28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
danuš když sem se dozvěděla tu cenu tak jsem v klidu, když se šaty nějak nepovedou tak budu mít dost času na to to řešit
Profilova fotka
vezmu si je přes tu paní z jihlavy :-) aspon se nebudu muset o to starat... už ted mám pocit, že je toho nad hlavu... nikdy by mě nenapadlo, že svatba pro 60 lidí bude taková makačka...
Profilova fotka
přítel rozhodl, že zimolau má na e-bay příliš málo komentářů zatím :-)
Profilova fotka
to sem zvědavá, co nám nakonec přijde :-D
Profilova fotka
a ta pani z jihlavy má salon na náměstí? Byla jseme se tam podívat a mají tam na ušití asi patery, šestery šaty. Jedny se mi tam docela líbily
Profilova fotka
asi do toho číňana taky půjdu. Udělala jsem si seznam šatů který se mi líbí a začala jsem vyřazovat (pomalu ale jistě)
Profilova fotka
socina: pošlu ti do IP odkaz
Profilova fotka
Hledám v okolí někoho kdo umí anglicky, počítala jsem s kamarádkou a nakonec jsoém zjistila že sice umí dobře jazyk ale německý :-D Plán je: Mrknem do Polska a když nic tak zkusím tu Čínu, času je dost tak uvidíme
Profilova fotka
holky, dnes jsem se dozvěděla, že je tady v Praze svatební veletrh. je to v neděli na valentýna, myslíte, že se tam mám zajít podívat? respektive, že by tam mohlo být něco zajímavého?
Profilova fotka
taky jsme se o tom doma bavili. Je to jenom v neděli?
Profilova fotka
veletrh je i v sobotu...bude tam určitě spousta věcí! chtěla bych se tam mrknout, ale mě tam nikdo nevezme :-( socina: s angličtinou bych si nelámala hlavu, navíc našla jsem úžasnej překladač na google: http://translate.google.com/# a ten ti přeloží celé věty, takže to zvládne i úplný začátečník...a navíc oni na gramatiku nehrajou.
Profilova fotka
sehnala jsem někoho kdo mi to přeloží, je to kolega, jen jsem mu řikala jesli mi místo toho přijdou tepláky tak je bude nosit on :-D V sobotu se tam nedostanem, přítel musí pracovat :-( takže nic
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, byla jsem na veletrhu v praze bylo to super! hlavně si vezu dvě poukázky na slevu 50% v jednom salonu a zrovna tam mají ty mé vysněné šatičky... se slevou 3500 půjčovné... asi do toho půjdu :-)
Profilova fotka
tak to je super, ta sleva je hezká. chtěla jsem tam také zajet, ale už jsem to nestihla. Trošku mě to mrzí, těšila jsem se, ale zase kvůli tomu svět nespadne, že jo...
Profilova fotka
zas o tolik jsi nepřišla...
Profilova fotka
danuš tak to je bezva!!Sestřenice tam byla a byla dost zklamaná
Profilova fotka
My stále řešíme prsteny :-( mám jedny vybrané, co se mi fakt moc moc líbí, mám je v albu. Ale našla jsem je jen v Brně, a to od Kutné hory je poněkud z ruky. U našich je zlatnictví kde dělají prsteny z vlastního zlata, a místo 12000 bychom se prý vešli do 5000. Ale nejsou to oni, no uvidíme uvidíme :-.
Profilova fotka
Na ty prstýnky co máš v albu už sem koukala, jsou nádherný, ale ta cena... za 5tis. to je božský!!!!to bych brala
Profilova fotka
To nám nabízejí v Havlíčově Brodě U Urbana (zlatnictví) dostala jsem od maminy staré zlato, je toho 9 nebo 10 g Ale já bych moc moc chtěla ty co mám v albu a ty nám tam neudělaj, a když jsem se ptala v Hoře tak pán nás přesvědčoval že dělá prsteny i podle obrázku, jenže chtěl 20000!!!! Se zbláznil. Kdybych nosila bílé zlato nebo stříbro tak bych šla asi do ocele.
Profilova fotka
socina: ocel není tak pěkná!!! Já chápu, že se ti moc líbí, ale pokud máš takovouhle nabídku tak si určitě vyberete jiný, je tolik krásných prstýnků
Profilova fotka
souhlasím s pell... ta ocel není tak dobrá... hele ten prstýnek je od kouřila, že? on má ty prstýnky celkem široké a těžké, proto ta cena... my budeme mít prsteny od něj. Vyjdou asi na 8 a ten můj bude s briliantíkem
Profilova fotka
danuska: ale tak 8 tis. za pár ještě je únosné..ikdyž u nás horní hranice
Profilova fotka
a danuš to budeš mít ty co jsou v albu? ty by se mi líbily, jen ve žlutém a bez kamínku
Profilova fotka
jsou krásný!!!
Profilova fotka
pell, u nás je to taky horní hranice :-) jj, to jsou ty pravý... teda pro mě... přítel si není tak uplně jistý ;-)
Profilova fotka
jinak já mám velikost snad 49, takže je budem chtít užší... jinak to vypadá, jak pěst na oko :-)
Profilova fotka
mmnš by se líbily ty jak mám v albu, jak jsou spojené ty dva kroužky, tak jeden by byl z bílého zlata a druhý ze žlutého, s převahou žlutého. Já nosím z 99% žluté zlato
Profilova fotka
danuska: já mám myslím velikost 49-50...takže jsme na tom stejně
Profilova fotka
takže holky! šaty zamluvené v salonu Nevěsta v praze za 3500!!! v albu nové fotky!!! :-D
Profilova fotka
Danuško gratuluju!!!A závidím, že to máš z krku!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?