28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
aha...ale ke mě by stejně moc nešly, jsou přece jen dlouhé a štíhlé takže by mě to ještě zmenšovalo :-N
Profilova fotka
tak já mám 168cm a podpatky si neberu, ale prostě se mi líbily nejvíc :-D ty jo... svítí na mě v albu 33 dní... to tak utíká!!!
Profilova fotka
danus: já mám 160cm podpatky mít teda budu protože vedle petra už tahle sem jak malý dítě. o kytičce to není. utíká to,ale mě to dojde až tak 14dnů před
Profilova fotka
no mě to teda celkem dochází už ted :-) říkám si, že už mám snad všechno hotové... ale stejně se mi to pořád honí v hlavě :-D
Profilova fotka
danuš: taky doufám, že mám vše. jen teda nemám líčení a pořád dumám nad kadeřnicí
Profilova fotka
hele já se nechám nakonec nalíčit, protože sice to umím, ale mám strach, že v ten den budu nervní... já jsem sice byla na zkoušce účesu, ale nějak to není ono - nakonec budu mít jen vyfoukané rozpuštěné vlasy a čelenku... protože tak mi to stejně sluší nejvíc, tak proč je dávat do drdolu :-D
Profilova fotka
danuš: já nebudu mít drdol určitě :-) a taky se umím nalíčit ale nechci se líčit přesně ze stejného důvodu jako ty,jenže ještě nemám nikoho kdo mě nalíčí!!!!!!!!
Profilova fotka
v kolik máte obřad? můžu ti dát kontakt na svojí kosmetičku...
Profilova fotka
obřad máme až v půl třetí :-) odkud máš kosmetičku?
Profilova fotka
ze senožat... to asi nestihne... my ho máme od 14 v albu mám předsvatební foto :-)
Profilova fotka
neporadil by ti někdo z z nevěst z Tábora?
Profilova fotka
Tulipánky moc nevydrží, ale je to jenom na jeden den a nemám v úmyslu si kytku schovávat - zůstane mi něco hezčího a snad napořád :-)a ktomu spousta fotek a vzpomínek :-) Květinářka je bude objednávat někde z ciziny a opravdu se mi ze všech kytek co jsem měla možnost vybrat líbí nejvíc :-) Stejnou, ale menší kytičku budou mít obě maminky, pak i světkyně a družička. Ženich se svědkem budou mít tulipánek do klopy :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
krásný den přeji tak už ,, jen ,, 33 dní. Dneska konečně přišly ženichovy botičky a díkybohu sedí, jinak nevím nevím. Posílaly mu je z mexika a nevím nevím jestli by stihly dojít nový. Já ještě musím koupit spodní prádlo, noviny jsou v tisku a tombola už je z půlky hotová. Dneska jsem objednala zákusky a tak doufám, že všechno stihneme. Nějak moc rychle to utíká :-p
Profilova fotka
danuš: nevím většina holek se vdávala x let zpět z táborské diskuze. jinak mi dnes přišly šaty pro družičky. na fotce byly do bordo ale v popisu bylo fialové tak jsme to riskly a jsou krásně bordo!!!!!!!!!tak mám radost.
tak to já mám s líčením výhodu, v salónu mé kadeřnice dělají i kosmetiku, manikúru, pedikúru...takže budu mít hezky vše při jednom. 13. jdu na zkoušku účesu a líčení, tak jsem zvědavá jestli to bude podle mých představ. Jinak možná trapný dotaz - při obřadu, když se podepisujete, tak už novým jménem? Starým? Oběma?? vůbec nevím :-D
gisselle : Já myslím,že oběma.nejprve novým a pak starým.Ale to ti tam vše řeknou.Když se nepodepíšeš místo ženicha,tak bude vše O.k :-D :-D :-D
pellullinka: tak to budeš mít určitě krásnou knihu hostů, nechala jsem si na Fleru udělat i svatební šál s motivem růže, chtěla jsem něco na památku, když jsou šaty jen půjčené. Kytici budu mít nakonec přes ruku, k mojí výšce 182 bez podpatků, to snad bude vypadat hezky. Floristka taky tulipány ihned zavrhla, v srpnu opravdu nejsou moc sezónní a já je stejně ani nechci, protože mě celkam baví květomluva a symbolika květin a v té tedy tulipány moc dobře nemluví ; ) Určitě základ bude růže, ale chci tu kytici pestrou a srpnovou...viz. moje album : ) Obřad máme v jednu, takže oběd bude dost pozdní a doufám, že mi hosti nepadnou hlady ; ) Líčení asi pořešim sama a na zkoušku účesu musím jít co nejdřív. Zatím ani nevim kam. Ohledně úkolů, co dostal můj drahý? Popravdě taky trnu ; )
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) tak ode dneška to máme přesně měsíc!!!! lukava: paní je na dovolené tak se těším až se vrátí :-) tyo ty jsi vysoká, já sem zase prcek - 160cm
pellullinka: zase..co je malý, to je hezký, ne? :-) Já mám tedy 172, ale jelikož partner má bezmála dva metry, s podpatky nemám problém :-D
Profilova fotka
gisselle:to máš výšku akorát, já bych těch 170cm brala
Profilova fotka
ano ano, jiz za mesic...touto dobou budu vdana...no nejak mi to jeste nedochazi, a nebo dochazi a trochu se zacinam bat.... jak jste se vyrovnali se zmenou prijmeni? Ja z toho mam takove rozpacite pocity. Mam trochu pocit, ze ztracim svou identitu.
Profilova fotka
já budu ještě svobodná :-) a co se týče příjmení tak se svého ráda zbavím a těším se na nové
Děvčata,já jsem z vás největší prcek.mám jen 155 cm a můj přítel má 185 cm takže svatební fotky budou zajímavé :-D :-D :-D :-D . Jinak na nové přijímení se těším,i když vím,že se stejně ještě občas podepíšu svým starým přijímením :-D :-D
Profilova fotka
missutko: no tak 5cm už moc není, můj přítel má asi 189cm takže mám vysoký podpatky :-) tady je náš rozdíl vidět http://kubajz09.rajce.idnes.cz/nase_p...
to je sranda, kdo je maly, chce byt vetsi; kdo je velky, chce byt mensi : ))) Kdyz se prastim v tramvaji a vidim hvezdicky, neni to nic moc, to mi verte! Ale holky, vsechny budeme desne krasny nevesty : D Uz za mesic : ) jupíííí Na nové přijmení se už děsně těšim Pellulinko: máte moc krásnou fotku a jste vážně pěkný pár!
Profilova fotka
lukava: moc děkujeme. tahle fotka mi přijde úplně nereálná,nikdy mi ten výškovej rozdíl nepřišel ale když vidím tohle musím se smát
Už jen měsíc???? Áááááá. začínám šílet :-N . Nechápu jak ti chlapy můžou zůstávat tak strašně v klidu ]-( .Jako by se jich to ani netýkalo. Máme se začít učit tancovat,už se těším,až ho trošku podusím :-D :-D :-D :-D
Můj drahý už podlehl panice a povedlo se mi ho donutit ke společnému výběru prstýnků. Byl nejvyšší čas : ) missu: jak jste se ucili tancovat? Sladke vitezstvi? ;-)
Profilova fotka
lukava: tyo prstýnky až teď? a stihne se to? mě všude říkali ať počítám raději 2měsíce, pak se taky může stát že prstýnek nesedí atd. Takže my objednávali v květnu :D a doma byly za 14dnů
pellu: máte pěkný prstýnky...a hlavně bez stesu a včas, to na tom oceňuji nejvíc naše budou hotové ve středu a dokonce jsem si nechala ještě vyčistit zásnubní : ), jsou opravdu jednoduché, vážně klasika, ale jsou to rychlíci, já počítala tak měsíc, 14 dní....ale ty nervy co mě to stálo, přítel byl zase mimo z alergie a protivnej jak chlapi umí být ; ) Doufám, že na svatbu bude už OK. podobné je to s kapelou, já mám hudební hluch, tak to musí nastávající zařídit...doufám, že mě nezklame, je to dooost napínavé ; ) holky, plánujete rozlučku?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?