28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
děkuji pell!!! hlavně za tu cenu! jinak ráno jsem na to krasobruslení nevstala... budík marně zvonil :-D
Profilova fotka
danuš: jojo cena je fajn, pokud u mě všechno dobře dopadne, tak budu mít šaty taky za tu cenu :-) Já nebyla schopná vstát ani v 7, natož ve 4 ;-)
Profilova fotka
Děvčata nějak nám to tu vázne :-(
Profilova fotka
socina: jojo nějak sme se rozprchly do jiných diskuzí
Profilova fotka
řeším kdy dám ostříhat pudla, normálně si jí ptříhám sama ale na svatbu chci aby byla krásná, nejkrásnější na světě :-D a tak jí chci nechat ostříhat u jedné paní, ale nastává problém, já a pudl týden před svatbou pojedeme k našim a s maminou budem dělat přípravy, pečení a tak. jenže ta pani je v hoře!!!! To jsou problémy :-D :-D
Profilova fotka
tak jí nech ostříhat než odjedete k mamince ne?
Profilova fotka
když ona je za týden zarostlá jak bezďák. V nejhorším to nechám na pátek
Profilova fotka
socina: za týden jí přece nemůžou tak rychle narůst chlupy..
Profilova fotka
jestli to bude jako narmálně tak to bude: Jéééé ty jsi krásný pejsek, a ten oboječek :-) .......Já jsem nevěsta, já jsem tady, všímejte se mně!!! :-N !.....No jo, sluší ti to 8-( .....ale ten peeeejseeeek (slint slint) konečně jsem si jí dala do alba, má v kohoutku 24 čísel, takže je ťuťu ňuňu :-D Kdyby všici tušili že je to zabiják trhající končetiny :-D
Profilova fotka
Ona má oholený čumáček a pacinky, a po týdnu je to už vidět, a já ty packy moc neumím
Profilova fotka
tak my máme ještě menšího pejska, ale vezmeme jí jenom na focení, na hostinu určitě ne, chudinka by byla zalezlá..určitě by na ní někdo šlápl
Profilova fotka
no já řeším kam jí dát při obřadu, ona nesnáší když mi přítel dává pusu, pak vrčí. "Můžete políbit nevěstu.....vrrrrrrrr ]-( " Na hostině bude, tam se jí bude líbit, vezmu jí tam jeden pelíšek a tam může být
Článek se načítá
Profilova fotka
tak u nás na obřadu to bude v pohodě, někdo si jí vezme do náruče nebo na klín a ona bude hodná. ale na hostině bych jí trápila, doma bude mít klídeček
Profilova fotka
ani nevim jak to tam funguje, přece jenom je to památkově chráněno, všechno musím ještě zjistit, jen už vím že náš termín je beznadějně zamluven, po půl hodině jedna svatba za druhou, jo holt Vlašák.
Profilova fotka
socina: hmm tak naší Abbynku pouští i do muzea a tak , je tak malá, že jí dám do tašky a nikdo o ní neví. jinak s těma svatbama je to hrozný!!! Proto sem zavrhla jedno místo tady v JČ. nechtěla sme právě aby to šlo jak na běžících pásu a abychom se potkávali s dalšími svatbami
Profilova fotka
Vlašský dvůr je sice památkově chráněn ale to je tady uplně všechno, každej šutr každej barák, prostě kutná hora. Já jsem to nechtěla hrotit, tak nějak je mi to jedno kde se budem brát, jen jsem věděla že nechci Kačinu, ta se mi hodně nelíbí. Ve vlašáku je běžná obřední síň, a je to tam pěkný a navíc nebudem platit vůbec nic. http://www.fotografovanisvateb.cz/sva...
Profilova fotka
tak hlásím, že zítra pošlu penízky na šaty a budu jen čekat :-) Tak já bych se taky klidně brala na radnici, ale to přítel odmítl, že se nehodlá nechávat očumovat všema blbama z Tábora. Takže jsme hledali něco jiného a já zase strašně nechtěla červenou lhotu :-)
Profilova fotka
Ty šaty z číny mně začínají trochu děsit, to clo pod. Jak jsi posílala peníze?
Profilova fotka
socina: viděla jsem tvé šaty, co máš v albu! Všechny ti hrozně sluší ;-)
Profilova fotka
tak penízky sem poslala a dokonce už je má zimo na učtu. socina: poslala sem je přes paypal. a co se cla týče tak většina nevěst žádné neplatila
Profilova fotka
mám vybrané šat, na fotce to moc nevypadá,ale jsou super, moje maga prsa vypadla jako narmální, a všechno bylo tak jak mělo. Mám je v albu. A ty si objednám!!! Nikdy by mně nenapadlo že mi bude slušet tenhle střih ale bylo to dokonalé. Všechno bylo na správném místě. :-D Byla sjem tam s maminkou a ta byla tak na měko :-D
Profilova fotka
jsou moc hezký!!!A opravdu ti moc sluší!!!!
Profilova fotka
moc hezké!!! :-)
Profilova fotka
koupila jsem si boty :-) jako že svtabní, jsou to balerýny, přítel neni moc velkej takže musím mít něco takového. Ale jsou fakt pěkný :-) vyfotím a uložím :-)
Profilova fotka
Holky nějak nám to tu umřelo!!!!
Profilova fotka
Když já to nějak nezvládám být tady jindy, než večer :-) prostě škola začala... jinak začínám vyrábět vývazky, je to pěkná piplačka...
ahoj holky... tak se nám to už pomalu blíží, že? :) no ještě je ale času dost. Já už mám konečně vybrané šatičky, vybrali jsme i šaty pro družičky a teď nás čekají oznámení, prstýnky, výzdoba aut... pak ještě oblek pro ženicha a moje doplňky... no je toho ještě dost :)
Profilova fotka
danuš, já sem tu zase většinou chvilku dopoledne, když kuba spí. jinak o škole mi ani nemluv!!! Ivanka: jojo blíží se to, ale zatím mám pořád pocit, že je to strašně daleko :-)
Profilova fotka
"my" stále ještě hledáme ty pravé prstýnky, přesněji je hledám já protože příteli je to edno jaké budou prtže ho stejně nosit nebde, v práci by mu to t na nějké mašině mhlo rvat ruku :-o Oblek řeším, přítel má fakt pěknej, kupovali jsme ho vloni a moc mu sluší a padne je šedej. už s nějaký zkoušel ale neni t ono, neseděly mu tak dobře. Takže mu ai necháme ten starej a vyprdnem se na nějaké kupování nového. I když uvidíme, chceme vyrazit do polska, prý tam mají pěkné... No nic jdu pracvat..bo jsem v práci :-D
Profilova fotka
holky, tak mě dneska přišla bižu i s čelenkou :-) jinak o víkendu se chystáme tady v brně na veletrh... tak snad konečně dáme dohromady finální podobu prstýnků :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?