28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
pell: jsem asi konzervativní, ale mě se líbí nejvíc ty dvě první...
Profilova fotka
také hlasuju pro to poslední, je nááááááááááááádherné
Profilova fotka
holky děkuju, Petrovi se nejvíc líbí to první. Mě se to poslední taky moc líbí ale je fakt, že je trochu blbý jak máme ty fotky na černým pozadí, že se to na oznámení asi moc nehodí, je to trochu jako na funus :-( já sem v koncích!!!
Profilova fotka
to první je taky dobré... nemyslím si, že je to divné s tím černým pozadím fotek... fakt se mi ty fotky na oznámení líbí :-)
Profilova fotka
danuška: děkuju moc :-) ještě je čas, tak to musíme probrat no
Profilova fotka
holky tak dneska jedu na zkoušku účesu, sem na to zvědavá :-|
Profilova fotka
v sobotu jsme si byli vyzveednout prsteny a co se nestalo?! Jsou nám malé :-N takže nám je musí a číslo zvětšit! 8-( A co se týče kadeřnice, ta co mi byla doporučena, ta je beznadějně zamluvená už někde od března. Tak jsem se domluvila s paní co mi občas stříhá vlasy, ta mi řekla "jasně že ti to udělám, neni problém, ale proč jdeš už takhle brzo?" je to zlatíčko. Domluvíme se na zkoušku a uvidíme co z toho vylleze.
Profilova fotka
pellullinka: to poslední neni jak na funus, je elegantní. Pokud si ti nelíbí ta čarná tak tam můžeš dát jinou tmavou barvu. nevim do jaké barvy máte svatbu.
Profilova fotka
socina: nemůžu přece změnit pozadí fotek :-)
Já se také hlásím do diskuze :-D , taky máme svatbu tento den a zatím krom oslavy po hostině a termínu ještě nemáme nic, bohužel letos končím školu a toho učení je tolik, že naprosto nic nestíhám :-(
Profilova fotka
mondulka: já taky studuju a do toho mám ročního prcka :-) Ale neboj času dost...
pellullinka: No my pro změnu právě předěláváme celý byt, je to tu jak na staveništi (ani postel nemáme a spíme na starých madračkách co pamatujou příchod cyrila a metoděje :-D , po odpolednech chodím makat a bydlím v Trutnově, ale svatbu máme v HK, takže taky nic moc.... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
mondulka: nejdřív hlavně sežeňte kapelu a fotografa, to je takový trošku nedostatkový zboží..zbytek se dá za pár dnů zařídit
pellullinka: Už se na tom pracuje :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! na srpnových nevěstách se nám rozšiřuje počet nevěst na toto datum, tak třeba i tady se to oživí :-)
Profilova fotka
danuš: taky se tě pořád někdo ptá, jestli už si nervozní??? Já mám pocit, že se toho dne nedočkám
Profilova fotka
mě se nikdo neptá :-D já tu svatbu řeším sama (občas s mamkou nebo s kámoškama)... na druhou stranu, že by pro nás ta svatba tolik moc znamenala - tolik to zas neprožíváme :-) spíš se strašně těšíme na dovolenou :-D
Profilova fotka
pel: mě se sice nikdo neptá, ale pocity mám stejné jako ty. čím víc se to blíží a já vidím ty věci, co mám zařízené, tím víc se na ten den D těším ;-)
Profilova fotka
jako... já se těším... ale na druhou stranu s přítelem se ted moc nevidíme, celý srpen se vlastně skoro vůbec neuvidíme... takže ty dva týdny po svatbě jsou ted velmi očekávané :-D
Profilova fotka
Ahoj holky taky se hlasim k tomuto terminu. My jsme se rozhodli asi pred dvema mesici, ze se vememe a myslela jsem si,ze nic nebudeme stihat,ale jak tak koukam tak jsme na tom dobre. Ve ctvrtek jdeme pro oznameni, za 14 dni pro prstynky,pristi tyden kupovat pritelovi kvadro a hospodu na hostinu a pak na vecerni mejdan mame taky zarizeny a hudbu uz taky,fotografa mam zamluvenyho jen se domluvit napevno.
Ahojky holky.Taky se s přítelem bereme v tomto termínu.Naštěstí už máme všechno zařízeno anakoupeno,takže teď už jen čekáme až ten den příjde.
Profilova fotka
tak to jsem ráda, že se k nám přihlásily další (zatím) slečny. Vítejte! :-) mac.ina: neboj, vše se krásně stíhá a máte ještě přesně dva měsíce na dodělávky. Já jsem si myslela, že musím zařizovat svatbu rok předem a při tom jsem zjistila, že to bylo úplně zbytečné. Takže v pohodě. misssutko: my už taky tak nějak čekáme na ten den D. a jak jste spolu dlouho?
nnyha: Jsme spolu skoro 3 roky a stejně nám všichni říkají,že jsme spolu chvilku a už se bereme :-D
Profilova fotka
ahoj holky!!! Tak nám zbývají 2 měsíce :-) Já už mám konečně koupenou veškerou dekoraci :-) Domluvenou hospodu, teď jednám na pevno s fotografem. Takže už máme vše. I vestičku pro ženicha a oblek pro malého. Teda já ještě nemám boty, ale to je maličkost
Profilova fotka
misssutko: tak to jste spolu stejně dlouho jako my. Nám nikdo neříká, že jsme spolu krátce, spíš že jsme mladí. Ale to je mi vcelku fuk. pel: tak to ti gratuluji, že už máš vše. Já tedy také, ale nějaké drobnosti mi přeci jen chybí. Na sebe už mám vše, kromě punčocháčů, ale ženichovi ještě chybí kravata a boty, tak budeme muset vyrazit. No, snad to stihneme :-)
Profilova fotka
holky mamka má pořád strach, že bude málo jídla. Obřad máme až v půl třetí, takže bude "hostina" až tak od půl pátý takže spíš taková večeře. Máme polévku a pak raut, který si dovezeme samy. Myslím, že 25dkg na osobu stačí ne? + 3 kg miniřízečků a kolem půl deváté bude ještě guláš. samozřejmě sladké + dort, chipsy atd. co myslíte?
pellullinka: Já myslím,že to úplně stačí.My máme obřad o půl 11 a tak to s jídlem nijak nehrotíme.Přece nechceme abyse nám hosti tak přejedli,že jim bude špatně :-D
Profilova fotka
já si také myslím, že to bude stačit. my máme obřad v 11, takže budeme mít i oběd a pak raut, ale myslím, že se všichni nají v poledne a z rautu už si toho tolik nevezmou. Takže to bude určitě stačit
Profilova fotka
holky dost jste mě uklidnily, protože mě s tím mamka trochu nakazila... jinak v týdnu budeme mít oznámení a začneme rozesílat :)
my už máme oznámení dávno rozeslané,ale kvůli tomu,že jsme je rozeslali moc brzo už jsme aspoň 5 krát měnili seznam hostů :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?