28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
tak já myslím, že měsíc dopředu krásně stačí, ale jelikož budeme některý vozit osobně a je to na konci prázdnin, tak radši dřív :-)
Holky tak se nám všem už to datum svatby blíží.není to tak dávno,co jsem si říkala,že ještě mám půl roku a není třeba se stresovat.A najednou se hrozím,že už ani ne za dva měsíce ze mě bude vdaná paní :-D
Profilova fotka
missutko: máš úplně stejné pocity, jako já. Pořád si říkám, že je ještě dost času, ale když se nad tím zamyslím, už moc času není a já si nejsem tak úplně jistá, jestli to všechno stihnu. Na jednu stranu se hrozně těším a na druhou stranu se toho tak trochu děsím...
Profilova fotka
holky já mám pocit, že 2 měsíce jsou ještě hrozně moc. Já vím, že už všechno máme zajištěné, ale trochu se bojím jak to poplatíme :-(
Tak s platbou si taky lámeme hlavu.Já zase pořád přemýšlím jestli nám ještě něco nechybí :-| .zatím se zdá,že je to už snad všechno. Někdy si říkám,už aby bylo září a my měli svatbu za sebou.Ale jinak se samozdřejmě taky moc těším
Profilova fotka
missut: taky se bojím jestli máme vše. Ale snad jo...A platby jsou trochu horor no, ale chci co nejvíc poplatit aspoň zálohama před svatbou
Profilova fotka
Dobrý den nevěsty taky se budu vdávat tento den a chtěla jsem se zeptat jak jste na tom s přípravami. Mě se totiž zdá, že toho ještě spoustu nemám a že to snad ani nestihnu :-|
Sal.: Vítám tě mezi námi.S přípravami se blížíme do finále.Konečně.Všem se nám zdá,že pořád něco chybí,mě taky,jen pořád nevím co :-D .uvidíš milá nevěstinko,všechno zvládneš ;-)
Profilova fotka
misssutko: děkuji za přivítání. Taky mám ten problém, že envím co mi chybí :-D :-D :-D
Tak napiš co máš a my ti poradíme,co ještě schází :-D
Profilova fotka
Krásné ráno přeji misssutko: Tak nějak mi vychází že mám docela dost věcí, jen jich spoustu mám udělaných jen na půl. Šerpy na auta nejsou dodělaný, kartičky do výslužek jsou taky jen na půl, vývazky taky, cukrový mi bouchlo tak si musím upíct sama, boty pro ženicha neměly a tak na ně musíme počkat a doufat že příjdou včas, klobouk pro ženicha to samý. Na šatech pro dceru se nemůžem dohodnout. Prostě klasický problémy a ten čas tak letí :-S
Profilova fotka
vítám novou nevěstu :-) my snad máme skoro všechno, ale jak zjistím co nách chybí? tím, že si objednáváme raut samy a máme možnost přivézt si i nějaký alkohol tak je práce navíc, ale zase tím snad ušetříme :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
pellullinka: děkuji za přivítání. My si taky budem dělat raut samy a veškeré pití taky je v naší režii. Jsme si jen pronajaly sál a tak od výzdoby až po obsluhu je to jen na nás
Profilova fotka
salamandra: je to fuška co? my teda objednáme obložené mísy a pití přivezeme jen něco, jinak výzdoba, sladké atd. to taky všechno musíme přivézt
Profilova fotka
pellullinka: to teda je. Mám strach aby bylo všeho dost. Už mám nějaký sladkosti pro děti, brambůrky,džusy, limonády ale pořád mám pocit že je toho málo. O mase na gril ani nemluvím. Toho se mi zdá pořád málo, ale mrazáky už mám plný po celý rodině :-D :-D :-D
Profilova fotka
salamandra: to mi povídej, mamka mě pořád stresuje, že těch mís bude málo.Ale já myslím, že to bude muset stačit, v hospodě jsme si ještě objednali guláš tak toho snad bude dost
Profilova fotka
pellullinka: kolik budete mít hostů?
Profilova fotka
salamandra: max. 40, vychází to asi 35
Profilova fotka
pellullinka: my asi 60, ale z toho 20 dětí. Mám 30kg kuřecího, 20kg vepřovýho, nějaký klobásy a selátko a tak doufám že to bude stačit. Ještě musím koupit nějaký salámy a sýry na rautové stoly
Profilova fotka
sal: my budeme mít 10kg obložených mís + 3kg miniřízečků + pak ten guláš. v cateringový firmě mi řekli, že mám počítat 20dkg na osobu, nám to vychází přes 30dkg a to nepočítám sladký atd. takže by toho mělo být dost
Profilova fotka
ahoj holky. O vikendu jsme rozvezli pozvánky a koláčky. museli jsme to udělat takhle brzo protože už do svatby namám volno.
Profilova fotka
tak to my jsme o víkendu jenom jezdili po příbuzných a zvali. Ovšem jen ústně, neb oznámení nám ještě neudělali a na cukroví se ani nešáhlo. Ale vzhledem k tomu, že se od teď s Pepčou za tu dobu do svatby uvidím jen pár hodin, už bychom to s oznámením nestihli. takže pak už jenom rozdám oznámení, ale už bez skoromanžílka.
Profilova fotka
už mám doma šaty, právě jsemve fázi kdy hledám něco vhodného na krk, a protože mi klasický stras neladí, tak jsem se rozhodla pro variantu vlastní tvořivosti http://www.koralky-navody.cz/cs/motan...
Profilova fotka
Ahoj holky, mám také toto pěkné datum :) Osmičkové :) Moje šťastné číslo. Zatím toho moc zařízené nemáme, potřebuju nutně sehnat nějaké boty, ale ne typicky svatební...prostě abych je mohla nosit i pak. Tak jsem zvědavá zda něco někde pořídím. Jinak ve čtvrtek si jdeme objednat prstýnky - od Lukáše Rýdla. Ženich má oblek, já šaty, máme zajištěného fotografa, dorty, kameramana, místo pro obřad a místo pro hostinu. A ostatní věci dolaďujeme postupně. Teď jsem se pustila do přípravy svatebních novin a moc mě to baví :) Jak jste na tom vy?
Profilova fotka
socina: super odkaz. Já totiž jsem taky v fázi, že nevím co na krk aby se to hodilo k ženichovýmu bolu a kalsický štras se rozhodně nehodí :-|
Profilova fotka
kreoberka: Já jsem ve fázi dolaďování. Prstýnky už nám přišli, šaty už taky mám, ženich teda zatím jen košily, kalhoty a bolo a teď čekáme na boty a klobouk, místo pro hostinu je taky zamluvené, páni co nám budou grilovat taky, kapela ta byla jako první, jelikož ženich v ní hraje :-) Noviny procházejí poslední úpravou a jdou do tisku, tombola už pomalu přibývá, dortíky mi napeče mamka a cukrový bude v mé režii. Teď dodělávám šerpy na auta a pak musím ještě objednat věci na výzdobu stolů
Profilova fotka
kreoberka: zkus se podívat na boty u "deichmana" tam jich mají opravdu hodně v bílé barvě. Na výzdobu doporučuji obchod Canea. Mají tam hodně levné věci, i když vlizelin mi přijde trochu tvrdej.
Tak my už máme snad všechno nakoupeno i zařízeno,takže teďka už jen čekáme na 28.8.2010 :-D .Ale zbývající čas nám uteče fakt rychle,protože do toho rekonstruujeme domek,takže už vidím,že najednou zjistím že je 27.8. a budu překvapená,jak rychle to přišlo :-D
Profilova fotka
holky já už mám botky konečně objednané. Našla jsem svoje vyvolené v Deichmanovi. chtěla jsem klasické elegantrní lodičky, jenže nemám bílé šaty a v barvě ivory toho moc není, a u deichmana měli jediné!!!Jsou super, do týdne by měli dorazit v mé velikosti :-)
Profilova fotka
já mám taky botky od Deichmana! Jsem za ně ráda, protože byly za super cenu a ještě jsou hezké.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?