28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
lukava: já už mám rozlučku naplánovanou :-) na pátek 13. jinak nikdy bych si nemyslela že vybereme takovýhle prstýnky :-) taky si před svatbou chci nechat vyčistit zásnubní
Tak k tomu tancování jsme se nějak ještě nedostali.POslední dobou nemáme moc času ;-( . Jednu rozlučku už jsem měla,ale protože nevyšla tak,jak jsem myslela,tak mi holky chystají ještě jednu :-D :-D . Už se těším
Profilova fotka
holky, když tu slyším o prstýnkách a o těch zásnubních, mám trochu technický dotaz :) Jak to uděláte se zásnubákem? Já ho teď mám tam, kde budu mít snubák. To si ho ráno cestou na obřad přehodíte na druhou ruku? A nebo ho necháte úplně doma? :)
Profilova fotka
kreoberka: já je budu nosit oba na stejném prstě a na svatbě ho určitě budu mít
Profilova fotka
kreoebrka: já rozhodně nechci nosit oba najednou... a někde jsem četla, že zásnubní pak patří na pravý prsteníček
Profilova fotka
ahoj danuško! většina holek zásnubák dává pak na druhou ruku :-)
Profilova fotka
já sice nosím na druhé ruce prstýnek od dědy... ale co,nějak to přeorganizuji :-D
Profilova fotka
danuš: no jasně :-) mě se to hrozně líbí když jsou ty prstýnky na jednom prstě, uvidíme jak mi to bude vyhovovat :-)
Profilova fotka
já si myslím, že tobě to i k sobě půjde... ale já mám zásnubní tu kytičku a snubáky jsou v úplně jiném stylu... vybírala jsem je hlavně podle přítele, protože pro mě bylo nejdůležitější, aby ty prstýnky měly jednotný styl :-)
Profilova fotka
ale nevybírali jsme podle toho. taky sem spíš dala na petra, netušila že vyberem takové jaké jsme vybrali :-D
Profilova fotka
já taky dala na jirku :-) protože jsem chtěla, aby i on s nima byla spokojený, když už se rozhodl, že ho bude nosit :-)
Profilova fotka
jojo přesně tak. Sem ráda, že ho Petr bude nosit :-)
Článek se načítá
Ahoj, taky se budeme brát 28.8.2010, v hotelu Štekl na Hluboké :-)
sthana: Vítej nová nevěsto :-D. Tak jak prožíváš tohle předsvatební období ty???
Profilova fotka
Za poslední 2 dny. Máme z 99% nakoupenou tombotu (v pondělí s kamarádkou zabalíme) Máme hotové pytlíčky na rejži. Jmenovky na oběd a zasedací pořádek (to byla fuška) Včera jsme byli u švadleny, už jenom spodní okraj zašije. Honzovi dodělá vestu a kravatu. Stále přemýšlím co ještě ještě...
Profilova fotka
shana: vítám tě tady :-) socina: taky pořád přemýšlím :-)
Profilova fotka
CO se týče prstenů. Konečně je máme hotové. Honza ho nosit teměř nebude protože je truhlář a já přemýšlím že ho do práce taky nosit nebudu, nenosím tam ani zásnubní
Profilova fotka
socina: a co děláš?
Taky nebudu nosit do práce ani jeden prstýnek ;-( . Jako zdravotní sestra to mám zakázáno ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
missutko: hmm tak tam je to jasný :-( my budeme prstýnky nosit oba
socina: ja mam doma zase ucitele hudebkare a vasniveho muzikanta - klaviristu ; ), prstynek bude nosit nanejvys tak kdyz pujdeme do divadla, sama ho nosit chci, ale protoze rada a hodne maluju a hrabu se v hline v kytkach, asi si ho budu taky spis setrit... pellu: ja taky razim variantu dat si zasnubni na prvou ruku, nebo ho spis budu nosit prilezitostne mussu: to je jasny, ze jako sestri ho nemuzes nosit, ale zase mas zasluzne zamestnani....na tancovani taky dojde, neboj ; )
Profilova fotka
dělám v ústavu a když mš tam nějaký klient chytne za ruku (prsty) nic moc. Už jsem tam přišla o dost zlata takže nosim jen naušnice
Profilova fotka
holky, tak už jen týdny a budou z nás vdané paní :-)
Profilova fotka
jo, utíká to hrozně rychle! v sobotu jsem byla známé na svatbě a pořád dokola jsem si říkala: "no holka, takhle tady budeš za pár týdnů stát ty!" a přišlo mi to hrozně neuvěřitelný! pořád mi připadá, že je to ještě daleko a že nevím, co všichni kolem blázní, ale ono už je to za tři týdny!
Profilova fotka
nnyha: taky zatím mám ještě pocit že je čas.Ale jelikož mám tenhle týden volno, pak jedu na týden na soustředění a pak už je ten chaotický týden před svatbou tak už toho vážně moc nestihnu
Profilova fotka
Ja uz teda zacinam byt docela nervozni....a asi se to bude s pribyvajicim casem stupnovat...
Profilova fotka
kreoberka: asi ano :-)
Profilova fotka
Ahojky nevěsty... :-D taky se přidávám ke stejnému svatebnímu datu... :-D :-D Jak tu tak čtu,tak nejsem jediná,která si myslí,že je to až za dlouho a přitom když juknu do kalendáře,tak dostávám infartk. x-)
Profilova fotka
ahoj kubi: nene určitě nejsi.. holky že nám nebude lejt jako dneska!!!!!
Nebude :-D Taky začínám být pěkně nervózní :-S . ty tři týdny utečou jako voda. Holky za tři týdny v tuhle dobu už z nás budou vdané paničky :-D :-D :-D :-D a nejspíš pomalinku začneme přidávat své svatební fotky z mobilů a tak

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?