko nervíka chytám ale zatím nic hrozného
já už jsem nervózní celkem dost, včera jsem se navíc chytla s mámou, protože má pocit, že musí za každou cenu pomáhat. Vymyslela si, že objedná u známé čoko bonbony jako dárečky pro svatebčany, já už jsem přitom objednala koláčky i perníček do výslužek a nechci to zbytečně komplikovat....řekla jsem, že mě to moc nebere a máma se urazila. Někdy si řikám, že bych chtěla být radši ženich, ten to tolik neprožívá. Když jsem mu připomínala, že si má nechat zkrátit kalhoty, tak mi na to řekl, že si je zkrátí sám ; )... máte taky podobné zážitky?
Profilova fotka
lukava: jojo chlapi to moc neřeší, Petr o tý svatbě pomalu nic neví. Místo,čas a dort jsme vybírali spolu pak samozřejmě oblek, ale jinak nemá potuchy. Všechno co máme sem mu ukázala, ale myslím, že to nikdy moc nevnímal...
Taky už mám docela nervičky na pochodu :-D :-D :-D .Můj to taky nijak neřeší.Když jsem mu řekla,že by se měl nechat ostříhat, tak mi odvětil, že ve svatební den ráno je času dost :-D :-D . že neví,proč by se měl stříhat teď,když by mu to ještě dorostlo :-D :-D . Chlap fakt na zabití :-S .
Ahoj holky, taky se k vam jeste na posledni chvili pridam :-) Do nedavna jsem byla v klidu, ale tento tyden, kdyz uz se ty zbyvajici dny pocitaji na *nact, me zacala chytat poradna nervozita. Dneska mam rozlucku, tak snad me holky trochu uklidni :-)
Profilova fotka
tak to já toho svého také musím furt do něčeho nutit. dnes jsem mu opět říkala, aby objednal kytky a zavolal fotografovi, aby se ujistil, že to opravdu platí a opět jsem dostala odpověď, že času dost! zapůsobilo na něho až to, když jsem mu řekla, že se od soboty za 14 dní žení a že nevím, jak to chce stihnout. Vyvalil na mě oči a jeho udivený UŽ?! mě fakt rozesmálo. taky bych si přála být chlap, za kterého to vyřeší ženská. zase ale na druhou stranu, já si ty přípravy docela užívám... ;-)
Já si ty přípravy taky užívám. I když by se taky Tomova pomoc občas hodila :-D :-D. Dneska mi přišel zbytek výzdoby,takže teď už mám vážně všechno. Ovšem ze svatby mám docela strach,protože budoucí tchýně si ráda vypije a pak je agresivní a hodně vulgární na všechny ve svém okolí :-( :-(. Doufám,že aspoň na svatbě svého syna bude v klidu :-S
Profilova fotka
holky já sem se pokoušela o vlastnoruční vyrobení svatební knihy..tak je v albu, kritizujte, přežiju to :-D petkoub: já mám rozlučku v pátek :-) missutko: taky se toho malinko bojím, žádného vyloženého agresora v rodinně nemáme,ale co já vím, že?
Pell :koukala jsem do tvého albumu na tu svatební knihu.Je móóóóc pěkná :-D :-D :-D .Jsi šikovná ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?