28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Máme obřad od 13hod. Oběd máme z časti tradiční. Předkrm šunkové rolky s křenem, knedlíčková polévka s nudlemi, kuřecí špíz s poloviční porcí brambor a zeleninovým salátkem;)
Profilova fotka
mma: nemyslela jsem složení oběda, ale oběd jako takový. My máme obřad ve 14:30 a do restaurace se dostanem tak v 16:30 a bude přípitek, polévka a pak raut, že si každý vezme co bude chtít a kdy bude chtít...
Profilova fotka
my máme obřad v 11 hodin, takže se do restaurace dostaneme někdy v půl jedné, takže ano, máme klasický oběd a večer je raut. akorát pořád nevím co k obědu a jestli mám dávat předkrm. musíme se ještě s majitelem na něčem dohodnout. Nemá někdo nějaký typ, kromě svíčkové?
Profilova fotka
nnyha: svíčkovou bych nedávala, teď jsme na svatbě měli jako předkrm paštiku s brusinkovou omáčkou (bylo to výborné) a jako hlavní chod byly kuřecí rolky s nějakou nádivkou a opečené brambory, taky výborný!!! My jsme chtěli táborskou baštu..nebo nějaké kuřecí maso klidně. Je to jen na vás! A pokud mají velké porce tak ani předkrm být nemusí
Profilova fotka
pellullinka: my taky nemáme oběd bude rovnou raut, psala jsem paní na matriku jestli by měla volno na zámku i později odpoledne tak čekám odpověď v pondělí:)
Profilova fotka
lucy: nám nejdřív nechtěla matrika 14:30 povolit, ale nakonec je před náma ve 14hodin na matrice svatba tak nám na to kývly :-)
Profilova fotka
pellullinka: No vidíš tak oni ve směs vyhoví ale já s mým štěstím:(
Profilova fotka
my máme obřad ve 14:00 a pak bude rovnou raut, s tím že večer máme grilovaná masa atd. Klasický oběd jsem zavrhla, protože svatba je celá venku a nedovedu si to dost dobře přadstavit :-D
Profilova fotka
Mě to přijde zbytečný a ještě v létě aby 30 lidi sedělo někde a muselo se nacpat ted protože to někdo řekl... raut je lepsi kazdy si dá co chce.
Profilova fotka
lucy: přesně tak... taky si myslím, že v tom vedru spousta lidí nebude mít na teplé jídlo ani pomyšlení
Profilova fotka
danuska: takhle to bude uvolnenejsi a kdeze to mate??
Profilova fotka
lucy: máme svatbu v malé vesničce, kousek od humpolce... obřad je na zahradě penzionu, kde bude hostina... jak to plánujete vy?
Článek se načítá
Profilova fotka
danuska: my máme obrad na zámku a ten raut na statku ale jeste premyslime ze bysme to udelali na zahrade no jenze nechci byt otrokem vlastni svatby
Profilova fotka
jako tuhle možnost, mít to na vlastním, jsem zvrhla... zajistit všechno nádobí, obsluhu, úklid... nerada bych ještě dva dny po svatbě uklízela... sice v restauraci to stojí víc peněz, ale je to přece svatba :-)
Profilova fotka
holky my taky budeme mít ten raut, taky si myslím, že to bude uvolněnější :-) Sice si myslím, že se na to moc nebudou tvářit babičky atd. ale to není důležitý :-D
Profilova fotka
To je ten důvod proč to nechci:) joa babičkám se to líbit každopádně nebude ale nám to co?? nám to nevadi:))
Profilova fotka
lucy: jojo nevadí :-) doufám, že to bude v pohodě, zase se trošku bojím aby to u stolu s rautem nevypadalo jak v jídelně, aby po polívce všichni nešli k rautu a neutvořila se tam fronta :-) a holky co budete mít na rautu? my jelikož to bude spíš večeře plánujeme sýrové, salámové, zeleninové mísy + teplé miniřízečky...co vy?
Profilova fotka
Maso 14:30h kuřecí miniřízečky 14:30h vepřové miniřízečky 16h kuřecí špízy (sýr a klobása) 14:30h kořeněné maso na párátku 21h guláš 17 - 18h grilovaná masa Studené mísy 16h roastbeef 14:30h sýrové mísy s olivami - např. korbáčky, parenice… 14:30h salámové mísy 14:30h jednohubky 14:30h sýrová roláda 22h šunková kýta 20h nakládaný hermelín Zelenina a ovoce 14:30h mísy s ovocem 14:30h míchaný zeleninový salát 14:30h zeleninové mísy - jeden druh Slané buráky pistácie slané tyčky Přílohy 17-18h opékané brambory 17-18h bramboráčky 22h nakládané cibulky 14:30 pečivo 14:30 hořčice 22h křen kečup 17-18h omáčky 14:30h steril. okurky sůl, pepř, olej - k zelenině
Profilova fotka
pro inspiraci :-D
Profilova fotka
takhle máme raut my a včetně nealka (džusy, vody) a nealko mojita to vychází 630 na osobu
Profilova fotka
danuš: tyo tak to by se nám vyplatil ten oběd mnohokrát líp :-)
Profilova fotka
no já jsem moc nepřemýšlela o tom, jestli by se vyplatil... my jsem ho prostě vůbec nechtěli :-) no a ten raut... ten jsem si vymýšlela sama :-) ale nedělám si iluze... dost draze vychází hlavně to nealko...
Ahoj holky, já se také přidávám k termínu 28.8.2010 :-) bereme se na zámku Liblice v 14,30hod ;-) My jsme nebyli pro takovou tu tradiční svatbu a tak jsme zvolili pozdější hodinu obřadu a od 16,00hod máme zamluvený Pivovar ve St.Bolece, kde bude připravený raut :-) Bála jsem se reakcí okolí, ale naštěstí je to o.k.,tak uvidíme, jak to všechno dopadne - bojím bojím ;-) jsem moc ráda, že jsme se rozhodli pro vynechání obědu :-) Tereza
Profilova fotka
ahoj tery, tak vítej u nás :_) my máme obřad stejně jako vy, ale máme to do restaurace dál, takže počítám, že se tam dostanem tak v 16:30 když to dobře půjde :-)
Profilova fotka
ahoj terko! vítej :-) pell: jak to řešíte s přesunem? kdo řídí a kdo pak odvozí ty auta? u nás by třeba toto byl velký problém, protože pár panáku padne už doma před svatbou :-)
Profilova fotka
danuška: jasně, padne, ale ti co budou řídit prostě si panáka nedají, to je jednoduchý :-) potom po rautu se odvezou auta a na odvoz domů máme zamluvenýho jednoho taxikáře, že nám udělá cenu, protože odvozí pak asi všechny, my zaplatíme odvoz rodičům, babičkám atd. a ostatní si zaplatí samy
Profilova fotka
jj, o tom taxiikáři jsem taky uvažovala :-)
Děkuji moc za přivítání :-) S autama to máme zatím vyřešené tak, že na obřad je cca 7aut, čili máme 7kluků co nebudou pít(teda doufám :-) slíbili nám to :-) )a na obřad a zpět to odřídí ;-),potom se auta nechají doma a náš soused je shodou okolností taxikář, takže nám bude za hubičku rozvážet přátelé a rodinu.Snad to všechno klapne :-)
Profilova fotka
holoubci: my máme taky toho taxikáře souseda :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak se taky přidávám k tomuto datumu (přítelovy narozeniny, ať se mu to dobře pamatuje :-)) ale teprve vyhlížíme místo na hostinu, tak nevím nevím, jestli to všechno zmákneme :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?