28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
jo a mimochodem, máš doma fakt 2 fešáky, jak toho velkého, tak toho malého ;-)
Profilova fotka
nnyha: děkuju moc :-D já sem vždycky chtěla mít mimčo brzo a jsem opravdu ráda. Však vy do toho po svatbě praštíte a za chvilku bude taky miminko!
Profilova fotka
a všimla sis, že se nám líbí stejný styl šatů? Ty jak máš v albu, že asi zvítězí tak ty tam mám taky, jsou nádherný. Jenže tady v Táboře žádný takový neseženu 8-(
Profilova fotka
všimla. ty šaty jsou opravdu nádherné, ale nedělám si iluze, že bych je někde sehnala. Ale ty máš výhodu, moje teta říkala, že jsou v Táboře dobré svatební salony, kde mají nádherné šaty. já se sice pokusím sehnat šaty v Pelhřimově, ale když mi nic nepadne do oka, zkusím se podívat do Tábora
Profilova fotka
V táboře je dost svatebních salonu, ale myslím, že ten styl co se mi líbí tu mít nebudou. ale je fakt, že tu je minimálně 5salonů myslím. Moje kamarádka měla kratičkou chvilku salon a měla božské šaty, nové kolekce, nové šaty, ale bohužel po narození mimča salon vzdala...
Profilova fotka
tak to je škoda. já doufám, že tady něco seženu. ještě jsem vůbec v salonech nebyla, ale chci tak v únoru začít obíhat. když se mnou je to těžký. můžu obíhat jen o víkendu, jenže to je většinou všude zavřeno, tak musím počkat na prázdniny, nebo až po matuře
Profilova fotka
a na kdy vůbec plánujete svatbu?
Profilova fotka
jako na jaký den? Na 28.8.2010 :-)
Profilova fotka
ježiš promiŇ, nějak sem si neuvědomila, že jsme v diskuzi s daným datumem :-D a po škole čas nemáš?
Profilova fotka
no víš, u mě je to tak, že já bydlím a studuji v Praze, ale svatbu chceme tady v Pelhřimově, protože tu oba máme příbuzné a kamarády... takže to ve všední dny jaksi nejde...
Profilova fotka
Aha, tak to jo...no v praze by si sehnala nádherný šaty určitě, ale taky asi dražší co?No a co vaši, že se budete brát?
Profilova fotka
jako v Praze jsou šaty překrásný, ale jak říkáš, dražší a navíc by byl problém s půjčením. Jinak naši to vzali v pohodě. Znají mě moc dobře a s přítelem vychází, takže ani žádné námitky neměli. Mamka se vdávala, když jí bylo úplně stejně, co mě, takže nebyly ani takové ty řeči, že jsem mladá. U vás taky v pohodě ne, když už spolu máte miminko...
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, mamka brečela když jí petr šel požádat o mou ruku :-)
Profilova fotka
tak to u nás mamka měla nakrajčku, ale udržela to. však ona si to vynahradí na svatbě :-) a já taky
Profilova fotka
No jo, je to pak plný emocí....
Profilova fotka
to jo. hele, a jak třeba reagovali vaši, když jsi jim oznámila, že jsi těhotná?
Profilova fotka
Ahojky zdravim všechny,koukám jak se to tu rozrosto :-) taky mame datum 28.8.2010
Profilova fotka
Ahoj holky! tak dnes jsem mírně pokročila v přípravě... zamluvili jsme na matrice datum :-)
Profilova fotka
nnyha: taky jsem z Pelhřimova :-) a pro změnu studuju v brně :)
Profilova fotka
fakt jo? A kde se budete brát?
Profilova fotka
Budeme se brát v Jiřicích u Humpolce v penzionu Sedlácký dvůr... Kde to plánujete vy?
Profilova fotka
my to plánujeme všechno v Želivě. Obřad bude v klášteře a hostina Na kocandě, jestli to tam znáš
Profilova fotka
nnyha: jak reagovali? taťkovi je to jedno, naši jsou rozvedeni, napsal mi myslím jen, že si myslel že sem chytřejší. A mamka v pohodě. Myslím, že mít mimčo ve 20ti je akorát. Ahoj danusko, závidím ti, že už máte zamluvené datum. My na to musíme vlítnout po novém roce...
Ahojky holky, taky se hlásím na termín 28.8.2010...vidím, že tu jsme samé mladice ;-) mě je 21...my už máme místo, čas, fotografa, a já dokonce šaty (protože hnedka ty první, byly ty pravé) a další věci už mají čas...ale raději všechno dělat s předstihem, abych se pak v té rychlosti neunáhlila a aby bylo vše (mám na mysli třeba prstýnky, atd.)
Profilova fotka
ty jo, tak to jsem překvapená. všude se řiká, že se holky vdávají až po 25 a já že jsem exot. Ne že by mi to nějak vadilo, ale... jinak my už budeme muset taky vyrazit na matriku a do kostela. Aby nám náš krásný datum nesebrali :-)
Profilova fotka
Ahojky, to my už datum máme zamluvené,šli jsme tam hned jak jsme se domluvili na datumu. Po novém roce začnu řešit šaty a místo kde uskutečníme hostinu,já nás totiž něco kolem 50 tak musím najít něco moooc velkýho abysme se tam vešli a pak ještě prstýnky,ale to nechávám až na jaro
Profilova fotka
tyo holky tak to já budu muset na matriku taky vyrazit!!!!A chtěla sem se zeptat kolik korunek chcete do svatby investovat??? Jinak je fajn, že budem všechny mladé nevěsty.
Profilova fotka
jo pellulinko, to já sama nevím. Neboť jenom hostina nás bude stát asi 40 000! plus ještě prstýnky, kameraman, kapela,... a plno dalších věcí. Takže počítáme tak 70 000! jen ještě vědět, kde na to vzít!
Profilova fotka
Já to vidím tak na cca 80 000 - 90 000
Profilova fotka
to je strašný! za jeden den dát tolik! ale zase nadruhou stranu je to jednou v životě, tak proč si to neužít, že? ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?